Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Cytuj:
(...) prosimy [użytkowników] o niepisanie czym chcieliby zostać obdarowani.
Użytkownik wpisuje czym chciałby się podzielić, a zainteresowana osoba kontaktuje się z nim poprzez PW.
Osoby niestosujące się do ogłoszenia zostaną nagrodzone ostrzeżeniem, więc zachęcamy by od tej pory kierować swe życzenia do dżina bądź złotej rybki ;)

https://www.fly4free.pl/forum/zebraniu-stop-czyli-konkurs-z-nagrodami,19,64594
W dalszym ciągu prosimy użytkowników o niepisanie próśb o podzielenie się kodem - w myśl zasad umieszczonych w linku podanym powyżej.

Obecnie działają kody dające procentowy zwrot wartości rezerwacji – jeśli takim dysponujemy, a nie skorzystamy w wymaganym terminie, możemy zamieścić kod i warunki w niniejszym temacie. Jeśli ktoś skorzysta, mile widziane jest kliknięcie „lubię” i „pomógł” postu osoby, która podzieliła się swoim kodem.

Preferowany sposób dzielenia się kodem to PW a nie wpisanie kodu w otwartym, ogólnodostępnym wątku - przynajmniej mamy pewność że kod został użyty i większa szansa na "Pomógł/lubię" ;) Mamy też możliwość oddania np. aktywnemu forumowiczowi, a nie przypadkowej osobie, która pierwsza dostrzegła nowy post.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 106  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 04 Gru 2018 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Jak dobrze rozumiem, zniżki z tych pocztówek łączą się z -10% z geniusa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#162 PostWysłany: 04 Gru 2018 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
Tak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
asnahtful uważa post za pomocny.
 
      
#163 PostWysłany: 04 Gru 2018 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1039
srebrny
Co do rozbijania rezerwacji wielodniowych na części pierwsze celem użycia kilku kodów: dziś przetestowałem i przy rezerwacji niby miodzio (na koncie booking via www też), ale niestety w potwierdzeniach mailowych pod "Twoja nagroda pieniężna" widnieje takie coś:
----------
Ups! Wygląda na to, że dokonałeś kilku rezerwacji, korzystając z oferty specjalnej. Żaden problem, Twoje rezerwacje pozostają ważne. Oferta specjalna ma jednak zastosowanie tylko do jednej rezerwacji, więc otrzymasz tylko jedną nagrodę pieniężną.
----------

Sprawdźcie u siebie na mailach czy też tak macie.
Ja rezerwowałem z jednego konta na booking. Pewnie przy założeniu osobnego konta celem użycia jednego kuponu by to przeszło, ale to spora gimnastyka jest.
Kody (linki) bralem z jednego czasopisma, ale wątpię żeby to miało znaczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 04 Gru 2018 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4479
srebrny
Wyglada na to, że Fred górą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 05 Gru 2018 00:21 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
U mnie w potwierdzeniach mailowych nie ma żadnych informacji o nagrodzie. Piszcie jak to wygląda u innych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 05 Gru 2018 00:25 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11353
Loty: 482
Kilometry: 757 010
ofer napisał(a):
niestety w potwierdzeniach mailowych pod "Twoja nagroda pieniężna" widnieje takie coś:
----------
Ups! Wygląda na to, że dokonałeś kilku rezerwacji, korzystając z oferty specjalnej. Żaden problem, Twoje rezerwacje pozostają ważne. Oferta specjalna ma jednak zastosowanie tylko do jednej rezerwacji, więc otrzymasz tylko jedną nagrodę pieniężną.
----------

Ja nie mam takiej pozycji w potwierdzeniu mailowym :?
Na koncie wszystkie 6 rezerwacji ma status "Oczekujące – Weryfikujemy Twoją nagrodę" i pod spodem "Po potwierdzeniu Twojego wymeldowania rozpoczniemy przetwarzanie Twojej nagrody. Otrzymanie płatności powinno zająć od 30 do 60 dni roboczych"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 05 Gru 2018 01:08 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
czyżby jakiś interwał między pobytami? a może ten sam obiekt? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 05 Gru 2018 02:36 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
@ofer ile rezerwacji masz zrobionych? Nie miałeś może łącznie z wcześniejszymi więcej niż 10?
Ja również w potwierdzeniach nie mam informacji o nagrodach, czy też nadużyciu promocji.
Regulamin mówi o możliwości uzyskania maksymalnie 10 nagród.

No chyba że skala rezerwacji jest na tyle duża, że wcielają zapis z regulaminu, ale jak to się ma do wcześniejszych rezerwacji?

"Booking.com zastrzega sobie prawo do ograniczenia ważności wszystkich Linków Polecających i kodów promocyjnych wydanych w ramach niniejszego programu w dowolnej chwili i z dowolnego powodu."

Oczywiście w regulaminie jest taki zapis :
"Jeśli nie określono inaczej, Link Polecający i kod promocyjny można wykorzystać tylko raz (tj. na poczet jednej rezerwacji)."
Jeśli nie określono inaczej, Link do Udostępnienia i kod promocyjny można wykorzystać tylko raz (tj. na poczet jednej rezerwacji).
ale nikt tu chyba nie używał jednego kodu do klepania wielu rezerwacji. NIe wiem zresztą czy jest możliwe ponowne zadziałanie kodu po jego pierwszym użyciu.

EDIT : poprzedni wątek booking.ocm rzuca pewne sugestie i wyjaśnienia.
40-zwrotu-od-booking-com-min-80,81,112296?start=1140
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 05 Gru 2018 07:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
baja napisał(a):
czyżby jakiś interwał między pobytami? a może ten sam obiekt? :roll:


Przecież napisał, że ten sam obiekt.
Pewnie dlatego.

A może jest kwestia kwoty. Czyli każdy z kuponów można użyć tylko raz 100/300; 150/450 itd...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 05 Gru 2018 09:52 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Sprawdzałem zarówno kody jak i linki na np.dwie rezerwacje i nie przechodziło :mrgreen: Mam info z Booking identyczne jak Kashpir i nie rozbijałem rezerwacji na części pierwsze(dniówki) :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 05 Gru 2018 10:03 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
@Kashpir
U mnie tak to wygląda:

Załącznik:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 42.72 KiB | Obejrzany 817 razy ]


A w zakładce Moje Nagrody na booking.com też mam status oczekujące, choć zrobiłem tylko jedną rezerwację. Ale, o ile dobrze pamiętam, ostatnie polecenie też miało taki status, zmienił się dopiero kilka dni po wypłacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 05 Gru 2018 10:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11353
Loty: 482
Kilometry: 757 010
Uzupełniając: mam 2 rezerwacje w tym samym obiekcie następujące po sobie z wykorzystaniem dwóch linków 100/350 i na razie żadnych komunikatów, że coś się nie kwalifikuje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 05 Gru 2018 10:43 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Podobna akcja z pocztówkami jest w Niemczech. Na przykład w ComputerBild jest kupon 40/120 €. W innych gazetach widziałem kupon 30/90 €
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#174 PostWysłany: 05 Gru 2018 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1039
srebrny
Uzupełniając mojego posta: była to rezerwacja w tym samym obiekcie, następujące po sobie dni. Dla pierwszej rezerwacji (pierwszy dzień) wszystko ok, a dla kolejnych dni w mailu potwierdzającym rezerwację takie coś:

Załączniki:
booking.jpg
booking.jpg [ 81.38 KiB | Obejrzany 745 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 05 Gru 2018 11:03 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 05 Gru 2018 12:01 --

Bardzo pomocne info :mrgreen: Czy terminy na ich wykorzystanie takie same?

-- 05 Gru 2018 12:03 --

wojtol...jak możesz podaj tytuły tych innych gazet :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 05 Gru 2018 11:19 

Kashpir napisał(a):
Uzupełniając: mam 2 rezerwacje w tym samym obiekcie następujące po sobie z wykorzystaniem dwóch linków 100/350 i na razie żadnych komunikatów, że coś się nie kwalifikuje.

To będzie cud jak dostaniesz zwrot x 2
Z Booking tak się nie da, wystarczy poczytać co napisano w tematach np. z promocji 80/200
Góra
 PM off  
      
#177 PostWysłany: 05 Gru 2018 11:22 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Konsultant na infolinii booking - Nie ma ograniczenia w liczbie kuponów na konto. Kupony nie są imienne więc nie ma limitów ilościowych. Jeśli ma pan dziesięć kuponów z gazet to może pan wykorzystać przy dziesięciu rezerwacjach na tym samym koncie.

Anonymous napisał(a):
Z Booking tak się nie da, wystarczy poczytać co napisano w tematach np. z promocji 80/200


Właśnie, wspomniałem o tym w rozmowie z konsultantem ale odparł, że linki z mailingu miały inne ograniczenia bo akcje były spersonalizowane (choć wiemy, że w praktyce nie były). Dodał, że kupony z gazet nie są imienne więc można ich wykorzystać dowolną ilość. Niemniej mam wrażenie, że są niedoinformowani w temacie samej akcji więc dowiemy się pewnie dopiero przy zwrotach. Obstawiam, że jak zwykle - jedni dostaną po kilka, a inni przykre info jak kolega wyżej ;)


Ostatnio edytowany przez baja, 05 Gru 2018 11:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#178 PostWysłany: 05 Gru 2018 11:25 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
Burdel jak zwykle. Regulamin sobie, praktyka booking.com sobie, a dowiemy się czy się należy post factum.
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
 
      
#179 PostWysłany: 05 Gru 2018 11:37 

Do 10 rezerwacji, a nie 1 rezerwacji 10-dniowej na 10 po 1 dniu
To jest podstawa podstaw, zapewne jakiś główny regulamin Booking tego zabrania
Bawić się można, ale z głową np. na kilka kont z podaniem np. kto nocuje

Tu też raczej nie powinno się do nich dzwonić ;) 8-)
Góra
 PM off  
      
#180 PostWysłany: 05 Gru 2018 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Dziś w ostatnim dniu zrobiony booking z pocztówki, jest info o zwrocie 10 % (125 pln w moim wypadku) po weryfikacji pobytu
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 106  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group