Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 02 Lut 2014 13:14 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 45
Krystyna50 napisał(a):
Witam wszystkich Forumowiczów! Jesteśmy z Torunia 60+ i bardzo chętnie dołączylibyśmy się do jakiejś wyprawy. Nie mamy doświadczenia w samodzielnym podróżowaniu ale mamy czas i ochotę (oraz angielski i niemiecki - komunikatywnie). Najchętniej wypady weekendowe (na początek :). Pozdrowienia,


Witam - trochę spóżnione teraz, ale możemy być w kontakcie na przyszłość - bardzo chętnie będę widziała jakiś wspólny wyjazd. Teraz już lecę 10-22/2/2014 - Gran Canaria (Ryanair przez Brukselę), a potem 5-22/3/2014 - Bangkok + Phuket (linie QATAR przez Katar/DOHA - przelot kupiony z promocji za 2.000 zlw obie strony + dodatkowo AIRASIA z Bangkoku na Phuket ca 380 zl .... hotel ca 36 zl/os/noc (DBL room) w b.dobrym miejscu -blisko plaża i centrum -zakup dużo wcześniej, teraz już brak pokoi). Moje dane kontaktowe są podane we wcześniejszych postach, lub na forum tutaj. Mieszkam okolica Andrespola - k/Łodzi, więc też niedaleko od Was.

Pozdrawiam. kris1945
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 02 Lut 2014 13:23 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 45
Krystyna50 napisał(a):
Witam wszystkich Forumowiczów! Jesteśmy z Torunia 60+ i bardzo chętnie dołączylibyśmy się do jakiejś wyprawy. Nie mamy doświadczenia w samodzielnym podróżowaniu ale mamy czas i ochotę (oraz angielski i niemiecki - komunikatywnie). Najchętniej wypady weekendowe (na początek :). Pozdrowienia,



Witaj - chętnie dołączę w przyszłości do Was (może też jeszcze ktoś chętny) - mam też wcześniejsze kontakty osób, które zależnie od terminów mogłyby dołączyć się do nas. Teraz lecę na Gran Canarię (10-22/2), a w marcu (5-22) Bangkoko+ Phuket, ale na dalsze miesiące nie mam jeszcze żadnych planów, więc możemy być w kontakcie i w międzyczasie ewentualnie coś zaplanować - jeśli nie na dłużej (bo już troche się wykosztuję teraz) to nawet jakieś krótkoterminowe wypady w ramach promocji lotniczych. Moje dane kontaktowe są w moich wcześniejszych postach (kris1945) lub tutaj na forum - będę czasami zaglądać.

Pozdrawiam - kris1945
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 06 Lut 2014 20:02 

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 49
Udanego wypoczynku Krysiu! Odezwij się szczególnie jak wrócisz z Tajlandii. Bardzo jestem ciekawa jak tam jest. A na lato może zaplanujemy krótki wypad na norweskie fiordy? Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 06 Lut 2014 20:12 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 45
tercja - dzięki za odzew - po moim powrocie z Tajlandii (ok. k. marca) możemy zobaczyć jakie będa oferty przelotów do Norwegii (może da sie zrobić jakis krótki wypad? ).

Pozdrawiam - kris 1945
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 11 Lut 2014 15:07 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 4
Chciałabym wysłać mamę na fajne wakacje. Na pewno nie będzie chciała pojechać sama, więc myślę o jakiejś wycieczce zorganizowanej. Stawiam na Hiszpanię. Orientujecie się może jak przedstawiają się koszty takiej imprezy? I jakie atrakcje zapewniają biura podróży? Byłam na stronie http://bislcc.pl/page/2_travel_senior . Wygląda zachęcająco. Macie jakieś doświadczenia z tym biurem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 21 Lut 2014 22:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 65
Witam wszystkich Seniorów! Proszę łaskawym okiem zerknąć na naszą stronę: www.terazsenior.pl
Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie zrealizować jakiś projekt w niedalekiej przyszłości.
Gorąco pozdrawiamy!

Krzysztof Szczerbacz
Fundacja "Teraz Senior"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 23 Kwi 2014 20:36 

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 49
Mam 50 lat, ale mnóstwo energii i pomysłów. Marzę o tym, by stanąć na Pulpit Rock (Norwegia). Może znajdzie się chętna osoba,równie szalona, jak ja, by do mnie dołączyć??? Termin zależny od cen biletów. Miejsce wylotu/przylotu-też. Wszystko można uzgodnić. Jak najtańszym kosztem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group