Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Lut 2017 22:08 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 5
poszukuje informacji jak uzyskać zniżkę na bilety do poniższych parków rozrywki i NASA?

1. Disney Epcot Center
2. Disney Magic Kingdom
3. NASA Space Center

czy ktoś ma w tym zakresie jakąś wiedze lub doświadczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 21 Lut 2017 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 19
Loty: 189
Kilometry: 347 423
Sprawdź tutaj
Easyclicktravel.com
Trochę taniej jest NASA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lut 2017 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Do Kennedy Space Center znajdziesz ulotki w większości hoteli, typowo na 2-4USD, więc niezbyt dużo, ale zawsze coś. Kilka lat temu trafiłem również na kupon na darmowy parking (10USD).
Za to jest trick, dość pokrętny, żeby uzyskać zniżkę w ichniejszych sklepach z pamiątkami. Jeśli przy którejś atrakcji zrobisz i odbierzesz od nich zdjęcie, to w automacie przy punkcje odbioru zdjęc można wpisać emaila i otrzymasz to zdjęcie elektronicznie. Wrzucasz to zdjęcie na FB, pokazujesz pani przy kasie w sklepie z gadżetami i dostajesz pare % zniżki. Ważne żeby mieć ichniejszy internet, albo wykupiony jakiś pakiet, bo używając normalny roaming, to upload zdjęć może wyjść drożej niż zniżka w sklepie ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Mar 2017 23:57 

Rejestracja: 22 Gru 2014
Posty: 98
Loty: 64
Kilometry: 210 376
Sprawdź na tej stronie
https://www.undercovertourist.com/

zawsze tu kupowałem , ceny są już z podatkiem nie tak jak u innych + tax.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Cze 2017 11:00 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Czy był ktoś w Seaworld Orlando i Busch Gardens w Tampie i może je porównać i któryś polecić? Ewentualnie inny - ale jedziemy z nastolatkami, więc atrakcje muszą być dla nastolatków o dorosłych, więc z tego co przeglądałem to te dwa mają ich najwięcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Mar 2018 18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Wyjątkowo polecam Kennedy Space Center, najlepiej na trzy dni. Jest co oglądać i czym się zachwycać. To chyba najlepiej zorganizowane muzeum popularno-naukowe w jakim w życiu byłem!
http://dookolakuli.pl/2018/03/04/kenned ... apollo-13/

Biorąc pod uwagę liczbę i jakość atrakcji uważam, że wbrew pozorom nie jest wcale drogo.
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Mar 2018 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
3 dni na KSC to chyba lekkie przegięcie. Miejsce fascynujące, ale w jeden pełen dzień można wszystko obejrzeć. Warto na początku poczytać plan np autobusów do Saturn V i na wyrzutnie, żeby sie nie zdziwić, bo dość wcześnie przestają jeździć. A jeśli sie czegoś nie zdąrzy zobaczyć, to będzie dobra motywacja zeby wrócić i poprawić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Mar 2018 09:07 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Dostałem na @

Cytuj:
From now until the end of the year, the visitor complex invites the next generation of space explorers to Join the Journey with complimentary admission for students between the ages of 10 and 11 or 5th graders in 2018. Download and print the coupon before visiting.


LINK do kuponu >>

Załącznik:
kupon.png
kupon.png [ 61.41 KiB | Obejrzany 3474 razy ]
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Mar 2018 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
No to się teraz wydało ile masz lat.... ;-) Czekam teraz na temat: 'jakiego dokumentu użyć, żeby wpuścili za darmo do KSC" ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 16 Kwi 2018 12:08 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Wróciłem z FL i byłem w NASA @BrunoJ płaciłem normalną stawkę :D Ogólnie atrakcja na duży + Super sprawa, bardzo nam się podobało (byłem z żoną). Polecam wszystkim.
Wskazówka: jadą busem na tour, warto siąść po lewej stronie (jak się wchodzi do busa, kierowca jest na prawo). Wtedy mamy lepszy widok na budynek NASA, drogą i można cyknąć fotki przez szybę. Wiem, że z szybą to bez szału, ale jak siedzisz po stronie za kierowcą, to masz kijową widoczność.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 16 Kwi 2018 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Mnie się raz udało, że akurat odjechał przede mną autobus i wchodziłem jako pierwszy, wiec usiadłem w pierwszym rzędzie, niczym przewodnik wycieczki :)
Taka uwaga techniczna - strony w pojazdach podaje się zazwyczaj (zawsze?) w kierunku jazdy. Czyli kierowca siedzi po lewej, a dobre miejsca są po prawej. Proste cwiczenie - wpisz w aukcje że chcesz kupic prawą przednią lampę. Może nie miałoby to specjalnie znaczenia, gdyby nie fakt że w całkiem sporej ilości krajów kierowcy siedzą po drugiej stronie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Kwi 2018 11:30 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
-- 17 Kwi 2018 10:35 --

Dzięki @BrunoJ za naprostowanie sprawy :D
Czyli proszę siadać z prawej strony w autobusie ;)

-- 17 Kwi 2018 11:30 --

Wrzucam okazję na wejście do 2 parków za 79 USD

link >>

Załącznik:
parki.png
parki.png [ 81.3 KiB | Obejrzany 3222 razy ]


Cytuj:
Families of all ages can connect with new experiences and each other while enjoying two visits at any combination of our great Florida theme parks.

Valid for a total of two (2) visits at any of the following parks: SeaWorld® Orlando, Aquatica® Orlando, Busch Gardens® Tampa Bay and Adventure Island® Tampa Bay.
Second visit must be redeemed within 14 days of first visit, and must be used by the same person.
Florida 2 Park Ticket Expires 5/25/19

This ticket is non-transferable, non-refundable, not for resale, void if altered, will not be replaced if lost or stolen and may be confiscated without restitution for misuse.
This offer is not to be combined with any other special offers or discounts and does not include separate ticket events such as Howl-O-Scream.
Parking not included.
Valid only during regular operating hours. Events and park hours subject to change without notice.
Allow 3-5 business days to receive your tickets via email.
For further details, please refer to the "Redemption" and "Terms & Conditions" tabs.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 22 Kwi 2018 16:59 

Rejestracja: 08 Kwi 2018
Posty: 10
Planuje wizytę w KSC w lipcu i chcę zobaczyć trochę więcej.
W opcji sa dodatkowe wycieczki do centrum kontroli lotów, explore tour i early space tour.
Ktoś był? Co wybrać?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Kwi 2018 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 400
niebieski
Rozumiem Twoją rozterkę. Tez się długo zsstanawiałem. Jestbto słabo opisane na ich stronie. W centrum kontroli lotów nie byłem. Ale na blogu (linki powyżej) masz opis 2 moich wycieczek. Sprawdź też Youtube. Tam są filmiki z wycieczek.
PS. Czegokolwiek nie wybierzesz, będziesz zadowolony. Tam jest świetnie!
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Cze 2018 15:20 

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 24
Loty: 92
Kilometry: 157 441
na oficjalnej stronie Seaquarium w Miami można do 30 września kupić bilet łączony do 4 atrakcji za $63.56:
• Miami Seaquarium
• Lion Country Safari
• Museum of Discovery & Science
• Zoo Miami

https://www.miamiseaquarium.com/summersavingspass
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 30 Cze 2018 09:40 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 112
Kilometry: 273 413
Byliśmy w nasa na początku czerwca mieliśmy wykupiona dodatkowa wycieczkę 2h, różni się ona tym że masz przewodnika w autobusie I zatrzymujecie przy większych atrakcjach I wysiadacie porobić zdjęcia, zdecydowanie na plus jest to że np nasz autobus był prawie pusty, gdy darmowe są wypchane po brzegi. Więc wybór stron nie miał znaczenia, co chwilę je zmienialismy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 07 Sty 2022 04:12 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Warto sprawdzać bilety do Kennedy Space Center u pośredników, ja kupiłem normalne w cenie dziecięcych tu: https://www.attractiontickets.com/en/or ... ace-center
Działały bez problemu, kod kreskowy z maila otwierał bramki.

Co do samego centrum, to jednak trochę się rozczarowałem - dla osób bardziej technicznych poza oglądaniem samych statków jest słabo, bo wszystko jest opowiedziane bardzo powierzchnownie, konkretnych informacji np. o działaniu rakiet czy silników tam prawie nie ma, tablice mają bardzo mało tekstu, większość informacji jest raczej w formie ciekawostek, jest za dużo filmów na każdym kroku, a od patosu można się zrzygać - wszędzie (wszędzie!) podniosła muzyka, filmy strasznie podniosłe, pełne ckliwych historii i chwalące jakie USA jest super. Do mnie to zupełnie nie trafiło, miałem dosyć tej atmosfery w stylu zakończenia filmu katastroficznego, gdy wszyscy płacą ze wzruszenia.
Oczywiście nie twierdzę, że nie jest tam ciekawie - nie nudziłem się, do obejścia jest sporo miejsc, a zobaczenie rakiet czy promu kosmicznego w pełnej skali robi wrażenie, ale cała ta otoczka jest bardzo męcząca.

Polecam też sprawdzać czy nie ma startu rakiety danego dnia, bo te informacje nie zawsze są publikowane z dużym wyprzedzeniem - nam udało się trafić dzisiaj na wynoszenie Starlinków, ale sprawdzając jeszcze 2 tygodnie temu na stronie centrum informacji o tym nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off
krysteq lubi ten post.
krysteq uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group