Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Wrz 2018 06:41 

Rejestracja: 12 Wrz 2018
Posty: 1
Cześć,

w dniu 28 września br. kończę swój pobyt na Borneo i potrzebuję dostać się do Tokio, skąd w dniu 30 września o godzinie 10:15 mam samolot powrotny do Polski. Niestety połączenia z lotniska Tawau, gdzie rozpocznę swoją podróż z obydwoma lotniskami w Tokio pozostawiają wiele do życzenia. Mam na uwadze 2 opcje:


1) 11:05 - 21:25 Tawau - Manila z przesiadką w Kota Kinabalu i następnie 0:40 - 6:15 Manila - Tokio. Plusem tej opcji są długie czasy oczekiwania między lotami (kolejno 3:45 i 3:15h), mam jednak wątpliwości czy w trakcie pory tajfunów na oceanie spokojnym 1 dzień pomiędzy planowanym przylotem do Tokio a wylotem do Polski to wystarczająco.
2) zakończenie pobytu w Malezji dzień wcześniej (27.08) i połączenie Tawau - Tokio w godzinach 9:40 - 22:30, z 2 godzinną przesiadką na Kota Kinabalu. To co mnie odwodzi od tej opcji to dość krótki czas przesiadki (jedynie 2h) i mimo oferowania obydwu lotów przez jednego przewoźnika (Air Asia), brak opcji zakupu tych lotów na jednym bilecie kombinowanym. Plusem jest spory bufor czasowy (2 dni) między przylotem do Tokio a wylotem do Polski oraz mniej uciążliwa podróż niż w przypadku poprzedniej opcji.


Jako że jest to moje pierwsze doświadczenie z przesiadkami, chciałbym zwrócić się o radę odnośnie wyboru jednej z powyższych opcji do bardziej doświadczonych podróżników. Będę także wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami nt. potencjalnego wpływu tajfunów w tym okresie na funkcjonowanie linii lotniczych oraz punktualności linii Air Asia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Antek12, marcin.n oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group