Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2973 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 149  Następna
Autor Wiadomość
#841 PostWysłany: 10 Kwi 2017 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
niestety pewne .... ciap ciaki jedne.
sprzedaż biletów staneła na marnym poziomie, na rejsach było po 15-20 sprzedanych miejsc.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#842 PostWysłany: 10 Kwi 2017 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5659
HON fly4free
Nie chodzi o sprzedaż tylko o opóźnienia w dostawach B738 i w związku z tym trasa rusza z 3-tygodniowym poślizgiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
silvershark lubi ten post.
 
      
#843 PostWysłany: 11 Kwi 2017 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
Dostałem przed chwilą telefon, że mogą przebókować na Lufthansę. Bardzo niewygodne godziny przylotu i wylotu w nocy, zamiast autobusem trzeba z i na lotnisko jechać taksówką. Próbowałem wynegocjować Ałma Atę, bo to ten sam samolot, robi kółeczko FRA-TSE-ALA-FRA, więc dla LOTu taki sam koszt, ale się nie zgodzili. Ktoś też dostał o nich telefon i podjął decyzję?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#844 PostWysłany: 11 Kwi 2017 19:59 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 12
Loty: 275
Kilometry: 423 094
Ja dostałam tylko maila z info ze mój lot 24.05 został odwołany i to ja mam do nich zadzwonić żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Domyślam się, że zaproponują mi przez Frankfurt Lufthansa... Z tym, że teraz cały wyjazd mi się rozpada, muszę od nowa załatwiać urlop w pracy i nie wiem czy uda mi się dobrać pasujące terminy... Couchsurfing też już mam zaklepany...
Ten lot miał być o tyle fajny, że w czwartek po pracy bez urlopu już na ten dzień, na miejscu rano i od razu można zacząć podróż....

Rozumiem, że nie powinno być problemu przy przebookowaniu lotu powrotnego, który nie został odwołany?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#845 PostWysłany: 11 Kwi 2017 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
Jeśli lot powrotny masz 30 maja lub później, to nie został anulowany. Ale jeśli chcesz, to też możesz zmienić datę powrotu i dostosować do wylotu. E-mail z anulacją przychodzi na każdy odcinek osobno.
Góra
 Profil Relacje PM off
noaxik_pl uważa post za pomocny.
 
      
#846 PostWysłany: 12 Kwi 2017 13:34 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 12
Loty: 275
Kilometry: 423 094
Pani z LOTu powiedziała, że mają zgodę tylko na przeloty przez Frankfurt, lot z Warszawy musi być LOTem, z Frankfurtu Lufthansą.
Ostatecznie przesunęłam całą podróż o tydzień, więc załapię się jeszcze na EXPO. Nie wiem czy to dobrze, bo w pierwszych dniach będzie pewnie bardzo dużo ludzi, duże kolejki, no i pewnie trudniej o nocleg...
Też próbowałam zapytać o Ałamty, ale ponoć miejsce docelowe musi pozostać takie samo jak w pierwotnej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#847 PostWysłany: 13 Kwi 2017 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
Ja zamieniłem termin z 10-16 maja na 29 maja-6 czerwca. Ceny noclegów w Karagandzie są takie same, ale w Astanie na początku maja miałem po 5000 KZT, a teraz mam nowe już po 10000 KZT. Expo się zbliża.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#848 PostWysłany: 14 Kwi 2017 12:37 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 76
Loty: 37
Kilometry: 42 702
Zalozylem nowy temat, ale teraz mi sie udalo odnalezc ze to juz jest poruszane.
Wkleje tutaj a tamten temat skasuje (sorki moderatorzy!)


Witam!

Byłem mega szczesliwy ze udalo mi sie zakupic bilet w Szalonej Srodzie za ok 650zł do Astany na maj, jako ze Kazachstan to jeden z ostatnich krajow "Europejskich" ktore mi pozostaly do skompletowania calego kontynentu.

Przy okazji zakupilem sobie lot do Ałmaty, poniewaz chcialem zobaczyc wiecej niz tylko jedno miasto (w planach byl nawet Kirgistan z Ałmaty lokalnym transportem)

Dwa dni temu dostalem maila, ze moj lot zostal odwolany (sprawa dobrze znana i opisywana, problem z terminowym otrzymaniem samolotu ktory mial kursowac na tej trasie).
Zadzwonilem na infolinie LOTu, gdzie udalo sie przebookowac bilet z niewielka zmiana (dzien wczesniej, dzien pozniej), tak aby nie kolidowalo mi to z moim wewnetrznym lotem w Kazachstanie. Mialem leciec z Lufa przez Frankfurt.

Uspokoilem sie nieco i nawet nie preszkadzalo mi to bardzo, ze bede lecial dluzej i dlugo czekal we Frankfurcie na przesiadke.

Jednak dzisiaj (fajnie tak przed swietami) dzwonia do mnie z LOTu i mowia ze Lufthansa odmowila im przyznania mi tych biletow, w zwiazku z tym ze mam najnizsza klase. (dlaczego o tym nie wiedziala konsultantka, gdy telefonicznie przebookowala mi bilet?)

Teraz ich propozycja jest nastepujaca:
- moge leciec z Lufa ale 4 dni wczesniej, wracac 4 dni pozniej - nie dostane tyle urlopu i co ja bede tam tyle czasu robil :P
- moga mi oddac pieniadze za bilet - wow :/
- moga mi przebookowac na inny termin, ale trace wtedy moj lot w Kazachstanie (czy moge czesciowo reklamowac sprawe zgadzajac sie na przebookowanie?? - nie sadze)
Teraz pytanie do Was moi mili: czy jest jakas szansa na to ze zrekompensuja mi poniesione koszta?
Czy jest sens sie szarpac i reklamowac? zdaje sobie sprawe ze jestem na mocno przegranej pozycji

Poprosilem konsultantke o oddzwonienie do mnie po swietach i nie podjalem decyzji.
Jednak co z tego ze mam bilety wciaz w systemie jak i tak nie zostane wpuszczony na poklad.

Moj plan wstepny to prosba o zwrot pieniedzy plus reklamacja: chce oddania pieniedzy za lot w Kazachstanie plus koszta poniesione z zabookowanym noclegiem. Powolam sie na to, ze konsultantka potwierdzila i przeslala mi bilety na Lufe na te daty, ktore zgodzilem sie przebookowac w zwiazku z odwolaniem lotu.

Jakie mam szanse? co moga mi oddac?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#849 PostWysłany: 14 Kwi 2017 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 268
Obawiam się, że nie masz co się szarpać i reklamować...
Mnie też niestety dotknęła ta cała sytuacja. Na szczęście miałam bilety na wewnętrzne loty kupione nie w promocji, tylko z możliwością zmiany za niewielką dopłatą, ale jeszcze nie ogarnęłam od nowa noclegów.
Z tego co zdążyłam wybadać, skoro cała akcja wydarzyła się więcej niż na 2 tygodnie przed wylotem, to można zapomnieć o reklamacji...

Póki co moja strata to 2 dni dodatkowego urlopu, męczący lot w jedną stronę Lufą, zmiana biletów SKAT-a...

Powodzenia @‌Baranek‌, daj znać jak Ci poszło z reklamacją, jeśli się na nią zdecydujesz!
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#850 PostWysłany: 15 Kwi 2017 19:55 

Rejestracja: 14 Lut 2010
Posty: 128
Loty: 234
Kilometry: 316 182
Joanna Worek napisał(a):
Pani z LOTu powiedziała, że mają zgodę tylko na przeloty przez Frankfurt, lot z Warszawy musi być LOTem, z Frankfurtu Lufthansą.
Ostatecznie przesunęłam całą podróż o tydzień, więc załapię się jeszcze na EXPO. Nie wiem czy to dobrze, bo w pierwszych dniach będzie pewnie bardzo dużo ludzi, duże kolejki, no i pewnie trudniej o nocleg...
Też próbowałam zapytać o Ałamty, ale ponoć miejsce docelowe musi pozostać takie samo jak w pierwotnej rezerwacji.


Tylko Luft? Nie dają możliwości na późniejsze rejsy Lotu? Dziwne trochę. Też miałem termin przed 29.05 Widzę maila i że dzwonili, ale byłem za granicą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#851 PostWysłany: 15 Kwi 2017 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Można zmienić na później LO.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#852 PostWysłany: 15 Kwi 2017 23:57 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 12
Loty: 275
Kilometry: 423 094
Chodziło mi o to, że jeśli daty maja pozostać te same to musi to być Lotem do Frankfurtu, potem Lufa do Astany.
Oczywiście jak LOT już będzie latał bezpośrednio, to można z nimi :) na taki właśnie zmieniłam mój.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#853 PostWysłany: 16 Kwi 2017 11:36 

Rejestracja: 14 Lut 2010
Posty: 128
Loty: 234
Kilometry: 316 182
Dzięki, w sumie dla mnie ok, będzie Expo)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#854 PostWysłany: 20 Kwi 2017 15:34 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1642
niebieski
Na stronie Rainbow pojawiły się rozkłady i oferta wycieczek oparta na czarterze LO do Panamy.
Mniam... robi się ciekawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#855 PostWysłany: 20 Kwi 2017 15:52 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6255
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Jestes pewny, ze LO a nie TravelService na A330?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#856 PostWysłany: 20 Kwi 2017 15:57 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1642
niebieski
Tak wynika ze strony, choć jak wiadomo do listopada dużo może się zdarzyć. A touroperatorzy już nie takie numery wycinali, więc z rezerwacjami bym się wstrzymał, zwłaszcza pierwszych czy ostatnich terminów bo te najłatwiej wyciąć.

Załączniki:
panama.jpg
panama.jpg [ 22.81 KiB | Obejrzany 1245 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
tom3k lubi ten post.
 
      
#857 PostWysłany: 20 Kwi 2017 17:39 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6255
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
W sezonie zimowym teraz co 2 tygodnie na tablicy odlotow wisial rejs do Panamy travelservice jako skasowany o bardzo poznych godzinach 00:50
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#858 PostWysłany: 20 Kwi 2017 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
LOT poleci z Poznania do Lwowa
http://www.pasazer.com/news/34225/lot,poleci,z,poznania,do,lwowa.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#859 PostWysłany: 20 Kwi 2017 22:19 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1642
niebieski
Na tablicach w WAW czasem pojawiają się bardzo dziwne rzeczy, nie wiem skąd oni to biorą ani jak często uaktualniają. Słyszałem, że wśród touroperatorów były plany puszczenia WAW-PTY już na zimę 2016/2017 ale to się nie ziściło. Może to PTY na tablicach jest tego śladem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#860 PostWysłany: 21 Kwi 2017 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Pewnie tak. Podejrzewam, że tego typu "loty" są oficjalnie zgłoszone/zarejestrowane (bo było to jednym z kroków do realizacji tematu przez touroperatora), ale potem odwołane (bo imprezy nie udało się zrobić-nie sprzedała się lub nie udało się jej w ogóle stworzyć) i tak jak pisze @‌kumkwat_kwiat‌ na tablicach jest tego ślad...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kumkwat_kwiat lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2973 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 149  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group