Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Wrz 2020 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Jesli chcesz 15€ taniej kup na OTA, ale to podwaja ryzyko zabawy ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#22 PostWysłany: 08 Wrz 2020 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2707
HON fly4free
@jakwilka gratulacje.
Twoje znalezisko wylądowało na głównej stronie F4F.com.
Z adnotacją o autorze.
https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... st-listing
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 08 Wrz 2020 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Juz 2 dni temu to wrzucili, tylko nie wiem dlaczego nie jako HOT! ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 08 Wrz 2020 16:55 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 274
niebieski
Hula Wam jeszcze? Ktoś coś kupił?

Korci mnie żeby brać, ale w tych czasach coś mnie spowolniło od natychmiastowych reakcji :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 08 Wrz 2020 17:14 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 778
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
@AdYaCh Tak, deal cały czas śmiga. Najwyraźniej w obecnych, niepewnych czasach ludzie się wstrzymują z zakupami lotów bo nie wiadomo co to będzie Chociaż akurat ja zrezygnowałem z innego powodu. Szukam czegoś stricte do Ameryki Płd. Lot do Miami mi do szczęścia niepotrzebny ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 08 Wrz 2020 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Ten deal jest do Am Pld. np. bezposrednio do Limy, tyle ze powrot jest przez Miami, ale to tak samo jak mialbys stopa w USA wracajac do Europy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 08 Wrz 2020 18:07 

Rejestracja: 12 Lis 2011
Posty: 778
Loty: 391
Kilometry: 612 796
srebrny
@Flyguy
Oczywiscie tak , można na to spojrzec. Ale tylko wtedy gdyby czasy był normalne. Z mojego punktu widzenia, w obecnej covidowej zawierusze, to tak troche jednak nie do końca. Wołałbym mieć jednak wszystkie loty LH na jednym bilecie. Tutaj jednak dużą niewiadomą jest ten konkretny lot do Stanów z Ameryki Płd. Jednak to jest lot międzykontynentalny. Dajmy na to że chce sobie poleciec do Limy i z powrotem np. 2 tyg pozniej z Bogoty. Kupuje sobie na spokojnie lot RT do Limy. Mam czas, moge sobie na spokojnie podróżować lokalnymi busami, zahaczyc o Quito itp. Do tego na bieżąco sobie moge monitorować sytuacje. Dajmy na to, że nagle któraś granica miedzy Peru, Ekwadorem czy Kolumbią zostanie zamknięta. Wtedy po prostu jej nie przekraczam, zostaje sobie w tym Peru. A nie sądze by zamkneli granice z dnia na dzien. Oby. Pewnie poinformują z dwu-trzydniowym wyprzedzeniem. Dajmy na to ze ja juz bede wtedy w Kolumbii To ja sobie wtedy szybka zawijka do Peru jakims busem czy samolotem - tam samoloty kosztuja 200-300 pln nawet kupowane na dwa dni przed wylotem. Sprawdzone empirycznie ;) Autobusow dalekobieznych tez tam jest pelno. I do tego bardzo wygodne i z jedzeniem w cenie. Tak wiec nie mam jakiegos wielkiego zagrozenia. Jednak to są kraje obok siebie i wciaz ten sam kontynent. Z juesej juz nie jest dla mnie tak kolorowo. Dajmy na to ze sie nie otworza na kraje Ameryki Płd. Albo otworzą np w pazdziernniku, ja kupie teraz bilety na marzec (w koncu duzo czasu jeszcze, cos sie ogarnie) a jankesi stwierdzam w lutym, że: sorry, ale duzo zakażen tam na poludniu, zamykamy sie na naszych sasiadow z poludnia. I nagle USA jest zamkniete. A ja mam tam lot powroty z Miami do Europy. szybki tel do linii lotniczej, ze ja nie moge do tego Miami dotrzec bo się USA mi na Ameryke Płd zamknęło. A infolinia mowi, sorry: a co nas to obchodzi, my normalnie latamy na trasie USA - Europa. No i wtedy jestem w czarnej d. bo musze na szybko ogarniac jakis powrot do domu za gruba kase. Albo wogóle odpuścić Ameryke Płd. A znow jak zadzwonie wczesniej by mi przelozyli loty to powiedza ze tylko mogą przełożyc ten lot Europa - Ameryka Płd ok bo został odwołany. Ten drugi nie bo normalnie latamy. Ale jednak jak by mi się Europa zamknęła na loty do/z Ameryki Płd to nie sądze by zrobili to z dnia na dzien. Raczej bedzie widac takie objawy i znaki wczesniej. To ja sobie bedac jeszcze w domu na spokojnie przebukowuje bilet w linii lotniczej za free, no bo tak. Nie latamy, ma pan prawo do zwrotu pieniedzy albo za free panu damy inny termin.
Sorry, ale ja jednak widze za dużo potencjalnych niebezpieczeństw w tej międzykontylnej zabawie w tych niepewnych czasach.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Wrz 2020 22:43, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 09 Wrz 2020 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
@j_brawo
Po czesci sie z Toba zgodze. Mowisz, ze podchodzisz do tego empirycznie, ja tez. USA zbanowalo Europe na wjazdy w marcu i do tej pory nie zdjelo bana. Peru ma 5 na swiecie ilosc przypadkow Covida i banu nie ma. Nie twierdze, ze takowy nie zostanie nalozony w przyszlosci, ale nie wiem co by sie jeszcze musialo wydarzyc. Oczywiscie to wrozenie z fusow, ale predzej bedzie ban na wjazd do Am. Pld, patrz Peru z Europy i wtedy caly deal bedzie do przelozenia, zwrotu badz zabawy z linia niz mozliwosc przedostania sie z Am. Pld do USA zostanie zablokowana, a z Europy umozliwiona.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 13 Wrz 2020 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 234
Loty: 330
Kilometry: 690 493
niebieski
Po wielu dniach trudnych walk z samym sobą w końcu kupiłem Peru na Wielkanoc. Deal żyje i ma się dobrze. Sprawdzałem też GRU,EZE, MVD i HAV.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 28 Lis 2020 00:12 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1001
srebrny
Czy mi się wydaje czy opcja open jaw zniknęła ze strony AirEuropa? Na hiszpańskiej stronie chyba nigdy nie działała, ale na niemieckiej i owszem, a teraz jakoś jej nie widzę. Ceny cały czas w multiwyszukiwarkach wiszą. Jak jakiś miesiąc temu sprawdzałem na stronie przewoźnika, to tez były, ale postanowiłem poczekać na black friday i nie kupiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 28 Lis 2020 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2131
platynowy
Sprawdzałem właśnie sobie ostatnio czy to jeszcze działa i też OJ nie mogłem się doszukać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 25 Sty 2021 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Deal powrocil. Sprawdzalem daty na wrzesien 2021 i OJ MAD-LIM MIA-MUC wchodzi na stronie przewoznika za 223€. Daty pobieznie przeklikalem wiec na pewno wchodza od kwietnia dowrzesnia grudnia wlacznie.

Załączniki:
MAD-LIM.JPG
MAD-LIM.JPG [ 112.5 KiB | Obejrzany 1684 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 25 Sty 2021 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Wrzucilem przed chwila aktualizacje do dealu z wrzesnia zeszlego roku viewtopic.php?f=232&t=154454&p=1409439#p1409439 ale deal ten zasluguje na osobny watek. Wchodzi rowniez Brazylia w roznych kombinacjach OJ do grudnia 2021

Przyklad MAD-GRU MIA-MUC 189€ na stronie przewoznika. W OTA pewnie taniej

Edit: wchodzi rowniez Argentyna za 196€, Ekwador za 222€ w twj samej kombinacji

Załączniki:
OJ.JPG
OJ.JPG [ 114 KiB | Obejrzany 1703 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 25 Sty 2021 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Tak skromnie zapytam, po co otwierasz nowy watek, skoro TO SAMO bylo juz wrzucane i przedyskutowane wczesniej - z logicznym wyjasnieniem o co w tym dealu chodzi, by kazdy dostosowal sobie miejsce docelowe wedle swojego widzimisie?

Ale co ja tam wiem, wszak to wasze forum... :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 25 Sty 2021 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Wybacz nie przegladalem calego watku sprzed 5 miesiecy i nie czytalem kazdego posta ktory tam zostal zamieszczony odnosnie kazdej mozliwej kombinacji. Jak pewnie zauwazyles najpierw podipalem info pod TWOJ watek, ale na ostatniej stronie nie widzialem informacji o Brazylii, stad moja jakze pochopna decyzja o zalozeniu nowego watku. Jesli admin uzna za stosowne prosze o skasowanie tego posta tematu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 25 Sty 2021 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
To jak się już podrapiecie, w którym wątku, dajcie znać, chciałem zadać pytanko :mrgreen: ...

.. albo zadam od razu. Czy to mało udany ślepy strzał (na listopad) sprawił, że przelot z GRU do MIA wychodzi mi drożej niż przedstawiana przez Was konstrukcja (Europa-Ameryka Płd + Stany-Europa) czy takie ceny to norma? Dzięki
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 25 Sty 2021 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Na chwile obecna najtaniej chyba wychodzi Aeromexico ze stopem w MEX (ok 15-20h) za 199€. Bardzo tanie sa polaczenia LIM-MIA
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
Tom K uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 25 Sty 2021 17:01 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6223
HON fly4free
Tom K napisał(a):
Czy to mało udany ślepy strzał (na listopad) sprawił, że przelot z GRU do MIA wychodzi mi drożej niż przedstawiana przez Was konstrukcja (Europa-Ameryka Płd + Stany-Europa) czy takie ceny to norma? Dzięki
raczej norma
Załącznik:
gru-mia.png
gru-mia.png [ 47.53 KiB | Obejrzany 1475 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
Tom K uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 25 Sty 2021 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4511
złoty
To dobrze, w razie czego będzie można przełożyć loty z wiosny na jesień jak się Peru nie otworzy, bez większych dopłat
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 25 Sty 2021 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
O ile takie ceny sie utrzymaja do marca/kwietnia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bergamoot, Latambochce oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group