Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Kwi 2017 08:35 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Cześć,

mam problem z płatnością na stronie hiszpańskich kolei Renfe. Pytanie w związku z tym mam takie - nie ma problemu z dostepnością biletów na dworcu, przed odjazdem pociągu ? Czy cena (obecnie 12 euro) powinna wzrosnąć ?

Będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 14 Mar 2024 23:43, edytowano w sumie 1 raz
Dodanie autobusu w tytule wątku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 26 Kwi 2017 00:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Jeśli chcesz jechać z Porto to sprawdź jeszcze stronę portugalskich kolei. Może tam przejdzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Kwi 2017 01:51 

@‌Kashpir‌ No pasaran, przekierowuje na Renfe.
@‌paisas‌ O ile dobrze pamiętam z trasy wakacji 2016, to faktycznie są koleje PT, ale do kupienia u Hiszpana. Ale zastanów się czy jechać koleją. Też się nad tym zastanawiałem i chyba (braki w lecytynie) wybrałem autobus (ALSA) i byłem bardzo zadowolony. Tam jakiś widoków nie było, chyba. ALSA jedzie za 12 EUR, czasowo jak pociąg.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Kwi 2017 09:50 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Dziękuję za odpowiedzi.

W końcu płatność PayPalem przeszła. Bilety mam przesłane na maila.

Zastanawiałem się nad autobusem, ale pociąg ma trochę lepszą godzinę wyjazdu dla mnie, dlatego zdecydowałem się na kolei. Jedzie podobno 15-20 min krócej, ale to nie miało aż takiego znaczenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Wrz 2017 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
Podepne sie pod watek ze swoim pytaniem:
Orientuje sie ktos z Was, jakie sa mozliwosci dojazdu z Porto do Santiago de Compostela? Czy bezposrednie pociagi z Porto sa tylko do Vigo lub Pontevedra?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Wrz 2017 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 191
niebieski
Z Porto do Santiago bezpośrednio dojedziesz jedynie autobusem. Pociągiem możesz się przesiadać w Vigo, do Vigo jest około 2,5h a z Vigo do Santiago 1,5h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gregggor lubi ten post.
Gregggor uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Wrz 2017 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
Ok, dzieki.
Czyli z tego co widze, autobus ALSA od 20€/ow - ale juz na najblizszy weekend ok. 35-40€. Czy pociag z przesiadka w Vigo wyjdzie taniej (ani strona Comboios ani Renfe nie chca pokazac cen)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Wrz 2017 16:14 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Za pociag zaplacisz ok. 25 EUR w sumie - w zaleznosci czy szybszy czy wolniejszy itd.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gregggor uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 07 Wrz 2017 16:47 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Porto - Vigo 14,75 euro. Masz 2 pociągi dziennie 8:15-11:35 i 19:10-22:34.
Vigo - Santiago 9,25-11,10 euro. Ostatni odjeżdża o 21:35 czyli gdybyś chciał jechać z Porto o 19:10 to niestety odpada.

Możesz też zakombinować ALSA na trasie Porto - Vigo za 18 euro + Renfe Vigo - Santiago za 9,25 euro. Razem 27,25 euro czyli prawie dycha w kieszeni w porównaniu do samej ALSY.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gregggor uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 01 Kwi 2022 21:08 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Porto - Vigo / Santiago de Compostela
Porto – Vigo 5,25 € OW
Porto – Santiago de Compostela 10,30 € OW
Bilety do kupienia na stronie hiszpańskich kolei
Kod:
https://www.renfe.com/es/es

Załącznik:
porto-vigo.png
porto-vigo.png [ 517.38 KiB | Obejrzany 1598 razy ]

Załącznik:
Renfe-Selección-de-tarifas-y-pago.png
Renfe-Selección-de-tarifas-y-pago.png [ 47.71 KiB | Obejrzany 1598 razy ]


Kod:
Condições de compra
Os bilhetes com esta promoção estão disponíveis para viagens a efetuar a partir de 1 de março de 2022.
Este desconto é limitado ao número de lugares disponibilizados com promoção em cada comboio. Não é acumulável com outros descontos ou promoções em vigor, podendo ser adquiridos até à hora da partida do comboio.


Kod:
https://www.cp.pt/passageiros/pt/descontos-vantagens/descontos/promo-celta
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 19 Lip 2022 09:56 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Promo działa w ten sposób, że co jakiś czas rzucają pulę biletów za 5,25 €

Usiłowałem kupić w czerwcu dwa bilety na początek lipca i były tylko w cenie normalnej 11,95 €. Będąc w Portugalii nie sprawdzałem strony renfe.com . Teraz sprawdzam @ i jest wiadomość od cp.pt, że rzucili kolejne bilety w cenie promocyjnej. Jest trochę tych biletów na lipiec, więcej na sierpień i bardzo dużo na wrzesień. Od października i dalej nie ma cen promocyjnych.

Na stronie cp.pt
Kod:
https://www.cp.pt//passageiros/pt/descontos-vantagens/descontos/promo-celta
promo ma datę 1 lipca:
Cytuj:
Bilhetes disponíveis para viagens a efetuar desde 1 de julho de 2022.

Niskie ceny są do końca września, więc jeżeli ktoś by chciał korzystać z tej promki w październiku, to prawdopodobnie ceny za 5 EUR będą od 1 października.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Porto (P) - Vigo (E)
#12 PostWysłany: 09 Mar 2024 18:41 

Rejestracja: 08 Wrz 2015
Posty: 87
Czy poza Flixbusem (w nieciekawych godzinach) istnieje transport autobusowy pomiędzy Porto a Vigo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Mar 2024 18:48 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 354
Tak, hiszpańska ALSA, poza tym jest też połączenie kolejowe 2 razy dziennie realizowane przez hiszpańskie Renfe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group