Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Cytuj:
(...) prosimy [użytkowników] o niepisanie czym chcieliby zostać obdarowani.
Użytkownik wpisuje czym chciałby się podzielić, a zainteresowana osoba kontaktuje się z nim poprzez PW.
Osoby niestosujące się do ogłoszenia zostaną nagrodzone ostrzeżeniem, więc zachęcamy by od tej pory kierować swe życzenia do dżina bądź złotej rybki ;)

https://www.fly4free.pl/forum/zebraniu-stop-czyli-konkurs-z-nagrodami,19,64594
W dalszym ciągu prosimy użytkowników o niepisanie próśb o podzielenie się kodem - w myśl zasad umieszczonych w linku podanym powyżej.

Obecnie działają kody dające procentowy zwrot wartości rezerwacji – jeśli takim dysponujemy, a nie skorzystamy w wymaganym terminie, możemy zamieścić kod i warunki w niniejszym temacie. Jeśli ktoś skorzysta, mile widziane jest kliknięcie „lubię” i „pomógł” postu osoby, która podzieliła się swoim kodem.

Preferowany sposób dzielenia się kodem to PW a nie wpisanie kodu w otwartym, ogólnodostępnym wątku - przynajmniej mamy pewność że kod został użyty i większa szansa na "Pomógł/lubię" ;) Mamy też możliwość oddania np. aktywnemu forumowiczowi, a nie przypadkowej osobie, która pierwsza dostrzegła nowy post.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2091 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 105  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 21 Gru 2018 17:51 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Zwróć uwagę, że czasem wyświetla się cena bez dodatkowych opłat, a czasem sumarycznie z wliczonymi opłatami i wtedy powstaje wrażenie, że cena skoczyła/spadła.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#282 PostWysłany: 21 Gru 2018 19:58 

Rejestracja: 14 Sie 2012
Posty: 95
Loty: 44
Kilometry: 70 350
Kojarzy ktos AKTUALNE gazety z linkami na 150/450?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 22 Gru 2018 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Czasami też pokazuje cenę w droższej opcji - przez ostatnie dni wybierając pokój o określonych preferencjach pokazywało mi cenę z możliwością bezpłatnego odwołania, wybierając sortowanie według najtańszego pokazywało opcję bezzwrotną. Teraz nawet po sortowaniu pokazuje zwrotną, a bezzwrotna jest dostępna później.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 22 Gru 2018 17:27 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 117
Loty: 38
Kilometry: 79 867
freddy_gonzalez napisał(a):
Zainwestowałem w gazetę z kuponem (nie linkiem), wpisuję kod z kuponu przy rezerwacji i wyskakuje komunikat "Niepoprawny kod z kuponu".
Rozumiem, że ktoś już podstępnie z tego kuponu skorzystał?


są dwa typy - link z kodem do przeglądarki - wówczas sam kod nie wchodzi np. w aplikacji na telefonie/tablecie
ale znalazłem też bez linku z kodem - wówczas wpisuje się kod.

Ta druga opcja wygodniejsza.

Jak się raz wykorzysta kod to już nie da się wykorzystać ponownie.
_________________
Pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 22 Gru 2018 18:45 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Kashpir napisał(a):
To wiem - chodzi mi o to, czy link użyty na jednym koncie można po odwołaniu rezerwacji użyć na innym. Zakładam, że tak, ale może ktoś to już przerabiał i może potwierdzić.

Gdyby ktoś na ostatnią chwilę kombinował, jak zmniejszyć ryzyko, że będą kwestionować kwalifikację kilku rezerwacji na jednym koncie do otrzymania cashbacku, to właśnie anulowałem rezerwację na jednym koncie i z tym samym linkiem bezproblemowo zrobiłem nową na koncie żony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 22 Gru 2018 19:57 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Te z kodem też można tak przenieść? Jak anuluję to kod ponownie pojawi się w zakładce apki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 22 Gru 2018 20:30 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
@Kashpir Tobie nie pokazywalo pod kazda rezerwacja ze nalezy sie cashabck 100 zl? Ja chyba zrobie screeny, zeby miec jakas podstawke jako dowód. Teraz już nie chce mi sie zmieniac i kombinowac :D

Btw. Mam jeden kod 150/450 którego i tak nie użyje. Prosze na PW pisać, jesli ktoś potrzebuje.
Góra
 Profil Relacje PM off
pemat lubi ten post.
pemat uważa post za pomocny.
 
      
#288 PostWysłany: 22 Gru 2018 21:43 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Została mi jedna pocztówka dla najszybszego forumowicza :D

Załączniki:
book.jpg
book.jpg [ 104.13 KiB | Obejrzany 833 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 22 Gru 2018 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Czy dobrze rozumiem, że pocztówki są ważne do dzisiaj do północy?

Na pocztówce przed 23 grudnia, na stronie internetowej w warunkach przed 24 grudnia. Komu wierzyć?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 22 Gru 2018 22:34 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Raczej do 23 .12 włacznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 22 Gru 2018 23:01 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Według mnie jutro tez będzie działał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 22 Gru 2018 23:30 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Nie ma się co zastanawiać komu wierzyć tylko trzeba klepać rezerwacje od razu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 22 Gru 2018 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
Przy dzisiejszych rezerwacjach info, że przed 24 tym trzeba wykorzystać....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 23 Gru 2018 01:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 29
Jeśli chodzi o mnie to jedną nagrodę mi uznali i dość szybko wypłacili był to kupon 100/350 a druga rezerwacja ma status" Nie kwalifikuje się – Znajomy otrzymał już nagrodę" Właśnie do nich pisze w tej sprawie, zamieszczę tu odpowiedź .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 23 Gru 2018 01:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
@VitalR przy każdej rezerwacji z linka mam informację o kwocie zwrotu. Natomiast pojawiały się głosy, że mogą być problemy jak przy poprzednich promocjach (np. przy rezerwacjach dzień po dniu w tym samym obiekcie), a także jak widzisz powyżej po pierwszym pobycie i zwrocie na kartę pozostałe nagrody anulowali. Wszystkiego nie rozbiję na oddzielne konta, ale postanowiłem przynajmniej przenieść najwyższy cashback (i jednocześnie najbardziej oddalony w czasie) na drugie konto, gdzie będzie jedyną promocyjną rezerwacją.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
VitalR lubi ten post.
 
      
#296 PostWysłany: 23 Gru 2018 01:22 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Tego się niestety obawiam, że booking uzna po jednej rezerwacji i będzie po wszystkim. Otrzymanie zwrotu w wysokości 10 x 100 zł czy 150 zł byłoby chyba zbyt piękne :cry:
Ja też dostałem zwrot za pierwszą rezerwację i czekam co będzie z drugą zrealizowaną. Osiem kolejnych czeka tyle, że wszystkie odwoływalne, więc jeżeli booking nie będzie chciał wypłacać więcej niż za pierwszą rezerwację, pozostałe skasuję i zabookuję przez wizza, zawsze to punkty...
Kiedy pojawiła się u Ciebie ta informacja "Nie kwalifikuje się? Od razu czy dopiero po kilku dniach, gdy przyszedł czas na wypłatę za drugą rezerwację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 23 Gru 2018 08:41 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Ja miałem cztery pocztówki: dwa kody do aplikacji i dwa linki przez które trzeba było zarezerwować. Wczoraj wpisałem dwa kody do aplikacji ale użyłem jeden a teraz sprawdzam i obydwa są wykorzystane (wykorzystałem linki ale kodu przez aplikacje na pewno nie) miał ktoś podobna sytuacje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 23 Gru 2018 09:21 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
@Kashpir
Z ciekawości az napisalem o mozliwosc bezplatnego anulowania rezerwacji. Jesli zgodza sie to zarezerwuje ta jedna noc z innego konta (na moim zostana 2 rezerwacje jedna po drugiej). Zobaczymy jak to rozlicza za ponad miesiąc. Na przyszlosc wiedza sie przyda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 23 Gru 2018 10:58 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
mi 20 rezerwacji skasowali 10 .
10 mialem na siebie 10 na zone -skasowali po 5

a tak fajnie bylo.....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 23 Gru 2018 12:45 

Rejestracja: 18 Sie 2016
Posty: 10
bbartekk2 napisał(a):
Ja miałem cztery pocztówki: dwa kody do aplikacji i dwa linki przez które trzeba było zarezerwować. Wczoraj wpisałem dwa kody do aplikacji ale użyłem jeden a teraz sprawdzam i obydwa są wykorzystane (wykorzystałem linki ale kodu przez aplikacje na pewno nie) miał ktoś podobna sytuacje?


Mam wpisany (ale niewykorzystany) kod w aplikacji i jak wprowadzam ten kod na komputerze w przeglądarce w formie linku: https://www.booking.com/s/KOD to nadal pokazuje, że jest do wykorzystania. @bbartekk2 sprawdź ten swój kod na komputerze w formie linku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2091 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 105  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Chupacabra oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group