Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Cytuj:
(...) prosimy [użytkowników] o niepisanie czym chcieliby zostać obdarowani.
Użytkownik wpisuje czym chciałby się podzielić, a zainteresowana osoba kontaktuje się z nim poprzez PW.
Osoby niestosujące się do ogłoszenia zostaną nagrodzone ostrzeżeniem, więc zachęcamy by od tej pory kierować swe życzenia do dżina bądź złotej rybki ;)

https://www.fly4free.pl/forum/zebraniu-stop-czyli-konkurs-z-nagrodami,19,64594
W dalszym ciągu prosimy użytkowników o niepisanie próśb o podzielenie się kodem - w myśl zasad umieszczonych w linku podanym powyżej.

Obecnie działają kody dające procentowy zwrot wartości rezerwacji – jeśli takim dysponujemy, a nie skorzystamy w wymaganym terminie, możemy zamieścić kod i warunki w niniejszym temacie. Jeśli ktoś skorzysta, mile widziane jest kliknięcie „lubię” i „pomógł” postu osoby, która podzieliła się swoim kodem.

Preferowany sposób dzielenia się kodem to PW a nie wpisanie kodu w otwartym, ogólnodostępnym wątku - przynajmniej mamy pewność że kod został użyty i większa szansa na "Pomógł/lubię" ;) Mamy też możliwość oddania np. aktywnemu forumowiczowi, a nie przypadkowej osobie, która pierwsza dostrzegła nowy post.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2058 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 103  Następna
Autor Wiadomość
#641 PostWysłany: 05 Maj 2019 17:55 

Rejestracja: 01 Sty 2018
Posty: 124
Czy wkładki z Men's Health z datą ważności 27.05 oznaczają konieczność rezerwacji do 27.05 czy też przed tą datą musi zakończyć się pobyt?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#642 PostWysłany: 05 Maj 2019 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
@pilotbombowca to data rezerwacji, pobyt może być w dowolnym terminie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pilotbombowca uważa post za pomocny.
 
      
#643 PostWysłany: 07 Maj 2019 23:47 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 986
niebieski
Widzę, że to trochę loteria z tymi zwrotami, ale co mi szkodzi spróbować. Są aktualnie jakieś wkładki od Bookingu w gazetach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#644 PostWysłany: 08 Maj 2019 12:26 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Men's Health i Women's Health ale nie wiem czy jeszcze dostępne te numery czy już nowe.
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o lubi ten post.
 
      
#645 PostWysłany: 08 Maj 2019 12:29 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Numery kwietniowe, przynajmniej ja kupowałam w kwietniu: ale najlepiej otworzyć i sprawdzić wewnątrz, czy pocztówka jest. K.
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o lubi ten post.
 
      
#646 PostWysłany: 08 Maj 2019 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
W jaki sposób składacie reklamacje?
Drogą mailową? Na jaki adres?
Z góry dzięki za info!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: reklamacja booking
#647 PostWysłany: 08 Maj 2019 15:24 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@cekace

dwie udane reklamacje zgłaszałem w TEN sposób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#648 PostWysłany: 08 Maj 2019 17:50 

Rejestracja: 14 Sie 2012
Posty: 95
Loty: 44
Kilometry: 70 350
Kojarzycie w jakich gazetach są obecnie pocztówki??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#649 PostWysłany: 08 Maj 2019 17:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Spójrz kilka postów wyżej...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tycik lubi ten post.
 
      
#650 PostWysłany: 08 Maj 2019 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Wystarczy spojrzeć trzy posty wyżej, z dzisiaj.

Wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#651 PostWysłany: 08 Maj 2019 18:03 

Rejestracja: 14 Sie 2012
Posty: 95
Loty: 44
Kilometry: 70 350
Widziałem, ale myslalem, ze w tańszych gazetach tez powrzucali jak motor czy claudia. Nic? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#652 PostWysłany: 08 Maj 2019 18:07 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
No jak z dzieckiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#653 PostWysłany: 10 Maj 2019 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 84
Info dla zaintereresowanych - zareklamowałem w booking brak wypłaty premii za 7 z 8 odbytych noclegów rezerwowanych z linków. Za pierwszy nocleg 100PLN otrzymałem, niestety za resztę booking wypłacić nie ma zamiaru. Oto jaką odpowiedź otrzymałem:
Szanowni Państwo,
Dziękujemy, że wybrali Państwo Booking.com.
Kontaktujemy się z Państwem w sprawie rezerwacji nr 1004935854 w obiekcie Americas Best Value Inn-Williams/Grand Canyon (zameldowanie: 2019-04-05, wymeldowanie: 2019-04-06).
Pragniemy poinformować, iż skorzystali już Państwo w przeszłości z tej promocji i nagroda została wypłacona. Poniższy link może być użyty tylko raz.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Z wyrazami szacunku
--
Krzysztof S.
Booking.com Customer Service Team

Tematu nie zostawię. Z tej promocji nigdy nie korzystałem (za wyjątek wypłaconych 100PLN za pierwszy nocleg). Oczywiście z każdego linku korzystałem 1 (jeden) raz. Jeżeli kolejna reklamacja nie odniesie skutku zwracam się do Rzecznika Praw Konsumenta. Dziadostwo normalnie...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#654 PostWysłany: 10 Maj 2019 16:59 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Ja bym powiedział, że nie dziadostwo, ale już nieuczciwe praktyki handlowe. Ja jestem po pierwszej wypłacie, kolejne rezerwacje dopiero przede mną, ale widzę, że może być pod górkę. Na wszelki wypadek zrobiłem sobie screen warunków, w których wprost jest napisane, że z promocji "pocztówkowej" można skorzystać 10 razy.

W całej rozciągłości popieram - nie odpuszczaj i zdawaj relację, jak sprawa się rozwinęła.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#655 PostWysłany: 10 Maj 2019 17:47 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
A może jako czytelnicy F4F wystosujemy jeden wspólny elaborat co sądzimy o praktykach Booking dotyczących tych promocji? :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#656 PostWysłany: 10 Maj 2019 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@francuz2
Moim zdaniem wypłata 100 PLN którą otrzymałeś z Booking, jest jedyną którą otrzymasz. Zapomnij o kolejnych wypłatach z pocztówek - to moja opinia z bezpośredniego doświadczenia.
Możesz sobie pisać, reklamować etc. Co najwyżej zablokują Ci konto nagród.
Możesz oczywiście nie odpuszczać i podać Booking do sądu - chętnie zapoznam się z wyrokiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#657 PostWysłany: 10 Maj 2019 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 84
danziger napisał(a):
@francuz2
Moim zdaniem wypłata 100 PLN którą otrzymałeś z Booking, jest jedyną którą otrzymasz. Zapomnij o kolejnych wypłatach z pocztówek - to moja opinia z bezpośredniego doświadczenia.
Możesz sobie pisać, reklamować etc. Co najwyżej zablokują Ci konto nagród.
Możesz oczywiście nie odpuszczać i podać Booking do sądu - chętnie zapoznam się z wyrokiem.

Wszystko super, z tym, że przy szukaniu noclegów pierwszym (nie jedynym) kryterium była cena >350PLN(wymaganie z pocztówki). Inaczej bym pewnie celował w niższy przedział cenowy. Liczę, że sądem się to nie skończy, ale zgłoszenia problemu do Rzecznika Praw Konsumenta nie odpuszczę. Tym bardziej, że na pocztówce nie ma mowy o żadnym regulaminie! Jeśli na pocztówce nie ma o nim mowy to skąd mam wiedzieć do jakiego regulaminu mam się stosować? Z mojego (i myślę, że nie tylko) punktu widzenia obowiązują warunki przywołane na pocztówce i te mam spełnione...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#658 PostWysłany: 10 Maj 2019 18:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
To duże uproszczenie, które niestety - IMHO - nie jest argumentem: po wpisaniu adresu na pewno miałeś "dowiedz się więcej" i przekierowanie do regulaminu. Nie pamiętam jak było w przypadku kodów do aplikacji. Niezależnie od powyższego, racja jest po twojej stronie a booking leci w kulki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
 
      
#659 PostWysłany: 10 Maj 2019 18:15 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
francuz2 napisał(a):
Info dla zaintereresowanych - zareklamowałem w booking brak wypłaty premii za 7 z 8 odbytych noclegów rezerwowanych z linków. Za pierwszy nocleg 100PLN otrzymałem, niestety za resztę booking wypłacić nie ma zamiaru. Oto jaką odpowiedź otrzymałem:
Szanowni Państwo,
Dziękujemy, że wybrali Państwo Booking.com.
Kontaktujemy się z Państwem w sprawie rezerwacji nr 1004935854 w obiekcie Americas Best Value Inn-Williams/Grand Canyon (zameldowanie: 2019-04-05, wymeldowanie: 2019-04-06).
Pragniemy poinformować, iż skorzystali już Państwo w przeszłości z tej promocji i nagroda została wypłacona. Poniższy link może być użyty tylko raz.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Z wyrazami szacunku
--
Krzysztof S.
Booking.com Customer Service Team

Tematu nie zostawię. Z tej promocji nigdy nie korzystałem (za wyjątek wypłaconych 100PLN za pierwszy nocleg). Oczywiście z każdego linku korzystałem 1 (jeden) raz. Jeżeli kolejna reklamacja nie odniesie skutku zwracam się do Rzecznika Praw Konsumenta. Dziadostwo normalnie...


a jest ryzyko, że klepałeś to w jednej serii w jednej sesji przeglądarki? bo odpowiedź wskazuje jakbyś przy wszystkich rezerwacjach korzystał z tego samego identyfikatora promocji. przy dzisiejszych blokerach i rozszerzeniach przeglądarek jest możliwość, że coś nie zatrybiło na ciastkach przy nadpisywaniu sesji i leciało po jednym kodzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#660 PostWysłany: 10 Maj 2019 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 84
@baja
"Klepałem" z dwóch sesji przeglądarki, ale robiąc rezerwacje nie miałem zamiaru próbować jakieś reguły obchodzić czy stosować jakieś "triki". Mam wymagania opisane na pocztówce - patrzę, by je spełnić i nic więcej mnie nie interesowało...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2058 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 103  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group