Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lut 2012 16:13 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 4
hEJ! Wiecie może czy po dokonaniu rezerwacji w WIZZ AIR bez bagażu rejestrowanego i sprzętu sportowego później można, jeszcze przed odlotem dodać każdy z nich? Wiem, że można tak zrobić jeżeli rezerwując bilet wykupiło się także bagaż rejestrowany i sprzęt sportowy, ale jak sprawa wygląda kiedy pierwotnie się tego nie zrobi?

Będę wdzięczny za pomoc :)

Łukasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 10 Lut 2012 16:21 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Po dokonaniu rezerwacji można na 100%, dodać bagaż, ale nie później niż kilka godzin przed odlotem i/lub po dokonaniu odprawy online. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lut 2012 19:48 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Można dodać jakąkolwiek usługę, ale przed dokonaniem odprawy online. Jeśli już się odprawimy to dodanie czegokolwiek tylko na lotnisku (za opłatą 2x), nawet telefonicznie się nie da.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Lut 2012 14:30 

Rejestracja: 10 Lut 2012
Posty: 4
super! Dzięki bardzo za pomoc! Rzeczywiście, jeszcze przed odprawą online można dodać kolejne usługi :)

Thx!
Norveg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Lip 2012 10:52 

Rejestracja: 12 Mar 2011
Posty: 18
Witam,
Mam podobny problem. Kupowałam bilety bez bagażu rejestrowanego, ale teraz się okazało, że muszę go zabrać. Dobrze rozumiem, że chcąc dodać bagaż muszę to zrobić " w obie strony" ? Czyli 180 zł :/
Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Lip 2012 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
otwórz swoję rezerwację i wejdź w 'dodaj usługi' i tam wszystko będzie

Załączniki:
wizz66.jpg
wizz66.jpg [ 28.5 KiB | Obejrzany 51050 razy ]
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Lip 2012 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
wydaje mi się, że obecnie można kupić bagaż tylko w jedną stronę
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Lip 2012 11:29 

Rejestracja: 12 Mar 2011
Posty: 18
Dziękuję Sylwia, rzeczywiście znalazłam opcję " dodaj usługi -> dodaj bagaż" tylko właśnie mam jeszcze zastanowienie - bo jest taka opcja, żeby dodać bagaż zarówno Wawa- Budapeszt i Budapeszt - Wawa.
Nie chciałabym żeby się okazało, że do Budapesztu mogę lecieć z bagażem, ale nie mogę z nim wrócić ;)
Może ktoś ma doświadczenie w tej kwestii ?
:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Lip 2012 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
jeśli bagaż ma lecieć w dwie strony musisz kupić w dwie
jeśli tylko w jedną, a wracasz bez bagażu to kupujesz w jedną

bilet w każdą stronę jest drukowany oddzielnie, więc nikt nawet nie będzie wiedział, czy lecąc w drugą stronę miałaś bagaż czy nie, liczy się co jest napisane na tym konkretnym bilecie
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Lip 2012 08:25 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 9
Witam, a ja właśnie chciałem dodać bagaż rejestrowany, ale w moim panelu rezerwacji jest zamiast tych opcji na screenie powyżej tylko napis 'nie można dokonać modyfikacji'. Odprawy jeszcze nie robiliśmy. Czy może to mieć związek z metodą płatności (przelew) i co w takiej sytuacji zrobić?
Da się przez telefon?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Lip 2012 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
MarcinIKS napisał(a):
Witam, a ja właśnie chciałem dodać bagaż rejestrowany, ale w moim panelu rezerwacji jest zamiast tych opcji na screenie powyżej tylko napis 'nie można dokonać modyfikacji'. Odprawy jeszcze nie robiliśmy. Czy może to mieć związek z metodą płatności (przelew) i co w takiej sytuacji zrobić?
Da się przez telefon?


czy rezerwacja ma już status 'potwierdzony'?
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Lip 2012 10:40 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 9
sylwia_pl napisał(a):
czy rezerwacja ma już status 'potwierdzony'?


Tak, ma już taki status.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Lip 2012 14:32 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
MarcinIKS napisał(a):
Witam, a ja właśnie chciałem dodać bagaż rejestrowany, ale w moim panelu rezerwacji jest zamiast tych opcji na screenie powyżej tylko napis 'nie można dokonać modyfikacji'. Odprawy jeszcze nie robiliśmy. Czy może to mieć związek z metodą płatności (przelew) i co w takiej sytuacji zrobić?
Da się przez telefon?

A na pewno jesteś zalogowany do profilu? Czy wchodzisz tylko przez kod rez i nazwisko?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 23 Lip 2012 14:41 

Rejestracja: 17 Lip 2012
Posty: 9
mucha napisał(a):
A na pewno jesteś zalogowany do profilu? Czy wchodzisz tylko przez kod rez i nazwisko?


No tak, i wszystko jasne - bardzo dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Gru 2012 17:38 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
Nadal się tak da?? Bo chcę zarezerwować lot bez bagażu ale prawdopodobnie będę bagaż rejestrowany potrzebować...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 03 Gru 2012 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Tak. Tylko po dokonaniu odprawy tego się nie da zmienić już chyba.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 03 Gru 2012 17:57 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 17 Sty 2013 10:50 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 2
Witam.
Dzisiaj pierwszy raz lecę Wizzairem, w związku z czym mam pytanie. Jak wiadomo na pokład samolotu nie można wnosić np. picia powyżej 100ml, perfumów, nożyczek itp. Mam wykupiony bagaż podręczny większy do 15kg, który musze wnieść ze sobą na pokład. Dzisiejszy przelot jest tylko pierwszą częścią dalszej podróży do Pekinu, wycieczki zakupionej dzięki Fly4Free. Na następnych odcinkach bagaż jest już w cenie biletu rezerwowany. W związku z czym mam pytanie, jak mam wykupiony tylko taki bagaż podręczny to co mam zrobić z wyżej wymienionymi rzeczami? Nie moge ich zabrać czy w Wizzair jest może inna polityka bagażowa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 17 Sty 2013 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Z tymi przedmiotami nie przejdziesz kontroli bezpieczeństwa, będzie trzeba je wszystkie wrzucić. I to nie jest polityka linii lotniczej tylko ogólnie mówiąc lotnicze procedury bepieczeństwa.
Na pokład samolotu mozesz wnieść płynów tyle ile zmieścisz w bagażu podręcznym. Inną kwestią jest to, że przez kontrolę bezpieczeństwa nie mozesz przenieść płynów o pojemności wiekszej niż 100ml, a w sumie powyżej 1000ml. Ale zawsze jest możliwość zakupu płynów w strefie za kontrolą.
W nowej polityce bagażowej wizz chyba nie ma limitów wagowych dotyczących bagażu podręcznego.

PS
Jesli wszystkie pozostałe odcinki będą przelotami z tradycyjnymi liniami to ja zainwestoweał bym w jeden bagaż rejertowany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 17 Sty 2013 11:40 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1862
HON fly4free
Kto ci powiedział, że nie można wnosić nożyczek? Jeśli ostrze ma długość nie większa niż 6 cm, to możesz. Wiele razy woziłem ze sobą ostry śrubokręt i tylko raz gość z ochrony się nim zainteresował, mierząc długość (miał 5,5 cm), za to... wyrzucił mi... danonka, jako istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa lotu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group