Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lis 2017 15:17 

Rejestracja: 23 Lis 2017
Posty: 1
Witam,

po raz pierwszy lecę do Ameryki Południowej, a dokładniej do Peru (31.01.2018-08.02.2018). Niestety na dosyć krótko, bo tylko 8 dni (na miejscu bez przelotów). Czy ktoś z forumowiczów wybiera się może w tym czasie do Peru? Byłby chętny połączyć siły w podróży ? :) Doświadczonych podróżników prosiłabym o rady : czy w lutym warto wybrać się na Machu Picchu (pomimo pory deszczowej), jak tam się dostać w miarę szybko i nie zrujnować portfela? Przeczytałam już masę blogów, jestem trochę przygnieciona informacją, w każdym pisze coś innego.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Pozdrowienia z Bułgarii! Dana
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 26 Gru 2017 00:20 

Rejestracja: 04 Sty 2016
Posty: 11
Hej, żeby dostać się do Machu Picchu skorzystałem z oferty http://www.sunshineperutravel.com/ (byłem w sierpniu 2015)

Jeśli w czymś jeszcze mógłbym pomóc/doradzić to pisz śmiało.


Ostatnio edytowany przez Washington, 26 Gru 2017 12:18, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Gru 2017 14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 245
Loty: 202
Kilometry: 458 267
dana_88 napisał(a):
Witam,

po raz pierwszy lecę do Ameryki Południowej, a dokładniej do Peru (31.01.2018-08.02.2018). Niestety na dosyć krótko, bo tylko 8 dni (na miejscu bez przelotów). Czy ktoś z forumowiczów wybiera się może w tym czasie do Peru? Byłby chętny połączyć siły w podróży ? :) Doświadczonych podróżników prosiłabym o rady : czy w lutym warto wybrać się na Machu Picchu (pomimo pory deszczowej), jak tam się dostać w miarę szybko i nie zrujnować portfela? Przeczytałam już masę blogów, jestem trochę przygnieciona informacją, w każdym pisze coś innego.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Pozdrowienia z Bułgarii! Dana


Co do przejazdu na Machu Picchu było już to opisane wiele razy:
- jeżeli lądujesz w Limie to lot do Cuzco np. VivaAir ma dość przystępne ceny,
- z Cuzco busikiem do Hydroelektrowni - da się wynegocjować cenę 55soli RT (listopad 2017)
- Od hydroelektrowni do Aguas Calientes 2x12km trekking
- wejście na Machu Picchu z tego co pamiętam ok. 160 soli
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group