Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Wrz 2018 14:34 

Rejestracja: 17 Kwi 2017
Posty: 24
Loty: 8
Kilometry: 13 388
Witam mam pytanie odnośnie transportu do Szkodry lub Dubrownika z Ulicnj. Być może ktoś już tak podróżował i chciałby podzielić się opinią jaki jest to koszt i czy pobliskie biura podróży organizują wycieczki do Dubrownika. Wiem, że można jechać z dworca do obu tych miast, ale nie są podane żadne ceny. Czy opłaca się wypożyczyć auto na taką wycieczkę 1 dniową na przykład do Dubrownika? I czy w Czarnogórze da się wypożyczyć auto poniżej 20 roku życia ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 02 Wrz 2018 14:49 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 371
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Akurat wczoraj wrzucilem info o trasie Szkodra-Ulcinj w innym temacie, więc przekleję tu ;)

Spod Hotelu Rozafa do Ulcinj jeżdżą busy firmy Vllazen Lluja (trzy razy dziennie o 9, 14:15 i 16, powrót o 7, 12:30 i 16:30, na ulotce podano e-mail vlluja@yahoo.com i telefon 0692061942).

Obok jest informacja turystyczna, mają mapki, rozkłady busów itd. Na chodniku stoją też naganiacze. o Dubrowniku nie słyszałem, ale nie był mi potrzebny ;) rozkład jazdy z Ulcinj znajdziesz tu - http://www.autobuskastanicaulcinj.com

(Edycja)
A sorry, Tobie chodzi o start z Ulcinj, a ja podałem start ze Szkodry ;)

Jeśli chodzi o auto - możesz utknąć na granicy z Albanią, widziałem bardzo długą kolejkę, bus ją ominął.
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Wrz 2018 21:24 

Rejestracja: 17 Kwi 2017
Posty: 24
Loty: 8
Kilometry: 13 388
Dzięki wielkie na dniach będziemy jechać z dziewczyną, wiec myślę, że przydadzą nam się te informacje ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Wrz 2018 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 50
Loty: 48
Kilometry: 89 809
Autobusy z Ulcinj do Szkodry odjeżdżają z dworca autobusowego, oddalonego spory kawałek od centrum.

https://www.google.pl/maps/place/Stacio ... 19.2216858

Załącznik:
Dworzec Ulcinj.jpg
Dworzec Ulcinj.jpg [ 71.68 KiB | Obejrzany 6100 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group