Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Gru 2011 10:49 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Może ktoś skorzysta:
http://www.groupon.pl/oferty/groupon-tr ... ia/2239408
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 20 Gru 2011 10:58 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Zastanawiam się, czy oni juz na prawdę szukają debili na tym gruponie: hotel można w tej samej cenie zarezerować na agodzie, bez konieczności bawienia się z kodami. Eh!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Gru 2011 11:03 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Marku - napisz im (gruponowi) to na FB. Bo jeżeli jest tak jak piszesz to rzeczywiście zaczyna to przypominać co najmniej naciąganie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Gru 2011 11:23 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
No niestety, trzeba teraz bardzo krytycznie podchodzić do ofert gruponowych i s-ka. Coraz rzadziej zdarzają się realne okazje (chociaż bywają!) a mam wrażenie, że coraz częściej firmy i oferenci próbują poprzez grupona czy inne serwisy naciągnąć klientów za pomocą manipulacji a nawet wprost podawania nieprawdziwych informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Gru 2011 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 147
Loty: 83
Kilometry: 153 081
Jestem ostatni żeby bronić groupone, gdyż na 5 kupionych u nich kuponów, 3 zwróciłem, ale nie lubie też napierdalania bez sensu.
W ofercie jest pokój Deluxe, który na booking.com kosztuje za 5 nocy PLN 989.89, a na agoda o ile umiem dobrze to odczytać, to USD 287,35 co po średnim kursie 990zł, a żaden bank przy płatności karta nie policzy Ci po średnim, więc jeszcze więcej.

Owszem, nie jest to -76% ale "w tej samej cenie" na pewno też nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Gru 2011 12:01 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Sam sprawdziłem - na agoda.com Deluxe kosztuje 46 USD za noc, czyli 6 dni = 790 zł.
Fakt, taniej, ale jednak naciąganie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Gru 2011 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 147
Loty: 83
Kilometry: 153 081
+ podatki które później dochodzą ;-)
i + termin, np 1-6 czerwca, 54usd za dobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Gru 2011 12:51 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Niby tak, ale czepiasz się drobiazgów. Fakt pozostanie jeden - cenę bazową wzięli z kosmosu. 76% zniżki ładniej wygląda niż - załóżmy - 15%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Gru 2011 12:52 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
ja sprawdzałem jakiś dowolny losowy 5-dniowy termin w lutym na agodzie i wychodziło 700 zł za ten sam pakiet, który kosztuje na gruponie 689 zl, byc może w innych terminach sa inne ceny, ale cała ta oferta głosząca że normalny pobyt kosztuje razy tyle jest manipulacją. Poza tym wrzuciełem tylko agodę, jakby poszukać jeszcze w 20 innych seriwisach, może sie okzać, że gdzies jeszcze jest taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Gru 2011 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2011
Posty: 147
Loty: 83
Kilometry: 153 081
@Maciek
Drobiazgiem to tu jest właśnie info z ilu przecenione, a ważna informacją to, ile teraz kosztuje, zawżanie tej przecenionej ceny, to standard np w marketach.
Jak widzisz w realu że mleko jest przecenione z 4zł na 2zł, a wiesz doskonale że to mleko kosztuje 2,5zł, to nie idziesz kupic gdzie indzieji nie składasz skargi na real, tylko dla tego że oszukali że wcześniej kosztowało 4, nie mówię że to uczciwe, ale dla przeciętnego Kowalskiego ważna jest finalna cena, a czy o 200zł czy o 2000, na grouponie jest niższa.

@Marek
Sprawdzałem dla każdego miesiąca w promocji, i najmniej co udało mi się zobaczyć, to 46usd, jako cena wyjściowa na stronie na której wybierasz dopiero pokój w Agodzie, ale później dochodziły jeszcze podatki, więc może sprawdziłeś właśnie tam nie przeklikująć się dalej, albo Superior a nie Deluxe.
No chyba że w 30-40 minut się zmieniły ceny, w co nie wierzę.

Ewenualnie sprawdziłeś 5 dni a nie 5 nocy ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Robus oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group