Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 115 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 08 Lis 2017 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 538
Kilometry: 845 671
złoty
Najprościej jest w momencie, w którym nie pracuje się 5x8h w tygodniu, a jest opcja pracy zmianowej. Wtedy ustawiasz grafik i masz przedłużony weekend. Dzięki temu mogę pozwolić sobie na trochę więcej.
Tak samo ustawiam grafik mojemu zespołowi, a jako że ich zaraziłem lataniem to czuję się zobowiązany do zorganizowania im warunków. Ma to same plusy - otworzyły im się głowy, są wypoczęci, zadowoleni, czują się zwyczajnie lepiej i pewniej.


Ostatnio edytowany przez hubson, 08 Lis 2017 23:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 08 Lis 2017 21:11 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
czyli jestes kierownikiem ? jesli tak to wielka szkoda ze tak malo osob na stanowiskach managerskich rozumie potrzebe podrozowania...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 08 Lis 2017 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
brzemia napisał(a):
Ale jak wykupic urlop? Znaczy sie placic pracodawcy za bezplatny urlop?

Dokladnie. ;)

ind_globtroter napisał(a):
pracujący na etacie robią sobie dajmy na to miesięczne wakacje dwa razy w roku + inne wolne.

Ale z drugiej strony po co tyle urlopu, pozniej jest sztress, gdyz nie wiadomo gdzie pojechac i co sie chce zobaczyc??? :lol:
Wystarczy poczytac niektore posty na forum.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 08 Lis 2017 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 538
Kilometry: 845 671
złoty
michcioj napisał(a):
czyli jestes kierownikiem ? jesli tak to wielka szkoda ze tak malo osob na stanowiskach managerskich rozumie potrzebe podrozowania...


Jestem i to co piszesz to niestety prawda. Powodów jest wiele min. głównie brak zrozumienia.
Na szczęście mój szef ma takie samo podejście co ja i mogę pokombinować :)

Grafik mamy już wstępnie ułożony do września 2018 roku i wcale nie mam tam tak dużo wypadów w porównaniu do reszty zespołu :)

Także da się zrobić wszystko tylko trzeba być otwartym :)


Ostatnio edytowany przez hubson, 09 Lis 2017 07:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 08 Lis 2017 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Brzmi jak bajka, chociaż jakoś odruchowo czytam to jak robienie ankiet i grzebanie w ofertach w godzinach pracy. Ale jeśli kierownictwo różnego szczebla pozwala to czemu nie. Jednak z tymi zaletami to popłynąłeś troche... chyba że to naprawdę jakaś nieopierzona młodzież.

A co do urlopów, o których mowa kilka postów wcześniej - nawet pracując na etacie są możliwości. Po pierwsze etat to X godzin w miesiącu do zrobienia. Tzw. nadgodziny często się odbiera w postaci wolnego, można więc wyjąc całkiem sporo dodatkowego 'urlopu', oprócz urlopu przydziałowego. Ewentualnie istnieje opcja (chociaż raczej niechętnie preferowana przez pracodawców, więc raczej teoretyczna) żeby pracować na część etatu (3/4 czy inne podobne), co nie musi oznaczać 6h dziennie zamiast 8, a może właśnie dodatkowe kilka tygodni wolnego jednym rzutem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 09 Lis 2017 00:50 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
@hubson
..a świstak siedzi i zawija w sreberka..

sorki ale w bajkolandię to ja nie uwierzę ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 09 Lis 2017 07:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 538
Kilometry: 845 671
złoty
Nikt nie robi ankiet w godzinach pracy... Chodzi o chęć szukania i motywację do darmowego spania, latania.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 09 Lis 2017 08:52 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
dokladnie, super ze tak dbasz o swoj zespol. szkoda ze wiekszosc polskich szefow uwaza ze tzw. micro managment jest ok
a potem sie dziwia ze im sie ekipa wypala i odchodzi gdzie indziej.
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 09 Lis 2017 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@admin
Najlepiej to rozdzielic ten watek na "Podrozowanie a zycie zawodowe".
Milego dnia.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 09 Lis 2017 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 251
Kilometry: 301 859
niebieski
hubson napisał(a):
Najprościej jest w momencie, w którym nie pracuje się 5x8h w tygodniu, a jest opcja pracy zmianowej. Wtedy ustawiasz grafik i masz przedłużony weekend. Dzięki temu mogę pozwolić sobie na trochę więcej.


dokładnie :) i na szczęście moje szefostwo to rozumie i zawsze idzie mi na rękę :mrgreen:
dobrze jest mieć pracę, gdzie grafik jest elastyczny. mają się zgadzać tylko godziny w danym miesiącu.
a czy to tygodniu czy też w weekend to rzecz do ustalenia.
szkoda, że od stycznia pojawią się małe utrudnienia :(

a życie prywatne każdy sobie układa jak chce i z kim chce. każdy ma inne priorytety...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 09 Lis 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@hubson, @4989341 no wlasnie, jak na razie to wszedzie fajne i b. wyrozumiale szefostwo, czyli nie ma co narzekac na szefow.
Zapewne toleruja jeszcze wyszukiwania tanich ofert w godzinach pracy. :D
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 09 Lis 2017 12:19 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
@cccc: wykupisz mój urlop? 2 tygodnie wystarczą ;)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 09 Lis 2017 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 538
Kilometry: 845 671
złoty
cccc napisał(a):
@hubson, @4989341 no wlasnie, jak na razie to wszedzie fajne i b. wyrozumiale szefostwo, czyli nie ma co narzekac na szefow.
Zapewne toleruja jeszcze wyszukiwania tanich ofert w godzinach pracy. :D
Pozdr.


Jeśli lubisz podcinać gałąź, na której siedzisz to luz. Ja nie i tyle w temacie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 09 Lis 2017 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
To może ja w temacie się wypowiem...
Dziecko (też rodzina) ma zieloną szkołę (rodzice są wolni!!!!) od 04 do 08 czerwca 2018.
Szukam pomysłu na podróż :)
Warunki brzegowe są takie: możliwość powrotu do miejsca zamieszkania w ciągu 12 godzin (licząc rezerwację biletu, rezerwę na czas odlotów, lot, przejazd) bo się rozchoruje (3xtfu przez lewe ramię) i trzeba będzie odbierać z zielonej szkoły.
Oczekiwania: fantastyczna podróż to może być off-road w Armenii, byczenie się w Tunezji, poznawanie kultur w Tykocinie, ryba na Roztoczu czy kwas chlebowy na Białorusi.
Dane o nas: Mieszkamy na Mazowszu, autobus/autokar jest wykluczony bo potrafię z tylnego siedzenia obrzygać szybę kierowcy (choroba lokomocyjna, nie upojenie alkoholowe), inne środki transportu są dopuszczalne.
Koszt no do 5000 PLN za całość.
Uprzejmie proszę o sugestie...
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 09 Lis 2017 19:48 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Ja sugeruje ustalic sobie jakis plan awaryjny na odbior dziecka. Babcia, ciocia.
W zyciu roznie bywa a nie ma nic gorszego juz nerwy na urlopie czy uda sie odebrac dzieci.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 09 Lis 2017 19:49 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
eskie napisał(a):
Dziecko (też rodzina) ma zieloną szkołę (rodzice są wolni!!!!) od 04 do 08 czerwca 2018.
Szukam pomysłu na podróż :)

Oczekiwania: fantastyczna podróż to może być off-road w Armenii, byczenie się w Tunezji, poznawanie kultur w Tykocinie, ryba na Roztoczu czy kwas chlebowy na Białorusi.

Koszt no do 5000 PLN za całość.
Uprzejmie proszę o sugestie...

W czasie 4 dni z możliwością powrotu w ciągu 12 godzin to raczej ten Tykocin czy ryba na Roztoczu, lub incognito sąsiednie rejony "zielonej szkoły" ;) Poważniejsza podróż dla odpoczynku to tak 7-10 dni minimum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 09 Lis 2017 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
brzemia napisał(a):
Ja sugeruje ustalic sobie jakis plan awaryjny na odbior dziecka. Babcia, ciocia.
W zyciu roznie bywa a nie ma nic gorszego juz nerwy na urlopie czy uda sie odebrac dzieci.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Jesteśmy "starymi" rodzicami 45 i 49 dla 9-latka, więc babcie i dziadki są w krainie wiecznej podróży :)
Edytka:
@miriam to ie musi być dalekie z wypoczynkiem*, ale fajne
*plaża, drink, morze to już nie nasze klimaty
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.


Ostatnio edytowany przez eskie, 09 Lis 2017 19:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 09 Lis 2017 19:54 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Ale ciocie chyba sa?
Powaznie potraktujcie te radę. Z powodu biegunki dziecka bedziecie musieli przeleciec pol europy ...

PS. Jak kiedys pracowalem w szkole, przywitalem rodzicow na wywiadowce haslem: witam rodzicow i dziadkow.
Jak sie pozniej okazalo byli to wlasnie "dojrzali" rodzice ;)

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 09 Lis 2017 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@brzemia
u mnie z rodziną, to najlepiej na zdjęciu...
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 09 Lis 2017 19:58 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
To faktycznie szukajcie gdzies w okolicy zielonej szkoly. Z tego co pamietam nawet w regulaminie wycieczki jest cos o czasie odbioru dziecka w razie problemow.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 115 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group