Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 196 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 28 Kwi 2016 09:01 

Loty: 65
Kilometry: 198 541
W poprzedniej puli bez problemu można było kupić bilety za 1Euro, teraz na dłuższych trasach nic nie znalazłem.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#122 PostWysłany: 28 Kwi 2016 10:03 

Zbanowany
No bo problem zaczął się dopiero przy tej puli.
Przy czym bryyjczykom poskąpili biletów za funta aż do października (na te wybrane kursy, soboty najczęściej)

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
 Relacje PM off  

#123 PostWysłany: 28 Kwi 2016 20:12 

Wrzucili Włochy do września ... ale ceny kilkaset procent w górę :(
 Relacje PM off  

#124 PostWysłany: 28 Kwi 2016 22:17 

Zbanowany
Niestety, chyba koniec biletów po 1€... :cry:
O tyle dziwne, że jeden z Amsterdamu się znalazł (na lipiec).

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
 Relacje PM off  

#125 PostWysłany: 08 Maj 2016 17:06 

Loty: 23
Kilometry: 33 976
Czy ktoś z Was kojarzy, ile wcześniej jest wrzucana pula na USA? Będę kupował bilety na grudzień i nie chciałbym przegapić najlepszych cen :)
 Relacje PM off  

#126 PostWysłany: 08 Maj 2016 18:08 

No to jeszcze masz sporo czasu, pewnie w październiku, może końcówka września
 Relacje PM off
Kaczor lubi ten post.

#127 PostWysłany: 29 Cze 2016 12:31 

Zbanowany
No to w końcu mamy także i oficjalne potwierdzenie poprzedniego postu, k o n i e c w najbliższym czasie z biletami od 1 euro, wszystkie znaczące części przejmuje pojutrze w dowodzenie "Flixmobility Gmbh"

Dla nieświadomych, pojęcie Partner jest zabiegiem PRowym, następna będzie 'tylko' zmiana malowania, potem może uświadczymy taki sam twór jak z MFB, Megabus Flixbus, a potem jeszcze 'tylko' przekierowanko ze strony megabusa do własnego kanału sprzedaży :P

Także machamy wszyscy wysoko, bo niestety straciliśmy największe cudo współczesnej Europy jeśli chodzi o transport naziemny dla backpakersów.

To zarazem wyjaśnia dlaczego Polskibus tnący trasy zdecydował się na "współpracę" (partnerstwo) z Flixbusem a nie megabusem - można się domyślać kto finansuje tak tanie bilety do Berlina :P

Relacje PM off  

#128 PostWysłany: 16 Lip 2016 13:30 

Zbanowany
no i mamy także nowe progi cenowe:
na włoskie narodowe ceny zaczynają się - typowo dla Flixbusa - od 5 euro wzwyż (częściej jest jednak więcej niż te 5...) + pojedyncze, wybrane odcinki mają bilety od 1 euro.
na inne ceny są tak na oko 2x wyższe niż dotychczasowe ceny megabusa, nie widziałem odcinka na którym byłaby jakaś obniżka, choćby o kilka procent.

Sprzedaż biletów przez megabusa do końca lipca/połowy sierpnia w zależności od kraju, potem wyłącznie przez Flixbusa. A od połowy sierpnia także autokary w EU z podwykonawstwa dla Flixbusa przechodzą na poprostu "Flixbusy".

Także śpieszy się bardzo tym #@!& :cry:

Relacje PM off  

#129 PostWysłany: 16 Lip 2016 18:51 

złoty
Poki co jeszcze mozna kupic bilet za 1 Euro.
Gdy wrzucili pule na interesujacy mnie termin, to kosztowal 5 Euro, po dwoch tygodniach cena 1 Euro na kurs Berlin-Monachium :)
Jesli ktos sie wybiera na 1.IX. to niech da znac ;)
 Relacje PM off  

#130 PostWysłany: 16 Lip 2016 20:50 

Zbanowany
Ale na 1.09. nie kupisz już tej trasy. Ostatni dzień dostępny w kalendarzu to 31.07.
Potem tylko przez flixbusa. :P

Relacje PM off  

#131 PostWysłany: 16 Lip 2016 22:59 

Loty: 213
Kilometry: 433 796
jacek96 napisał(a):
Poki co jeszcze mozna kupic bilet za 1 Euro.
Gdy wrzucili pule na interesujacy mnie termin, to kosztowal 5 Euro, po dwoch tygodniach cena 1 Euro na kurs Berlin-Monachium :)
Jesli ktos sie wybiera na 1.IX. to niech da znac ;)

Kurczę, no właśnie lipa się zrobiła z tą trasą Berlin-Monachium, bo czekałem aż wrzucą bilety na drugą połowę września, najpierw łudząc się naiwnie, że może za 1 euro będą, później już tylko nastawiałem się na 5 euro, a tymczasem wygląda na to, że ze strony Megabusa poznikało już wszystko od sierpnia, a na flixbusie najniższa cena to 19 euro. Nic innego i tańszego na tej trasie teraz nie jeździ?
 Relacje PM off  

#132 PostWysłany: 17 Lip 2016 01:16 

Loty: 137
Kilometry: 227 707
Na Berlin-Monachium można upolować bilety na Postbusa (www.postbus.de) za 12,9 EUR, ale i tak cena nie powala na kolana :/
chartsman lubi ten post.

#133 PostWysłany: 17 Lip 2016 07:59 

złoty
czyli miałem wyczucie kupując w poniedziałek. Dało się wtedy kupić, pomimo sprzedaży firmy ;)
 Relacje PM off  

#134 PostWysłany: 17 Lip 2016 09:11 

Zbanowany
wszystko przemyślany PR... tak jak z auttokarami - na początek podali informację że "megabus zostaje, tylko jako podwykonawca", potem obserwowali rekacje - no i doszli do wniosku że mogą przemalować już w sierpniu na flixbusy. To co było podane, że "zostaną Ci sami kierowcy" też kłamstwo, wczoraj obydwu na trasie pokonywanej wielokrotnie było nowych (swoją drogą niezły duet: Murzyn & Polak xD ).

Klebek napisał(a):
Na Berlin-Monachium można upolować bilety na Postbusa (http://www.postbus.de) za 12,9 EUR, ale i tak cena nie powala na kolana :/

Dobra, dobra, ostatnio Postbus miał rabat -50%, wtedy cena by była już 6,45 - to jest chyba już niezła stawka?

Relacje PM off  

#135 PostWysłany: 17 Lip 2016 12:50 
Awatar użytkownika

Loty: 113
Kilometry: 203 751
Coś w tym jest, że jednak ten model się w Europie nie sprawdził. Chyba jednak większość woli "normalny" komfort w "normalnej" cenie. Też chyba nie do końca dobrze wybrane były kadry. Skoro w Polsce za siatkę miał odpowiadać marketingowiec... Oj mocno się Pan Souter przejechał.
 Relacje PM off  

#136 PostWysłany: 20 Lip 2016 18:13 

Bilety na kolejne miesiące do Włoch pojawią się na stronie megabusa czy trzeba już dokonać rezerwacji za pomocą witryny Flixbusa?
 Relacje PM off  

#137 PostWysłany: 20 Lip 2016 20:18 

Zbanowany
post #128 , to tylko 8 postow wczesniej... :roll:
a tak przy okazji, w czerwcu na lipiec bylo calkiem sporo tras Flixbusa od 1 euro. Teraz jest tylko kilka, do jakisch wioch. A reszta od 9 euro :P

Relacje PM off  

#138 PostWysłany: 06 Sie 2016 14:46 

Zbanowany
Nowa pula biletów, śpieszcie sie bo najtańsze sprzedaja sie tak szybko!!!

...ta, w moim przypadku bilet do Barcelony kosztowal 1€ (kupowany przed 2 tygodniami) a powrot do Paryza mialby mnie wyniesc od 40 euro wzwyz ( a ceny szybuja potem momentalnie do 100 euro +).
To ja chyba jednak podziekuje.

Relacje PM off  

#139 PostWysłany: 13 Sie 2016 23:31 

Czy moze ktoś kto kupował bilety jeszcze na stronie megabusa na termin po przejęciu przez flixbus odbywał już podróż? Mam kupione bilety na dwa przejazdy po Włoszech pod koniec sierpnia i początek września i zastanawiam się czy wszystko przebiega w porządku mimo zmiany przewoźnika? Nie chciałabym na miejscu zastać jakiejś niespodzianki jak np brak tego połączenia
 Relacje PM off  

#140 PostWysłany: 14 Sie 2016 22:21 

Zbanowany
flixbus-anulowane-kursy-mozliwosci,1498,98884
no to sluszne masz obawy. Odwolaja a ciebie nawet nie poinformuja. I kompletnie oleja. Ja nadal czekam na "nowy bilet" na podroz za 36 godzin.
Choc jesli pytasz o kursy "po przejeciu przez flixbusa obslugi kursow" to ta nastapi za dwie godziny. W lipcu przejeli tylko dystrybucje biletow.
I dlatego dwa kursy po Wloszech skasowane bez slowa (autokar z mojego polaczenia stal w Mediolanie juz w barwach Flixbusa z kierunkiem Leverkussen) jeszcze w tym tygodniu MB zmienil mi bez slowa 'u kierowcy'. Ale to sie tyczylo podrozy do jutra. Potem kierowca nie bedzie dzwonil do MB tylko do Flixa. ...

Relacje PM off  

[ 196 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość