Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Gru 2016 21:00 

Mam pytanie do osób które pracują w Zurychu i często odbywają podróż z Warszawy do Zurychu. Czy jest jakaś strona gdzie można kupić bilety tańsze niż 750-800 zł w obie strony w klasie ekonomicznej z bagażem rejestrowanym? Albo jakiś bilet roczny? cokolwiek co obniżyłoby koszty podróży. Ja aktualnie latam swissem w obie strony za ok 750- 800 zł. Czy można taniej? Jak wy radzicie sobie z częstymi lotami do kraju. Z góry dziękuje za odpowiedź.
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 10 Gru 2016 21:19 
Król Ż
Awatar użytkownika

Loty: 164
Kilometry: 420 697
Wizzair do Bazylei
2 ludzi lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 10 Gru 2016 21:45 

rzeczywiście tanio. :D dziękuje :) a jak w takim razie obniżasz koszty podróży z bazylei do zurychu?
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 10 Gru 2016 22:27 
Awatar użytkownika

Loty: 42
Kilometry: 38 785
złoty
@‌oskiboski‌ nie musi obniżać kosztów podróży między Bazyleą a Zurychem ;)

Chciałaś rady dostałaś...pociągi kosztują z tego co widzę od 9 CHF, W6 lata od 39PLN...
2 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.

#5 PostWysłany: 10 Gru 2016 22:40 

niebieski
Możesz kupować bilety na zakładkę. Zwykle WAW-ZRH-WAW jest tańsze niż ZRH-WAW-ZRH.
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

#6 PostWysłany: 11 Gru 2016 09:12 

dziękuję za odpowiedź. Bardzo mi pomogłeś! ;)
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 11 Gru 2016 12:08 

Loty: 91
Kilometry: 180 493
Inna (gorsza) kombinacja to: WMI-BGY, autobus z BGY do Mediolanu, a potem EuroCity Mediolan - Zurich (ceny promo gdzieś od 30 CHF). Rzadko kiedy będzie to sensowniejsze od innych opcji, ale może akurat :)

Z lotów tanich linii to jeszcze jest KRK-BSL (oraz KRK-GVA, dla Ciebie raczej nieprzydatne).
Wiolak lubi ten post.

#8 PostWysłany: 11 Gru 2016 13:22 

niebieski
z lotniska w Bazylei do Zurychu jeździ za grosze flixbus
 Relacje PM off
Wiolak lubi ten post.

#9 PostWysłany: 10 Maj 2017 17:35 

niebieski
Wiolak napisał(a):
. Czy można taniej? Jak wy radzicie sobie z częstymi lotami do kraju. Z góry dziękuje za odpowiedź.

ja kupuje 'na zakladke', WAW-ZRH-WAW zamiast wylot z ZRH, poluje na wyprzedaze I kupuje z duzym (ponad polrocznym) wyprzedzeniem
wybieram co jest aktualnie najtansze
status FT daje mi bagaz rejestrowych w LO za darmo wiec kupuje u nich bilety w taryfie simple
weekendowe wypady do WAW testowalem przez CPH, BRU, TXL, LJU, DUS (o VIE, MUC czy FRA nie wspominam)
weekedowe czyli wylot z ZRH jak najpozniej by w piatek nie brac wolnego a powrot w niedziele wieczor

do spotkania na pokladzie!
 Relacje PM off
namteH lubi ten post.

#10 PostWysłany: 10 Wrz 2017 21:49 
Awatar użytkownika

srebrny
Racja, WAW-ZRH-WAW wychodzi taniej, niż odwrotnie. Warto też sprawdzać kalendarze Flipo i potem w tych datach rezerwować przez Momondo, trafiają się czasem dobre promocje ;)

Natomiast nie wiem, czy dla kogokolwiek pracującego w Zurychu różnica 200 zł w cenie biletu, zważywszy na wysokość zarobków, ma jakiekolwiek znaczenie... Bo tyle dostaje się za godzinę, max. dwie.
 Relacje PM off  

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość