Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 328 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 16 Maj 2017 08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@‌raziel79‌ masz jeszcze drugą opcję. Czyli wyjazd do Tajlandii ale w późniejszym terminie np listopad. Pogoda wtedy już dużo lepsza, a jednak kierunek bardziej zapadający w pamięć niż Portugalia. A podróż poślubną teoretycznie masz raz:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#162 PostWysłany: 16 Maj 2017 09:25 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
dziabulek napisał(a):
A podróż poślubną teoretycznie masz raz:)

No co ty,każda wspólna podróż po ślubie jest poślubna ;) Zapewniam,że warto to jak najdłużej tak traktować :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 14 Cze 2017 22:47 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
cccc napisał(a):
@eddy
Jesli ma byc egzotyka, to Mauritius albo Seszele. ;)


Mauritius jest fajny, ale na maksymalnie 8-9 dni. Wyspa jest malutka i wzdlug i wszerz naprawdę da się ją objechac w trakcie 3 wycieczek z wynajetym taksiarzem :-) ew w wersji dla hardcorowocow, a wiem, ze takich nie brak to i komunikacją miejską. Aczkolwiek sam kierunek polecam - sam tam brałem ślub z asystą przemilego polskiego ksiedza :-), więc jeśli ktoś miałby pytania w tej kwestii to służę radą :D.
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 27 Gru 2017 18:23 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 4
Cześć wszystkim.
Planuję podróż poślubną, ale w trochę mniej popularnym terminie, bo w styczniu (2019 - dla jasności :D ). Problem w tym, że mamy dość ograniczony budżet i zastanawiam się czy istnieje szansa wyjechania w tym terminie gdzieś poza Europę, gdzie można poleżeć na plaży i trochę pozwiedzać, bez liczenia każdego grosza za ok. 3-4 tys. zł od osoby (odrzucając Egipt/Tunezję itp)? Nieśmiało myślę o Tajlandii (?) Dodam, że nasze podróże zawsze były raczej skromne i nie potrzebujemy luksusów, ale jak to z podróżą poślubną, nie chcielibyśmy spać w hostelach :) Z góry dzięki za wszelką pomoc i propozycje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 27 Gru 2017 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
zana_janette napisał(a):
bez liczenia każdego grosza za ok. 3-4 tys. zł od osoby (odrzucając Egipt/Tunezję itp)? Nieśmiało myślę o Tajlandii (?)


@zana_janette, wg. symulacji fly4free mozna ogarnac podroz dookola Swiata za ok. 4 tys. zeta od osoby: :D

Kod:
4073 zł - tyle dokładnie może kosztować podróż dookoła świata - wynika z symulacji Fly4free. Wyprawa zajmie miesiąc, ale po drodze będziemy mieli okazję zobaczyć m.in. Bangkok, Sydney, San Francisco, czy Honolulu.
http://tvn24bis.pl/lifestyle,87/podroz- ... 25589.html

Osobiscie polecam Japonie zamiast Tajlandii.

Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 27 Gru 2017 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2017
Posty: 2
Finlandia oraz Islandia, to bardzo ciekawe wedle mnie kierunki. W tym pierwszym kraju analizuje możliwość spędzenia nocy w tym lodowym hotelu, drugi kraj kusi swoją specyfiką. Oczywiście jak jeszcze starczy czasu to myślę o Szkocji, z powodu niesamowitych łąk, jakich tam nie brakuje. Odpadła Szwecja i Norwegia, a w planach była jeszcze Chorwacja oraz Bułgaria.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 29 Gru 2017 20:37 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 4
@cccc myślę, że pieszo i kajakiem to nawet taniej ta podróż by wyszła wg tego licznika :lol: .
@erdam nudnych kierunków chyba nie ma :). Na podróż poślubną chcę jednak wybrać coś cieplejszego. Szkocja w planach ;) .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 29 Gru 2017 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Znam parę, która w styczniu na podróż poślubną wybrała Dubaj, i znam też taką która wybrała Tajlandię. Dubaj ok. 5-6 tys para (tydzien-10 dni ?) Tajlandia ok. 9 tyś para 12 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 01 Sty 2018 20:51 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 4
@halczyn Dziękuję za informacje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 01 Sty 2018 21:15 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Ja byłem na przełomie października/listopada w podróży poślubnej, 2 tygodnie, dużo zwiedzania (Bangkok, Ayutthaya, Chiang Mai (w tym Loi Krathong - no ale to akurat w styczniu odpada), Krabi i nieszczęsna Ko Lanta (ale o tym jak w końcu się zbiorę i opiszę relację). Tajlandia jest pięknym krajem i gorąco polecam, ale wiele zależy od tego czego dokładnie oczekujesz. My za wszystko płaciliśmy gdzieś do 5-6 tys. od osoby, ale na pewno da się taniej, bo np. bilety lotnicze mieliśmy stosunkowo drogie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 03 Sty 2018 09:43 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 4
@kleyo, polecasz jakieś miejsce, które szczególnie przypadło Wam do gustu, a które nie jest zbyt popularne i opisane w każdym przewodniku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 03 Sty 2018 10:20 

Rejestracja: 28 Lip 2013
Posty: 125
Hej, my byliśmy w kwietniu w Tajlandii 2 tygodnie. Za całość zapłaciliśmy ok. 11 tyś, ale byliśmy z córką, za którą płaciliśmy normalne ceny biletów lotniczych.
Byliśmy w Bangkogu, Chaing Mai i na Koh Phangam, wszystkie bilety (bo mieliśmy dodatkowo 3 przeloty krajowe) w sumie kosztowały nas 6 tysięcy, reszta to hotele, wyżywienie, przejazdy i extrasy.
Także się da :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 03 Sty 2018 12:58 

Rejestracja: 03 Sty 2018
Posty: 2
Hej wszystkim, my w sierpniu bylismy w Kenii. Fakt ze podrozowalismy juz wczesniej za granice wiec w sumie sami wszystko zorganizowalismy. Lot mielismy Enter Airem na spokojnie czekalismy na dobra okazje a pozniej na szybko znalezlismy jeden z najbardziej polecanych hoteli i gotowe. Podroz na pewno do konca zycia zostanie nam w pamieci, bylo wspaniale ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 03 Sty 2018 16:19 

Rejestracja: 03 Sty 2018
Posty: 2
Zbanowany
Sam w przyszłym roku się żenię, ale jeszcze ze swoją narzeczoną sami nie wybralismy kierunku podróży. Na ten moment rozważamy Maderę lub Wyspy Kanaryjskie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 03 Sty 2018 16:29 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jak ewentualnie zdecydujesz się na Funchal to chętnie podrzucę Ci namiary na piękny apartament w samym centrum z ,,incredible view" z tarasu chyba z 10m długości. :P :P :P Miałem przyjemność tam spędzić swój ostatni pobyt na Maderze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 03 Sty 2018 22:50 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
zana_janette napisał(a):
@kleyo, polecasz jakieś miejsce, które szczególnie przypadło Wam do gustu, a które nie jest zbyt popularne i opisane w każdym przewodniku?


Mi najbardziej podobało się Chiang Mai, mogę na priv dać Ci namiar do jednego Polaka, który tam własnie mieszka i organizuje wycieczki. My byliśmy w górach (tak, w Tajlandii też mają góry) i w ośrodku dla słoników, tu można je nakarmić, pogłaskać, umyć błotem i popływać. Tak, ta część Tajlandii przypadła nam najbardziej, chociaż wyspy też się nam podobały.

No i koniecznie, podejrzewam że wiecie, ale koniecznie wykupcie porządne ubezpieczenie, bo nigdy nie wiadomo co może się stać.

A i w Bangkoku będą Was zapraszać, oferować, zachwalać żebyście pojechali zobaczyć Big Standing Budda, my się na szczęście nie daliśmy nabrać, ale naciągacze byli naprawdę przekonujący, a szkoda tracić cały dzień na jeżdżenie po sklepach i oglądanie czegoś co jest nieistotne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 12 Sty 2018 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
maikel11 napisał(a):
Sam w przyszłym roku się żenię, ale jeszcze ze swoją narzeczoną sami nie wybralismy kierunku podróży. Na ten moment rozważamy Maderę lub Wyspy Kanaryjskie

W pierwszej chwili przeczytalem 'ale jeszcze nie wybralem narzeczonej' 8-)

@zana_janette,
Japonia, Australia itp. oczywiscie odpadaja ze wzgledu na ograniczenia budzetowe.
Jak przedmowcy - polecam Tajlandie. Moze na tydzien-10 dni, bo styczen to najwyzszy sezon i bilety z dobrym hotelem wyjda drozej niz 3-4 tys. na osobe.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#178 PostWysłany: 12 Sty 2018 16:00 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jak to w zyciu dobrze mieć kilka wariantów...czytaj(kilka narzeczonych)i każda z innym kierunkiem podróży poślubnej. W przyszłości będziesz mógł się tłumaczyć , ze np. skusiles się na piękne Seszele a przecież spokojnie mogłeś wybrać Australię :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 17 Sty 2018 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 2
Ja w podróż poślubną planuje pojechać w miejsca, w które pojechaliśmy na nasze pierwsze wakacje, czyli do Zakopanego, a dokładnie do Kuźnicy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 17 Sty 2018 12:03 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Sławomir także lubi Zakopane...i te szampany :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 328 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group