Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Mar 2022 15:19 
Awatar użytkownika

złoty
wersus79 napisał(a):
To omio można jeszcze zbić revolut -em. 15% off
flixbus-kody-znizkowe,1528,155917&start=120#p1508866
Omio jest dobre do szukania. Do kupowania niezbyt bo dolicza ze 3€ prowizji więc -15% w tym wypadku to żaden biznes.
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

#2 PostWysłany: 15 Mar 2022 20:39 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
Ściągnąłem apke Omio, zarejestrowałem się i zalogowałem. Wybrałem kurs Flixbus i była taka sama cena na stronie Fluxbusa oraz w apce Omio. Zasymulowałem kupno wpisując numer karty płatniczej. Nie doliczyła się prowizja. Zrobiłem tak samo w apce Revolut i z Rewards Omio przekierowało mnie na Flixbusa. Też żadnej prowizji nie było. W sumie nie wiem z czego ten Omio żyje.

Załącznik:
Screenshot_20220315-191919_Omio (1).jpg

Teraz Revolut dla Omio daje zwrot 10%, niedawno było 15%

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 15 Mar 2022 21:51 

srebrny
Jak to z czego żyje te imio ? Z prowizji ze sprzedaży biletów jak każda inna appka np. Polskie Jakdojade Czy SkyCash
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 29 Mar 2022 16:31 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
@onufry_z

Zwracam honor. Dolicza prowizję, która jest różna w zależności od przewoźnika. Bez prowizji jest Flixbus (przekierowuje na stronę sklepu Flixbusa), Sindbad, EUROTicket (tutaj wyskakuje komunikat 'BEZPŁATNA"). Z prowizją była ALSA, Deutsche Bahn, cp.pt, LOT, TAP, Gipsyy. Trzeba sprawdzać.
Załącznik:
prowizja_omio.jpg

Wcześniej sprawdzałem tylko na kursach Flixbus-a.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości