Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Sty 2012 19:24 

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 1
Cześć,

planujemy na początku października wyjazd w podróż poślubną i poszukujemy inspiracji co do miejsca, w którym w tym terminie jest gwarancja słońca i wysokiej temperatury.
Zależy nam na tym, żeby było wyjątkowo, egzotycznie, daleko i najlepiej do 6000 zł/os za 2 tyg wyjazd :)

Czy ktoś ma jakąś propozycję godną polecenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 31 Sty 2012 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Wyjątkowo, egzotycznie, a czemu daleko?
Ja bym uderzył na Kanary.
Pozwiedzał każdą wyspę z osobna, rozmaite krajobrazy ponoć piękne.
Loty + auto na miejscu i jazda.
Sam nie byłem, pozostaje to aktualnie mój cel numer jeden.

Moja dziewczyna natomiast marzy o Kenii :)
Ewentualnie kierunek azjatycki: Tajlandia, Chiny, Malezja itp.

Tak czy siak na początku musicie zadać sobie pytanie czy wyjazd organizujecie sobie sami czy polegacie na biurze podróży :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Sty 2012 22:13 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Wyspy kanaryjskie.
Majorka (sam byłem w październiku, dokładnie koniec i było ok)
Andaluzja
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Sty 2012 22:21 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Początek października to w wielu miejscach(obszary w Kenii, Tajlandii) pora deszczowa - może być więc ciężko z gwarancją pogody (choć ciepło będziecie mieli). Zgadzam się z przedmówcami, że godne polecenia są Kanary.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lis 2012 16:56 

Rejestracja: 19 Lip 2012
Posty: 5
Znalazłam biuro podrózy, które w swojej ofercie ma podróże poślubne. nazywa się EasyGo.pl O tutaj: http://wakacjesos.pl/easygo-pl o nim przeczytałam. Słyszeliście coś może o tym biurze? Trochę mnie kusi ale nigdy nie korzystałam z ich usług a to ma być podróż poślubna więc nie chciałabym żadnych niespodzianek;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Lis 2012 17:03 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
easygo to pośrednik jakich wielu - sprzedaje wycieczki innych biur.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 21 Lis 2012 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Proponuję Zanzibar lub Maltę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Lis 2012 17:16 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 28
a ja tylko i wyłącznie Egipt - za taką cenę można full wypas 5* + All Inclusive, słońce, drinki - i nie mówcie, że niebezpiecznie......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Lis 2012 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
jak ma być egzotycznie to żadne kanary czy, wg mnie, przereklamowana Andaluzja w kwestii plaż.

po prostu trzeba jechać gdzieś dalej od europy bo już nawet Marrakesz(cel każdego kto chce zobaczyć czarny ląd) upodobania się do europy...
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Lis 2012 17:28 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 382
srebrny
ja zdecydowanie odradzam Maltę, wprawdzie pogoda w październiku jest całkiem ok (sam byłem rok temu) - jednak wyspa jest mało 'romantyczna'. Dużo ciekawsza jest Majorka, jednak ja bym polecił Maderę - październik to w sumie low season a północ wyspy jest bajkowa (Sao Vicente, Seixal, Ponta Delgada)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Lis 2012 17:39 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Z doświadczenia pracy w BP najbardziej pożądane egzotyczne kierunki na październik to:

- Mauritius,
- Seszele,
- Sri Lanka,
- Bali,
- Wyspy Zielonego Przylądka.

Wyślij mi na PW adres mailowy to prześlę Ci katalog z ulubionymi destynacjami dla Nowożeńców.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Lis 2012 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
http://mapa.nocowanie.pl/polinezja_fran ... a/zdjecia/

Bora Bora
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 21 Lis 2012 18:18 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
ja mogę polecić Mauritius ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 23 Gru 2012 12:48 

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 14
Na podróż poślubną polecam rejsy statkami wycieczkowymi. Taka podróż to wypoczynek i zwiedzanie w komfortowych warunkach. Cena wyjazdu zależeć będzie od tego w jakim terminie kupuje się daną ofertę. Np fajny rejs za Wyspy Kanaryjskie można kupić w cenie ok 1000€ za osobę, ale też taką ofertę można trafić w cenie 479€. Doliczając opłaty portowe, napiwki i przelot do Barcelony lub Genui można zmieścić się w 6000 zł za 11 dniowy rejs.
W naszym biurze przy rezerwacji takiego rejsu należy wspomnieć że to podróż poślubna i wtedy takiej podróży można nadać odpowiedni format - szampan powitalny przy wejściu na statek, romantyczna kolacja itp.
Wrzesień i październik to fajny okres na rejsy wycieczkowe w rejonie Morza Śródziemnego, już od czerwca można trafić fajne promocje i pogoda jest OK, a niska cena nie wpływa na jakość rejsu i obsługi podczas niego.
Polecam zatem śledzić naszą stronę AleRejsy.pl, oraz profil na Facebook.pl/AleRejsy. O wszelkich promocjach dowiesz się także z po dodaniu swojego adresu do newslettera. Można też zadzwonić i powiedzieć co Cię interesuje - a zapiszemy twój nr telefonu i zadzwonimy jak będzie oferta dla Ciebie:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group