Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Sty 2015 22:51 

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 42
Mniej więcej oznacza,że jest główny schemat wyprawy (głównie taki jak podawałem wcześniej). Pokupowane bilety lotnicze, część noclegów. Teraz zbieram dane co i kiedy zwiedzać. Czytamy nowiutkie przewodniki ;) I układamy sobie wszystko w odpowiednią kolejność.

Ogólnie wygląda to tak:

1 dzień przylot do JFK, koło 20:30 – podróż do hotelu
2-5 dzień zwiedzanie NYC ( w sumie 4 dni)
Noc 5-6 podróż Megabusem do Washingtonu ( 00:15 – 06.00)
6 – 8 dzień zwiedzanie Washingtonu
8 dzień – lot z DCA – FLL (19:00 – 21:40), wypożyczenie samochodu i zjazd na nocleg
9 dzień – rozpoczynamy zwiedzanie Florydy: (w sumie 7 dni) – jeszcze nie ustalona kolejność (jakieś sugestie?)
Na pewno:
1. dzień Miami
1 dzień Everglades (czy zajmie to aż jeden dzień?)
1 dzień Key West
1 dzień Kennedy Space Center
Co najmnej 1 dzień na relaks (plażowanie, pływanie)
+ jakiś park w Orlando

15 dzień FLL – JFK (15:00) + JFK – LHR (23.30 – 10:30)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 21 Sty 2015 00:55 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 241
Everglades 1 dzien jest ok. Martwi mnie twój czas na key west. Tam sie jedzie w sumie pół dnia. Rozplanowales to trochę w stylu dziś Kraków jutro Szczecin a na koniec Katowice.

Przylec do Fll i bierz pierwszy lepszy hotel koło lotniska. Następnie z rana wal śmiało na Key West. Z Key West z powrotem do Miami. Polecam nocleg gdzieś na południu Miami np motel przy autostradzie. Miami samo w sobie jest drogie. Potem jak juz jestes w okolicy Miami to wypad do everglades. Z everglades jedziesz albo do Kennedy Space Center albo do Orlando zależy jak czas pozwoli. Odległość bedzie podobna. Potem wracasz do FLL.

Aha, dlatego polecam hotel koło lotniska zaraz po przylocie do FLL bo raz ze bedzie to i tak noc a dwa to ze bedzie cena znośna, a trzy ze uda ci sie przyciąć na 1 dobie wynajmu auta bo wtedy weźmiesz je np rano.

Co mogę polecić. South Miami Beach jest fajne wieczorem. Bądź czujny z parkomatami za auto. Pilnują tego jak oka w głowie. ;) aha i na autostradzie bezpieczna prędkość to 70 mil, wszystko powyżej skończy sie rozmowa z szeryfem. Ogólnie to nie szarżował bym, Floryda zaraz po Mississippi to stan gdzie drogówka jest najostrzejsza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 22 Sty 2015 22:58 

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 42
Pisałem,że kolejność jeszcze nie ustalona ;) Jeszcze raz dzięki za rady. Myślę,że zaplanujemy właśnie coś takiego jak podałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 29 Sty 2015 20:33 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 5
Jeśli jeszcze rozważasz noclegi w Waszyngtonie, to ja polecam skorzystać z serwisu airbnb. Sama szukałam noclegu w Waszyngtonie w listopadzie, ceny były kosmiczne, a zależało mi na w miarę łatwej komunikacji do atrakcji turystycznych. Czasem jeszcze się trafi kod rabatowy.

Mogę też podpowiedzieć, że jeżeli zamierzacie zwiedzać Kapitol w środku, to warto zarezerwować sobie wcześniej miejsca na wycieczkę. Można wybrać dzień i godzinę, wejście jest darmowe. I polecam Air and Space Museum - chyba najlepsze muzeum, w jakim byłam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 29 Sty 2015 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 240
rozważ sobie 1 dzień w Filadelfii (przejazd Megabusem z NY lub Waszyngtonu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 06 Gru 2015 20:02 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
Lx13 napisał(a):
To proste - tylko Six Flags.
Cześć, możesz podpowiedzieć jak wygodnie można dojechać jakimś autobusem z Los Angeles do do Six Flags Magic Mountain? Może jest jakiś autobus, który wozi do samego parku rozrywki? Szukałem, ale nic nie znalazłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 08 Gru 2015 13:51 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
W tamtym roku wypełniałem jakiś druczek w samolocie. Dalej go się wypełnia? Jeśli tak to jak on się nazywał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 08 Gru 2015 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Deklaracja celna / Customs Declaration Form
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: irsc oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group