Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Cytuj:
(...) prosimy [użytkowników] o niepisanie czym chcieliby zostać obdarowani.
Użytkownik wpisuje czym chciałby się podzielić, a zainteresowana osoba kontaktuje się z nim poprzez PW.
Osoby niestosujące się do ogłoszenia zostaną nagrodzone ostrzeżeniem, więc zachęcamy by od tej pory kierować swe życzenia do dżina bądź złotej rybki ;)
Temat do ofert wymiany/oddania pocztówek :arrow: oddam-pocztowki-od-booking-com,1528,141347
zebraniu-stop-czyli-konkurs-z-nagrodami,19,64594

[ 788 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
#661 PostWysłany: 10 Maj 2019 19:12 

niebieski
Dopytaj czy wszystkie zanegowane rezerwacje wiszą na jednym wykorzystanym kodzie.
 Relacje PM off  

#662 PostWysłany: 10 Maj 2019 22:48 

francuz2 napisał(a):
danziger napisał(a):
@francuz2
Moim zdaniem wypłata 100 PLN którą otrzymałeś z Booking, jest jedyną którą otrzymasz. Zapomnij o kolejnych wypłatach z pocztówek - to moja opinia z bezpośredniego doświadczenia.
Możesz sobie pisać, reklamować etc. Co najwyżej zablokują Ci konto nagród.
Możesz oczywiście nie odpuszczać i podać Booking do sądu - chętnie zapoznam się z wyrokiem.

Wszystko super, z tym, że przy szukaniu noclegów pierwszym (nie jedynym) kryterium była cena >350PLN(wymaganie z pocztówki). Inaczej bym pewnie celował w niższy przedział cenowy. Liczę, że sądem się to nie skończy, ale zgłoszenia problemu do Rzecznika Praw Konsumenta nie odpuszczę. Tym bardziej, że na pocztówce nie ma mowy o żadnym regulaminie! Jeśli na pocztówce nie ma o nim mowy to skąd mam wiedzieć do jakiego regulaminu mam się stosować? Z mojego (i myślę, że nie tylko) punktu widzenia obowiązują warunki przywołane na pocztówce i te mam spełnione...

Ale jest ogólny regulamin promocji booking - nie wiem czy jeszcze wisi i tam wyrażnie zaznaczyli że mogą w każdym momencie anulować promocję. Limit 10 rezerwacji dotyczy programu poleceń, i spotkałem się gdzieś z informacją że z promocji można korzystać tylko raz. Ja osobiście nie rezerwowałbym więcej niż jednej pocztówki na jedno konto.
 Relacje PM off  

#663 PostWysłany: 11 Maj 2019 02:04 
Awatar użytkownika

srebrny
Jednocześnie wielu ludzi pisało, że dostali więcej niź jedną nagrodę (choćby posty #552 czy #625)
Wygląda na to, że działa to trochę losowo albo "żarło, żarło i zdechło..." a w ogóle "Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi?"
 Relacje PM off  

#664 PostWysłany: 11 Maj 2019 07:01 

niebieski
Jeśli wszystkie rezerwacje były z linku z jednej pocztówki to reklamacja nie ma sensu.
Na mojej pocztówce jest napisane : Oferta ważna dla 1 rezerwacji o wartości minimum 350 zł.

Więc dostał nagrodę za 1 rezerwację.

K.
 Relacje PM off  

#665 PostWysłany: 11 Maj 2019 08:48 

złoty
Wygląda na to, że otrzymam mój pierwszy zwrot. Wymeldowanie 29.04, dziś status w "Moje Nagrody" zmienił się na "Przetwarzanie – Twoja nagroda już do Ciebie idzie". Co ciekawe - brak maila. Mam jeszcze jedną rezerwację na tym koncie, ale na koniec października. Zobaczymy, jak będzie.
 Relacje PM off  

#666 PostWysłany: 11 Maj 2019 08:52 

niebieski
Jak to była rezerwacja z tej samej pocztówki, albo z kilku pocztówek z tego samego rzutu (ten sam link), to raczej nie przejdzie. IMHO, K.
 Relacje PM off  

#667 PostWysłany: 11 Maj 2019 08:57 

złoty
Wow. Chyba nikt tu nie robił kilku rezerwacji z tej samej pocztówki (niby jak?) i na każdej pocztówce był inny link/ kod, nawet z tego samego rzutu. Raczej problemem może być fakt wykorzystania kilku linków w jednej sesji przeglądarki - jak już tu napisano, mogło się zapisać jakieś ciasteczko, czy coś.
 Relacje PM off  

#668 PostWysłany: 11 Maj 2019 09:17 

srebrny
-- 11 Maj 2019 10:16 --

Jak już wcześniej pisałem 2 zwroty otrzymałem. 4 kolejne są przetwarzane...przynajmniej tak jest napisane :P

-- 11 Maj 2019 10:17 --

BTW...zrobiłem także 2 kolejne z tegorocznych pocztówek i mam napisane , że otrzymam zwrot. Pożyjemy, zobaczymy :lol:
 Relacje PM off  

#669 PostWysłany: 12 Maj 2019 17:35 

Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Jeżeli ktoś ma kod z pocztówki, a nie będzie korzystał to chętnie przygarnę.
 Relacje PM off  

#670 PostWysłany: 12 Maj 2019 18:02 

Loty: 4
Kilometry: 13 255
Ostrzeżenia: 3
Zbanowany
niebieski
@Krzysztof76 wyslalem Ci 350/100 przez PW

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
Krzysztof76 uważa post za pomocny.

#671 PostWysłany: 12 Maj 2019 18:09 
Awatar użytkownika

Loty: 1
Kilometry: 122
złoty
A są gdzieś jeszcze dostępne lub może ktoś ma na zbyciu pocztówkę na większą kwotę np. 1800/400?
 Relacje PM off  

#672 PostWysłany: 14 Maj 2019 15:19 

Booking.com ma jasne stanowisko.

5 pocztówkek z 1 kampanii promocyjnej i tej samej wartości = 1 zwrot. Zaprzeczają sami swojemu regulaminowi :)

Czyli pocztówki do 11 kwietnia, które były w gazetkach na jednym koncie, nie ważne ile ich użyjecie, czy robiliście to w incognito, w nowych przeglądarkach, innych komputerach.
Jeśli dotyczyły jednego konta na booking.com - to otrzymacie tylko i wyłącznie jeden zwrot.

Na dowód odrzucenie mojej reklamacji.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
juggler5 lubi ten post.
juggler5 uważa post za pomocny.

#673 PostWysłany: 14 Maj 2019 15:23 

Loty: 84
Kilometry: 181 375
srebrny
Jednym wypłacają, drugim nie, oni sami nie wiedzą o co chodzi :)

Bulgaria
 Relacje PM off  

#674 PostWysłany: 14 Maj 2019 15:37 

srebrny
mnie tam już wypłacili dwie z tego drugiego rzutu, a z pierwszego bodajże cztery.
 Relacje PM off  

#675 PostWysłany: 14 Maj 2019 15:47 
Awatar użytkownika

jakpat napisał(a):
Booking.com ma jasne stanowisko.

5 pocztówkek z 1 kampanii promocyjnej i tej samej wartości = 1 zwrot. Zaprzeczają sami swojemu regulaminowi :)

Czyli pocztówki do 11 kwietnia, które były w gazetkach na jednym koncie, nie ważne ile ich użyjecie, czy robiliście to w incognito, w nowych przeglądarkach, innych komputerach.
Jeśli dotyczyły jednego konta na booking.com - to otrzymacie tylko i wyłącznie jeden zwrot.

Na dowód odrzucenie mojej reklamacji.

Zaznaczyliby to wyraźnie na pocztówce czy przywołali by na pocztówce regulamin w którym czarno na białym stoi, że dostaniesz zwrot tylko za jedną pocztówkę to nie byłoby problemu i ludzi w balona by nie robili. Ja napisałem do booking odwołanie do odrzucenia reklamacji i jeśli jeszcze raz moja reklamacja zostanie odrzucona zostaje Rzecznik Praw Konsumenta(RPK). To wprawdzie zupełnie inny temat ale mój szwagier miał założoną polisolokatę i po zaprzestaniu opłacania nie chcieli mu ani grosza wypłacić. Po interwencji RPK odzyskał prawie całą kwotę, przy czym w korespondencji bank twierdził, że wszystko było zgodnie z umowami i prawem. Faktem jest, że sprawa ciągnęła się ponad rok, ale sprawiedliwość jest w końcu po naszej stronie... :D . Moim zdaniem sprawa pocztówek booking jest zdecydowanie do wygrania.
 Relacje PM off
Raphael lubi ten post.

#676 PostWysłany: 14 Maj 2019 15:56 

platynowy
Cytuj:
zostaje Rzecznik Praw Konsumenta(RPK)

Nie ma takiej instytucji.
Są powiatowi lub miejscy rzecznicy konsumentów.

#677 PostWysłany: 14 Maj 2019 17:30 
Awatar użytkownika

Loty: 29
Kilometry: 36 991
HON fly4free
Sprawa zdecydowanie do wygrania - mając na uwadze, że w grę wchodzą setki złotych, chyba nikt z poszkodowanych nie machnie ręką i będzie walczył z booking o to, by przestrzegał własnych regulaminów.

Warunki Programu Poleceń i Promocji Booking.com
Pkt 5 Nagrody za rezerwacje
a) W przypadku Ofert Promocyjnych uwzględniających rezerwacje z cashbackiem, Uczestnik otrzyma nagrodę, jeśli spełni następujące warunki:
...
vi. Każdy gość może otrzymać maksymalnie 10 (dziesięć) oddzielnych Nagród.
2 ludzi lubi ten post.

#678 PostWysłany: 15 Maj 2019 16:57 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
HON fly4free
Do kiedy wazne sa/byly ostatnie pocztowki? Wiecie gdzie jeszcze je znajde?

Albo moze ktos bylby tak dobry i sie podzielil? Mam do zarezerwowania 2 pokoje po 500zl za 2 noce kazdy. Najlepiej to rozbic na dwie rezerwacje z MWZ 350zl?
 Relacje PM off  

#679 PostWysłany: 15 Maj 2019 17:04 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Jak będziesz mial pocztówki to tak

Ale dla spokoju i pewności wypłaty po jednej na konto jednej osoby
 Relacje PM off
zbyhu uważa post za pomocny.

#680 PostWysłany: 15 Maj 2019 17:11 

niebieski
[quote="zbyhu"]Do kiedy wazne sa/byly ostatnie pocztowki? Wiecie gdzie jeszcze je znajde?

Men's Health i Women's Health chyba numery kwietniowe, ale najlepiej otworzyć numer i sprawdzić, czy jest - 100 zł za rezerwację za 350 zł do 27 maja

K.
 Relacje PM off
zbyhu uważa post za pomocny.

[ 788 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], SimplePie [Bot] oraz 5 gości