Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Cytuj:
(...) prosimy [użytkowników] o niepisanie czym chcieliby zostać obdarowani.
Użytkownik wpisuje czym chciałby się podzielić, a zainteresowana osoba kontaktuje się z nim poprzez PW.
Osoby niestosujące się do ogłoszenia zostaną nagrodzone ostrzeżeniem, więc zachęcamy by od tej pory kierować swe życzenia do dżina bądź złotej rybki ;)

https://www.fly4free.pl/forum/zebraniu-stop-czyli-konkurs-z-nagrodami,19,64594
W dalszym ciągu prosimy użytkowników o niepisanie próśb o podzielenie się kodem - w myśl zasad umieszczonych w linku podanym powyżej.

Obecnie działają kody dające procentowy zwrot wartości rezerwacji – jeśli takim dysponujemy, a nie skorzystamy w wymaganym terminie, możemy zamieścić kod i warunki w niniejszym temacie. Jeśli ktoś skorzysta, mile widziane jest kliknięcie „lubię” i „pomógł” postu osoby, która podzieliła się swoim kodem.

Preferowany sposób dzielenia się kodem to PW a nie wpisanie kodu w otwartym, ogólnodostępnym wątku - przynajmniej mamy pewność że kod został użyty i większa szansa na "Pomógł/lubię" ;) Mamy też możliwość oddania np. aktywnemu forumowiczowi, a nie przypadkowej osobie, która pierwsza dostrzegła nowy post.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2056 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 103  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 01 Gru 2018 16:58 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Jeden kod jedna rezerwacja. Na jednym koncie mozna duzo rezerwacji. Ja mam 3

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez brzemia, 01 Gru 2018 17:11, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#122 PostWysłany: 01 Gru 2018 19:25 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale są dwa rodzaje kuponów, które wyglądają prawie identycznie (ja dzisiaj kupiłem obydwa rodzaje w leżących na sobie egzemplarzach Dobrych rad).
W pierwszym jest specjalny link, przy pomocy, którego dokonujemy rezerwacji.
Natomiast w drugim jest specjalny kupon. Tu już jest sytuacja bardzie skomplikowana, albowiem zgodnie z instrukcją musimy najpierw zalogować się do aplikacji, potem zapisać i aktywować kod w zakładce "Moje kupony" i dopiero wtedy rezerwować.
Czy według Waszej wiedzy łączna ilość tych linków i kuponów z których można skorzystać z jednego konta wynosi 10?
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#123 PostWysłany: 01 Gru 2018 20:23 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Chris Peen napisał(a):
Czy według Waszej wiedzy łączna ilość tych linków i kuponów z których można skorzystać z jednego konta wynosi 10?

Skąd taka informacja? Obstawiam, że przy kolejnym zwrocie kasa nie spłynie, a na infolinii dowiesz się, że na tym koncie korzystałeś już z nagrody w tym programie więc nie kwalifikujesz się do kolejnej wypłaty.
Ktoś już weryfikował, że schodzi więcej niż jedna nagroda z tych kuponów?

brzemia napisał(a):
Jeden kod jedna rezerwacja. Na jednym koncie mozna duzo rezerwacji. Ja mam 3

Masz już zaksięgowane kilka zwrotów z jednego konta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 01 Gru 2018 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
Tez mam już 3 rezerwacje i zrobię w ten weekend kolejnych 12.
Nigdzie ja pocztówce nie ma żadnych warunków, oprócz daty rezerwacji do 23.12.
Góra
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.
 
      
#125 PostWysłany: 01 Gru 2018 21:31 

Co zrobisz jak wypłacą tylko 1 raz np. 150/450 i 100/350 na konto w Booking?
Góra
 PM off  
      
#126 PostWysłany: 01 Gru 2018 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
1. Dla bezpieczeństwa zrobię 4 rezerwacje na różne konta (współtowarzysze)
2. Rezerwacje płacę różnymi kartami (zwrot może zależeć od karty)
3. Spisuje każdy bon - do czego użyty, z jakiego konta i jaka karta. Do tego screen z rezerwacji z info, że zwrot się należy.
4. Liczę, że to wystarczy, żeby cieszyć się zwrotami.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 01 Gru 2018 21:43 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Ja mysle ze byloby to jasno napisane.
Skoro zrobilem rezerwacje i info o zwrocie jest na kazdej to dlaczego mieli by nie wyplacic. Kodow jest tysiace ale wiekszosc z nich i tak nigdy nie bedzie zrealizowana.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez brzemia, 01 Gru 2018 21:43, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 01 Gru 2018 21:43 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
farmer napisał(a):
Tez mam już 3 rezerwacje i zrobię w ten weekend kolejnych 12
jeśli to wszystko na jednym koncie, to mocno ryzykujesz

e: widzę, że jednak skłonność do ryzyka masz na rozsądnym poziomie ;)


Ostatnio edytowany przez pemat, 01 Gru 2018 21:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
farmer lubi ten post.
 
      
#129 PostWysłany: 01 Gru 2018 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
Zaryzykowałem 40 zł na gazety. Reszta jest gratis;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 01 Gru 2018 22:16 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Anonymous napisał(a):
Co zrobisz jak wypłacą tylko 1 raz np. 150/450 i 100/350 na konto w Booking?


Dokładnie, tego się właśnie spodziewam. Podobnie było z akcjami mailingowymi. Tzn. był okres kiedy zwroty nabijały się kilkukrotnie ale później uszczelnili system wypłat i mimo potwierdzeń przy rezerwacji blokowali wypłatę tytułem wcześniejszego uczestnictwa.
Fajnie gdyby ktoś potwierdził, że przechodzi z jednego konta kilkukrotnie bo to byłby niezły deal bez kombinowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 01 Gru 2018 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
100 zł MWZ 350 zł w najnowszym numerze "Twój Styl"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 01 Gru 2018 22:45 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Rzeczywiście nigdzie nie ma informacji o warunkach czy ograniczeniach. Już na etapie podawania danych powyższa informacja powinna się pojawić. Ciekawe też, że kody działają łącznie z profitami ze statusu genius.



EDIT : regulamin promocji jest widoczny po zalogowaniu się do rezerwacji : Wynika, że można użyć maksymalnie 10 kodów na łącznie max 1000 euro zniżki.

Nagrody za rezerwacje
W przypadku Ofert Promocyjnych uwzględniających rezerwacje z cashbackiem, Uczestnik otrzyma nagrodę, jeśli spełni następujące warunki:
Musisz mieć ważne Konto Użytkownika na Booking.com z aktualnymi danymi karty kredytowej. Karty American Express nie są obecnie przez nas akceptowane.
Pobyt będący rezultatem Kwalifikującej się Rezerwacji musi być potwierdzony przez zarezerwowany Obiekt na Booking.com
Zgodnie z niniejszymi Warunkami po otrzymaniu Nagrody na ważną kartę kredytową zostanie przesłany cashback (zwrot środków).
Zostanie przesłany cashback za określoną kwotę po zrealizowanym pobycie, o maksymalnej wartości do 1000 EUR [jeden tysiąc euro] (lub równowartość w lokalnej walucie), po tym jak Uczestnik otrzyma Nagrodę zgodnie z niniejszymi Warunkami. Ze względów podatkowych maksymalne wartości mogą się różnić w zależności od miejsca.
Cashback zostanie przesłany bezpośrednio na zarejestrowaną Kartę Kredytową.
[color=#400000]Każdy gość może otrzymać maksymalnie 10 (dziesięć) oddzielnych Nagród.[/color]
Nie można łączyć w jednej rezerwacji Nagród otrzymanych w ramach Programu Poleceń oraz Programu Poleceń i Promocji.
Rezerwacja Kwalifikująca Się musi zostać zarezerwowana poprzez Platformę Booking.com, przy wykorzystaniu Konta Użytkownika, na które to konto przesłano Nagrodę. Nagrody nie można przekazywać na inne Konto Użytkownika.
Niektóre Nagrody przysługują tylko niektórym użytkownikom (np. tym, którzy po raz pierwszy rezerwowali z Booking.com) lub niektórym rezerwacjom (np. tym, które dotyczą wybranych kierunków podróży), o czym decyduje wyłącznie Booking.com. Tam, gdzie będzie to konieczne, zasady zostaną uwzględnione w opisie oferty.
W przypadku niektórych obiektów Nagroda może zostać przyznana Uczestnikowi w czasie dokonywania rezerwacji jako natychmiastowa zniżka zamiast zwrotu. W takim przypadku wartość Nagrody zostanie odjęta od całkowitej sumy rezerwacji, a Uczestnik zapłaci należną kwotę w momencie rezerwacji.
Link Polecający może zostać wykorzystany tylko na rzecz jednej rezerwacji. Jeśli Rezerwacja Kwalifikująca Się zostanie odwołana bezpłatnie, zgodnie z warunkami rezerwacji zawartymi w potwierdzeniu, wtedy Link Polecający jest ponownie ważny na poczet nowej rezerwacji.
Jeśli Link Polecający jest wykorzystany w ramach Oferty Bezzwrotnej lub jeśli Rezerwacja Kwalifikująca Się zostanie odwołana, bez możliwości opisanego wyżej bezpłatnego odwołania, to przyjmuje się, że zwrot (cashback) został wykonany, a link wygasa, niezależnie od tego, czy Użytkownik faktycznie zatrzymał się z zarezerwowanym Obiekcie, czy nie. Booking.com przyjmuje, że w takiej sytuacji spełnił obowiązki wynikające z przyznania Nagrody.
W przypadku gdy kampania promocyjna nie ma wyznaczonego terminu zakończenia, a Nagroda nie jest odebrana w ciągu sześciu (6) miesięcy od jej potwierdzenia przez Booking.com, automatycznie wygasa.
Jeśli Uczestnik nie sfinalizuje swojej rezerwacji zgodnie z Warunkami Programu Poleceń i Promocji Booking.com, zostanie usunięty z Programu.


Ostatnio edytowany przez greg1291, 01 Gru 2018 23:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#133 PostWysłany: 01 Gru 2018 23:23 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
W takim razie faktycznie wygląda na 10 kodów per konto :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 02 Gru 2018 13:58 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Czy ktoś mial tak ze pocztówkę ma na jedną kwotę a na stronie wyświetla się inna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 02 Gru 2018 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Ja miałem pocztówkę, na której było napisane, że to kod 100/350, a po wpisaniu okazało się, że to 250/750. Pomyłka bookingu.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 02 Gru 2018 14:21 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Pisałeś do nich? Bo ja akurat potrzebuje 100/350 a wyskoczyło 250/750?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 02 Gru 2018 14:25 

Z jakiej gazety taki fajny zonk????

Szkoda, że zapewne po wpisaniu nie da się już zamienić, dostałbyś w zamian 2 x 100/350 ;)
Góra
 PM off
pemat lubi ten post.
 
      
#138 PostWysłany: 02 Gru 2018 14:26 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
bbartekk2 napisał(a):
ja akurat potrzebuje 100/350 a wyskoczyło 250/750?
chętnie wymienię kod 100/350 na 250/750, pw

@gorny77 - przelicytowałeś mnie :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 02 Gru 2018 14:30 

Co mi po tym, jak nawet jeśli to póki nie wpiszesz nie wiesz o mega promocji, a potem zapewne nie da się usunąć i wpisać do innego konta na Booking...

Można zapewne zarezerwować i przypisać tego co faktycznie nocuje, ale jak dla mnie za dużo zabawy


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 02 Gru 2018 14:31, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#140 PostWysłany: 02 Gru 2018 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Anonymous napisał(a):
Z jakiej gazety taki fajny zonk????

Szkoda, że zapewne po wpisaniu nie da się już zamienić, dostałbyś w zamian 2 x 100/350 ;)

Nawet nie wiem, bo dostałem tylko zdjęcie kartki. Ale nic nie pomieszałem. Ktoś źle wydrukował.
I nie, nie dało się podzielić, a że rezerwacje miałem na 360 zł, musiałem zamienić pocztówkę :)
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2056 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 103  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group