Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Wrz 2015 16:08 

Rejestracja: 17 Lip 2014
Posty: 15
Czesc :-) mam problem, kupiłam bilet lotniczy w liniach us airways, płaciłam karta mastercard bank comerica. Środki zostały zajęte z konta 2 krotnie, nie popełniłam po drodze żadnego błędu, mam tylko 1 bilet. Czy miał ktoś podobny przypadek? Napisałam juz maila do american Airlines, czy moze być jakiś problem ze zwrotem tych pieniędzy? Dziękuje z góry za odpowiedz :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 07 Wrz 2015 16:56 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Jeśli masz transakcję rozliczoną 2 razy to konieczny jest kontakt z linią, jeśli tylko blokada jest założona 2 razy to musisz poczekać od kilku dni do 2 tygodni i środki powinny zwolnić się automatycznie. Dawniej jak używałem kartę z WBK kupując bilet u amerykańskich przewoźników często zdarzało się, że była zakładana blokada na kwotę X, a następnie obciążenie na kwotę Y różną od kwoty X o kilka gorszy a blokada pozostawała na ok 2 tyg. Infolinia była bezradna. Na kartach z Citi nie było tego problemu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Wrz 2015 17:44 

Rejestracja: 17 Lip 2014
Posty: 15
Dziękuje za pomoc :-) tylko 1 transakcja jest rozliczona, druga tylko zablokowana. Dzwoniłam do lini lotniczych, mówili zeby poczekać. Mam nadzieje, ze wszystko skończy sie dobrze:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group