Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 28 Kwi 2016 09:01 

Rejestracja: 08 Wrz 2014
Posty: 45
Loty: 65
Kilometry: 198 541
W poprzedniej puli bez problemu można było kupić bilety za 1Euro, teraz na dłuższych trasach nic nie znalazłem.

Załączniki:
MegaBus.jpg
MegaBus.jpg [ 25.16 KiB | Obejrzany 7304 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#122 PostWysłany: 28 Kwi 2016 10:03 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
No bo problem zaczął się dopiero przy tej puli.
Przy czym bryyjczykom poskąpili biletów za funta aż do października (na te wybrane kursy, soboty najczęściej)
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 28 Kwi 2016 20:12 

Rejestracja: 23 Mar 2016
Posty: 49
Wrzucili Włochy do września ... ale ceny kilkaset procent w górę :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 28 Kwi 2016 22:17 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Niestety, chyba koniec biletów po 1€... :cry:
O tyle dziwne, że jeden z Amsterdamu się znalazł (na lipiec).
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 08 Maj 2016 17:06 

Rejestracja: 14 Paź 2012
Posty: 40
Loty: 23
Kilometry: 33 976
Czy ktoś z Was kojarzy, ile wcześniej jest wrzucana pula na USA? Będę kupował bilety na grudzień i nie chciałbym przegapić najlepszych cen :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 08 Maj 2016 18:08 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
No to jeszcze masz sporo czasu, pewnie w październiku, może końcówka września
Góra
 Profil Relacje PM off
Kaczor lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 29 Cze 2016 12:31 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
No to w końcu mamy także i oficjalne potwierdzenie poprzedniego postu, k o n i e c w najbliższym czasie z biletami od 1 euro, wszystkie znaczące części przejmuje pojutrze w dowodzenie "Flixmobility Gmbh"

Dla nieświadomych, pojęcie Partner jest zabiegiem PRowym, następna będzie 'tylko' zmiana malowania, potem może uświadczymy taki sam twór jak z MFB, Megabus Flixbus, a potem jeszcze 'tylko' przekierowanko ze strony megabusa do własnego kanału sprzedaży :P

Także machamy wszyscy wysoko, bo niestety straciliśmy największe cudo współczesnej Europy jeśli chodzi o transport naziemny dla backpakersów.

To zarazem wyjaśnia dlaczego Polskibus tnący trasy zdecydował się na "współpracę" (partnerstwo) z Flixbusem a nie megabusem - można się domyślać kto finansuje tak tanie bilety do Berlina :P
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 16 Lip 2016 13:30 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
no i mamy także nowe progi cenowe:
na włoskie narodowe ceny zaczynają się - typowo dla Flixbusa - od 5 euro wzwyż (częściej jest jednak więcej niż te 5...) + pojedyncze, wybrane odcinki mają bilety od 1 euro.
na inne ceny są tak na oko 2x wyższe niż dotychczasowe ceny megabusa, nie widziałem odcinka na którym byłaby jakaś obniżka, choćby o kilka procent.

Sprzedaż biletów przez megabusa do końca lipca/połowy sierpnia w zależności od kraju, potem wyłącznie przez Flixbusa. A od połowy sierpnia także autokary w EU z podwykonawstwa dla Flixbusa przechodzą na poprostu "Flixbusy".

Także śpieszy się bardzo tym #@!& :cry:
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 16 Lip 2016 18:51 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
Poki co jeszcze mozna kupic bilet za 1 Euro.
Gdy wrzucili pule na interesujacy mnie termin, to kosztowal 5 Euro, po dwoch tygodniach cena 1 Euro na kurs Berlin-Monachium :)
Jesli ktos sie wybiera na 1.IX. to niech da znac ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 16 Lip 2016 20:50 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Ale na 1.09. nie kupisz już tej trasy. Ostatni dzień dostępny w kalendarzu to 31.07.
Potem tylko przez flixbusa. :P
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 16 Lip 2016 22:59 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 434
Loty: 242
Kilometry: 472 277
niebieski
jacek96 napisał(a):
Poki co jeszcze mozna kupic bilet za 1 Euro.
Gdy wrzucili pule na interesujacy mnie termin, to kosztowal 5 Euro, po dwoch tygodniach cena 1 Euro na kurs Berlin-Monachium :)
Jesli ktos sie wybiera na 1.IX. to niech da znac ;)

Kurczę, no właśnie lipa się zrobiła z tą trasą Berlin-Monachium, bo czekałem aż wrzucą bilety na drugą połowę września, najpierw łudząc się naiwnie, że może za 1 euro będą, później już tylko nastawiałem się na 5 euro, a tymczasem wygląda na to, że ze strony Megabusa poznikało już wszystko od sierpnia, a na flixbusie najniższa cena to 19 euro. Nic innego i tańszego na tej trasie teraz nie jeździ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 17 Lip 2016 01:16 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 199
Loty: 166
Kilometry: 286 767
niebieski
Na Berlin-Monachium można upolować bilety na Postbusa (www.postbus.de) za 12,9 EUR, ale i tak cena nie powala na kolana :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chartsman lubi ten post.
 
      
#133 PostWysłany: 17 Lip 2016 07:59 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
czyli miałem wyczucie kupując w poniedziałek. Dało się wtedy kupić, pomimo sprzedaży firmy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 17 Lip 2016 09:11 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
wszystko przemyślany PR... tak jak z auttokarami - na początek podali informację że "megabus zostaje, tylko jako podwykonawca", potem obserwowali rekacje - no i doszli do wniosku że mogą przemalować już w sierpniu na flixbusy. To co było podane, że "zostaną Ci sami kierowcy" też kłamstwo, wczoraj obydwu na trasie pokonywanej wielokrotnie było nowych (swoją drogą niezły duet: Murzyn & Polak xD ).

Klebek napisał(a):
Na Berlin-Monachium można upolować bilety na Postbusa (http://www.postbus.de) za 12,9 EUR, ale i tak cena nie powala na kolana :/


Dobra, dobra, ostatnio Postbus miał rabat -50%, wtedy cena by była już 6,45 - to jest chyba już niezła stawka?
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 17 Lip 2016 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 340
Loty: 113
Kilometry: 203 751
niebieski
Coś w tym jest, że jednak ten model się w Europie nie sprawdził. Chyba jednak większość woli "normalny" komfort w "normalnej" cenie. Też chyba nie do końca dobrze wybrane były kadry. Skoro w Polsce za siatkę miał odpowiadać marketingowiec... Oj mocno się Pan Souter przejechał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 20 Lip 2016 18:13 

Rejestracja: 28 Maj 2013
Posty: 123
Bilety na kolejne miesiące do Włoch pojawią się na stronie megabusa czy trzeba już dokonać rezerwacji za pomocą witryny Flixbusa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 20 Lip 2016 20:18 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
post #128 , to tylko 8 postow wczesniej... :roll:
a tak przy okazji, w czerwcu na lipiec bylo calkiem sporo tras Flixbusa od 1 euro. Teraz jest tylko kilka, do jakisch wioch. A reszta od 9 euro :P
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 06 Sie 2016 14:46 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Nowa pula biletów, śpieszcie sie bo najtańsze sprzedaja sie tak szybko!!!



...ta, w moim przypadku bilet do Barcelony kosztowal 1€ (kupowany przed 2 tygodniami) a powrot do Paryza mialby mnie wyniesc od 40 euro wzwyz ( a ceny szybuja potem momentalnie do 100 euro +).
To ja chyba jednak podziekuje.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 13 Sie 2016 23:31 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 18
Czy moze ktoś kto kupował bilety jeszcze na stronie megabusa na termin po przejęciu przez flixbus odbywał już podróż? Mam kupione bilety na dwa przejazdy po Włoszech pod koniec sierpnia i początek września i zastanawiam się czy wszystko przebiega w porządku mimo zmiany przewoźnika? Nie chciałabym na miejscu zastać jakiejś niespodzianki jak np brak tego połączenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 14 Sie 2016 22:21 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
flixbus-anulowane-kursy-mozliwosci,1498,98884
no to sluszne masz obawy. Odwolaja a ciebie nawet nie poinformuja. I kompletnie oleja. Ja nadal czekam na "nowy bilet" na podroz za 36 godzin.
Choc jesli pytasz o kursy "po przejeciu przez flixbusa obslugi kursow" to ta nastapi za dwie godziny. W lipcu przejeli tylko dystrybucje biletow.
I dlatego dwa kursy po Wloszech skasowane bez slowa (autokar z mojego polaczenia stal w Mediolanie juz w barwach Flixbusa z kierunkiem Leverkussen) jeszcze w tym tygodniu MB zmienil mi bez slowa 'u kierowcy'. Ale to sie tyczylo podrozy do jutra. Potem kierowca nie bedzie dzwonil do MB tylko do Flixa. ...
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group