Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Gru 2014 12:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Nowe daty, co do trasy U2

◾Amsterdam: September 12 & 13
◾Stockholm: September 20 & 21
◾Berlin: September 28 & 29
◾Paris: November 14 & 15

Możliwość kupienia biletów 10-12/12 osoby co mają członkostwo u2.com

15/12 wszyscy inny
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 16 Gru 2014 12:04 
Awatar użytkownika

srebrny
Zeus napisał(a):
Nowe daty, co do trasy U2

Ostatecznie wybrałem Sztokholm - 21.09 (poniedziałek). Wolałem w niedzielę ale pozostały już tylko pojedyncze miejsca. Jak ktoś się zastanawia to radzę się spieszyć bo wejściówki szybko znikają. Niestety droga sprawa (niecałe 1000 SEK za osobę) ale Sztokholm był i tak jednym z tańszych koncertów. Jest możliwość zakupu wejściówek "restricted view" ale wolałem nie ryzykować. Na pocieszenie pozostaje tani dolot Wizzem z Gdańska :)
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 16 Gru 2014 12:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Mają jeszcze dodać 4-6 koncertów w Dublinie i podsłuchy mi mówią, ze ma być też Kraków ;)
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 16 Gru 2014 12:50 
Awatar użytkownika

srebrny
Dla mnie z Gdańska, czy Kraków czy Sztokholm, to prawie ta sama odległość, a jak mam wybierać, to jednak wolę Sztokholm :) Zobaczymy, czy będzie Polska, bo na tej trasie są minimum po dwa koncerty w jednym mieście, chociaż Bono ma pewną słabość do Polaków, więc wszystko możliwe. Wkurzające jest to, że prawie wszystkie europejskie koncerty już oficjalnie sprzedane, a na viagogo od razu pierwszego dnia cała masa wejściówek do kupienia.
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 19 Gru 2014 14:53 

Loty: 80
Kilometry: 145 335
Ja jadę do Berlina na koncert 25-go września.
I prawdopodobnie będę miał 2 miejsca w aucie (wyjazd z Gdańska). Jakby co, to dam znać i może uda się zorganizować jakieś mini wspólne koncertowanie :roll:

#46 PostWysłany: 19 Sie 2015 11:43 

Loty: 7
Kilometry: 5 251
niebieski
Polecam koncerty za free w Bukareszcie w ten weekend: 21-22-23 sierpień 2015

Fun Lovin’ Criminals
Guano Apes
Moonlight Breakfast

Szczegółowy program:
http://bucharestgreensoundsfestival.ro/

Myślałem żeby się podzielić kosztami paliwa i pojechać autem.
Moje jest niestety za słabe na takie odległości...
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 23 Lis 2015 16:29 
Awatar użytkownika

srebrny
Sporo było mowy o trasie U2 i ciekawe jakie są wrażenia ludzi po koncertach. Przyznawać się bez bicia, gdzie kto był ?
Moje wrażenia po koncercie w Sztokholmie przedstawiłem poniżej :)

wielki-odlot-u2-do-sztokholmu,1507,81941
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 23 Lis 2015 19:38 

Jadę:
23 styczeń 2016 - Gdańsk, koncert Andrea Bocelli (hotel zarezerwowany tanio dzieki f4f),
21 luty 2016 - Amsterdam, koncert Ennio Morricone (hotel i loty tanio dzięki f4f).

:-) :-)
 Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 23 Lis 2015 19:56 

Chyba do tej pory nikt nie wspomniał o
Colours of OSTRAVA:
14-17.07.2016
http://www.colours.cz/pl/
 PM off
stalk3r lubi ten post.

#50 PostWysłany: 24 Lis 2015 09:23 
Awatar użytkownika

srebrny
edamira napisał(a):
Jadę:
23 styczeń 2016 - Gdańsk, koncert Andrea Bocelli (hotel zarezerwowany tanio dzieki f4f),

Też się zastanawiałem nad tym ale przeważyło moje wcześniejsze postanowienie, o czym pisałem już w relacji z U2 :)
"Sam obiekt ma na pewno jednak spore znaczenie i na przykład jeżeli chodzi o Ergo Arenę w Gdańsku/Sopocie, to po koncercie Stinga powiedziałem, że w życiu już tam nie pójdę na koncert, pomimo, że mieszkam na miejscu. Po trzech utworach zastanawiałem się, czy czasami nie pomyliłem daty, bo to na pewno nie mogą być piosenki Stinga :)"

Ciekawe jak Ergo wypadnie obecnie ?
 Relacje PM off  

#51 PostWysłany: 20 Lut 2016 22:25 
Awatar użytkownika

niebieski
Podbijam! W tym roku obiecałam sobie z różnych powodów, że wybieram się na koncerty w Europie moich ulubionych zespołów - trzeba tylko przeżyć koszt biletów, bo wszystkie koncerty odbywają się blisko :)

singielka_1976 napisał(a):
Chyba do tej pory nikt nie wspomniał o
Colours of OSTRAVA:
14-17.07.2016
http://www.colours.cz/pl/

W tym roku zagra M83, jadę :P Przyznam, że wcześniej festiwal dla mnie nie istniał, ale teraz nie zamierzam nie wybrać się :D

Poza tym Mumford & Sons - 20 maja w Pradze i Coldplay - 3 lipca w Sztokholmie.

Marzy mi się też jakiś zagraniczny festiwal filmowy - ale to jeszcze nie w tym roku (najbardziej chciałabym polecieć do Sarajewa i przyjrzeć się bliżej kinematografii z tamtych regionów dla mnie w Polsce właściwie niedostępnej). W ubiegłym roku byłam na cieszyńskim festiwalu filmowym Na granicy - i w tym roku być może to powtórzę, festiwal jest idealnym miejscem na majówkę. Byłam też na FPFF - ale w tym roku nie ma opcji, bym jeszcze to gdzieś upchnęła.

W ubiegłym roku, 20 grudnia, byłam na jednym z najbardziej niesamowitych wydarzeń kulturalnych w moim życiu - koncercie Miusha i Jimka z NOSPR w Katowicach. 21 marca wybieram się do Teatru Śląskiego na kolejny ciekawy występ Miuosha.
 Relacje PM off  

#52 PostWysłany: 30 Lip 2016 18:06 

Jeśli chodzi o festiwale muzyczne, to trochę się najeździłem w życiu.

W Polsce króluje dla mnie Off Festival. Wiele muzcyznych niespodzianek, atrakcyjna, zwłaszcza w przedsprzedaży cena. Również godne uwagi są Nowa Muzyka i Audioriver dla zwolenników tanecznych bitów.

Z zagranicy największe wrażenie zrobił na mnie Hellfest we Francji, prawdopodobnie najlepszy duży openair rockowo-metalowy na świecie. Genialny skład na wszystkich scenach i do tego niesamowita dekoracja terenu imprezy.

Muzycznieispecyficznym klimatem urzekły mnie ATP na Islandii i Le Guess Who w Holandii. Atp już zbankrutowało (byli dużym prmotorem na scenie indie w UK) ale na Le Guess w tym roku wracam.

Blisko nas godne uwagi są Brutal Assault, słowacka Pohoda (taki ichniejszy Opener), wspomniany Colours of Ostrava.

Z ciekawostek undegroundowych czeskie Fluff i Obscene Extreme. Fajnie też ze zdjęc wyglądaja trance'owe Ozora na Węgrzech i portugalski Boom. Może kiedyś tam dotrę

W tym roku wybieram się jeszcze na Off, Brutal, Pukkelpop i pewnie coś na jesieni.

Podróże muzyczne to ważna część mojej podróżniczej historii i spełnienie dziecięcych marzeń. Już niewiele festiwalowych marzeń mi zostało.

Jak coś służę pomocą.
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#53 PostWysłany: 04 Lut 2017 01:22 
Awatar użytkownika

Loty: 163
Kilometry: 264 413
Ostrzeżenia: 1
niebieski
był ktoś albo planuje wyjazd na fesitwal w Benidormie LowFestival - końcówka lipca ( okres całkiem urlopowy)

#54 PostWysłany: 04 Kwi 2018 16:08 
Awatar użytkownika

niebieski
Jedzie ktoś na Sziget może? Grają Mumford&Sons i tym razem bardzo chcę się już wybrać :) Jakieś rady? Jadę może na 3 dni, wszystko zależy od ew. wolnego.
 Relacje PM off  

#55 PostWysłany: 21 Cze 2018 18:47 
Awatar użytkownika

Colours of Ostrava też polecam.
Świetna atmosfera!

Temat postu: Koncerty
#56 PostWysłany: 05 Lut 2020 11:11 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Nie znalazłem wątku na temat wspólnych wypadów lub spotkań na koncertach. Są pytania na ten temat w różnych wątkach, ale nie może warto korzystać z jednego?

Może zacznę :)

Po raz kolejny wybieram się na koncert Placebo. Jeszcze nie wiem do którego miasta się wybiorę. Może ktoś już ma w planach być na którejś z poniższych imprez, na której oprócz Placebo jest wielu innych artystów/zespołów, np. Gwen Stefani, Of Monsters And Men, Disclosure, Faith No More Jimmy Eat World, The Lumineers, Michael Kiwanuka, Pearl Jam, Pixies, Rag'N'Bone Man, System Of A Down, Twenty One Pilots, Deftones, Kings Of Leon, Major Lazer, Pixies, Taylor Swift, The Killers, Anthrax, Supergrass, The Offspring.

a) Rockwave Festival w TerraVibe Park (Grecja) - impreza będzie 27 czerwca
b) Cruilla Festival w Barcelonie (Hiszpania) - festiwal trwa od 2 do 4 lipca
c) Rock Werchter 2020 w Werchter (Belgia) - festiwal jest od 2 do 5 lipca
d) Mad Cool Festival w Madrycie (Hiszpania) - festiwal trwa od 8 do 11 lipca
e) Bilbao BBk Live w Bilbao (Hiszpania) - festiwal trwa od 9 do 11 lipca
f) Atlas Weekend Festival w Kijowie (Ukraina) - festiwal trwa od 7 do 12 lipca
g) Park Live Festival w Moskwie (Rosja) - festiwal trwa od 17 do 19 lipca
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

Temat postu: Re: Koncerty
#57 PostWysłany: 05 Lut 2020 11:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Nie polecam a)

Nienawidzę tego miejsca. Koleś zbił interes w jakichś polach poza Atenami. Są autobusy które jadą tam i z powrotem, ale czasami 1h zajmuje wyjście na autostradę.

Ostatnio edytowany przez Gadekk, 05 Lut 2020 14:52, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
 Relacje PM off
skrzat lubi ten post.

#58 PostWysłany: 05 Lut 2020 11:47 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@marcino123 dzięki za info. Słabo szukałem :)
Bardziej pasuje jednak do działu "Szukam towarzysza podróży" niż do "Luźnych gadek" :)
do @admin - połączcie wątki

A propos Placebo to przed chwilą potwierdzili swój występ na American Tours Festival we Francji (3-5 lipca)
 Relacje PM off
marcino123 lubi ten post.

#59 PostWysłany: 05 Lut 2020 12:03 
Król Ż
Awatar użytkownika

Loty: 367
Kilometry: 743 263
@skrzat ja tez sie wybieram ale czekam moze gdzies sie ogłosi z nimi Foo Fighters ktore rusza w Tour25
2 ludzi lubi ten post.

#60 PostWysłany: 14 Lut 2020 21:03 
Awatar użytkownika

Loty: 132
Kilometry: 256 986
złoty
Retransmisja "Echnatona" Philipa Glassa, jednej z najpiękniejszych oper współczesnych.
Lwów 25.03.
http://www.theatrehd.ru/en/lviv/films/a ... RI#tickets
Łódź 28.03.
http://filharmonia.lodz.pl/pl/wydarzeni ... ra-live-hd
Opis:
http://encyklopediateatru.pl/artykuly/1 ... lh5v7anUhg
 Relacje PM off
jotpol lubi ten post.

[ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości