Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Gru 2017 12:53 

Loty: 1
Kilometry: 1 193
Witam, na koniec stycznia wybieram się do Podgoricy na kilka dni i chciałbym zwiedzić również okolicę. W związku z tym rozważam wypożyczenie samochodu. Czy ktoś mógłby polecić jakąś wypożyczalnie, najlepiej z lotniska? Może ktoś podróżował w styczniu samochodem po Czarnogórze i mógłby opisać jakie panują tam warunki na drogach. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 31 Maj 2018 09:59 

Hej, udało Ci się znaleźć coś ciekawego, czy korzystałeś np z wyszukiwarki fly4free :)
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 05 Lip 2018 10:32 
Awatar użytkownika

Loty: 126
Kilometry: 141 751
niebieski
kilka dni temu korzystaliśmy z NavaRentCar, cena za 3dni + wjazd do Albanii 181 € z ubezpieczeniem
samochód braliśmy z lotniska i tam też zostawialiśmy
cena może niezbyt niska, ale płatność gotówka :D
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 06 Lip 2018 09:24 

Ja polecam terre-car montenegro.

http://www.terraecar.com/

W czerwcu 210 euro placilismy za forda fieste z lotniska na tydzien. 100 euro depozytu karta lub gotowka.
Zero problemow. +10 euro za wyjazd do dubrownika.

Mozna negocjowac na whats app :) z 10 euro zawsze zejdzie z ceny.
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Czarnogóra
#5 PostWysłany: 10 Lip 2018 10:33 
Awatar użytkownika

złoty
Taka mała przestroga dla osób chcących wypożyczyć auto w Czarnogórze.
Sam korzystałem z komunikacji publicznej ale czekając przed lotniskiem na powrotny lot byłem świadkiem jak mniej więcej połowa najemców samochodów przy oddawaniu aut była wkręcana, że to właśnie w czasie użytkowania przez nich doszło do szkód lakierniczych i muszą zapłacić jak dobrze słyszałem nawet po 1000 euro wkładu. Większości osób po przyjeździe kierownika wypożyczalni przy lotnisku po wyjaśnieniach odpuszczano ale widziałem przypadek, że komuś spisami protokół szkodowy. Widać, że wypożyczalnie notorycznie próbują naciągać ale w tym jednym przypadku to była ewidentna ustawka, chłopak z wypożyczalni od razu włożył rękę pod samochód oraz pod nadkole jakby wiedział czego szukać w tym samochodzie.
 Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.

Temat postu: Re: Czarnogóra
#6 PostWysłany: 10 Lip 2018 14:49 

my w terrecar zrobilismy zdjecia przy odbiorze i zapisalismy wszystkie usterki na karcie:)
i zadnego problemu przy zwrocie, depozyt oddany.
 Relacje PM off  

[ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości