Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Mar 2019 09:18 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 51
Loty: 39
Kilometry: 77 320
Skąd
  • Düsseldorf

Dokąd
  • Filipiny, Malezja, Tajlandia, Singapur

Data wylotu
  • 30.12.2019

Data powrotu
  • 19.01.2020

Długość pobytu
  • minimum 14 nocy

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • za 600-700euro

Dodatkowe informacje
  • Cześć! planuje podróż poślubną z półtorarocznym maluchem do Azji. Cel jest taki zeby się przemieszczać. Loty do samej Azji max z 1 przesiadką. naprawdę różne rozwiązania wchodzą w grę. np Dusseldorf - Phuket, Kuala Lumpur - Düsseldorf, bądź lot do Manilli i powrót z Singapuru. Chciałbym żebyście mi pomogli stworzyć fajne ciekawe połączenie w miarę rozsądnej cenie.
    Na miejscu już sobie dokupimy przeloty po Azji.Za nasza trójkę wychodzi mi ok 1300-1450e
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 12 Kwi 2019 09:05 

Rejestracja: 12 Kwi 2019
Posty: 3
i będzie jak w filmie /?;d
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Kwi 2019 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Teraz masz promocje z kodem w Scoot z Berlina przez Singapur do Cebu . 1223 zł z podręcznym.
Dokupisz jeden 20 kg i wystarczy.

I nie leć na Filipiny , bo będziesz sie zaraz rozwodził :)
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 29 Kwi 2019 11:13 

Rejestracja: 11 Mar 2019
Posty: 1
"I nie leć na Filipiny , bo będziesz sie zaraz rozwodził :)", yaacek co masz dokładnie na myśli? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Kwi 2019 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Chodzi mu o to ze bedziesz sie rozwodzil nad tym czy tam zostac na stale czy nie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Kwi 2019 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
"Azja to dobry kierunek na przemyślenia po ślubie, można tam znaleźć kilkadziesiąt milionów powodów jak błędna to była decyzja, decyzję o wypełnieniu papierów rozwodowych podjęłem już na drugi dzień"

Te oto mądre słowa usłyszane od pewnego niemca w barze przy Soi Cowboy utkwiły mi do dziś w głowie :)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick, 29 Kwi 2019 11:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
yaacek lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Kwi 2019 11:48 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
yaacek napisał(a):
Teraz masz promocje z kodem w Scoot z Berlina przez Singapur do Cebu . 1223 zł z podręcznym.
Dokupisz jeden 20 kg i wystarczy.

I nie leć na Filipiny , bo będziesz sie zaraz rozwodził :)

ot to to to wlasnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group