Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sie 2019 10:24 

Loty: 18
Kilometry: 52 657
Bezpośrednie połączenie z Krakowa do Bukaresztu za 299zł w obie strony, bezpośrednio stronie przewoźnika. Chyba całkiem fajna cena, jako że Bukareszt generalnie jest dość drogim kierunkiem. Dużo terminów na październik.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#2 PostWysłany: 19 Sie 2019 10:51 
Awatar użytkownika

srebrny
Oczywiście:

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
silvershark lubi ten post.

#3 PostWysłany: 19 Sie 2019 10:59 

złoty
Tyle że fatalne godziny wymuszające dwa dodatkowe noclegi, no chyba że ktoś lubi sypiać po lotniskach :D

#4 PostWysłany: 19 Sie 2019 11:00 

srebrny
Godziny masakryczne dla podróżujących z Polski, ale cena zacna, wręcz Wizzairowa :D

Odlotowe Podróże na Facebooku
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 19 Sie 2019 11:11 

złoty
bo ja wiem czy takie masakryczne ? jak ktos mieszka w KRK to spokojnie sobie moze pojsc w dniu powrotu do pracy, ma dodatkowo cala niedziele na miejscu bez koniecznosci brania urlopu.
 Relacje PM off
Odo lubi ten post.

#6 PostWysłany: 19 Sie 2019 11:39 

platynowy
to promocja w ramach trwającej do jutra dwutygodniowej SS -> viewtopic.php?p=1241935#p1241935
zgodnie z tamtejszym wikipostem
Cytuj:
Wszystkie wrzutki wynikające z promocji "Szalona Środa" proszę umieszczać w tym zbiorczym temacie i nie tworzyć nowych dotyczących każdego kierunku w danym tygodniu.
proponuję przenieść do odpowiedniego wątku
 Relacje PM off
kemot lubi ten post.

#7 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:30 

pemat napisał(a):
to promocja w ramach trwającej do jutra dwutygodniowej SS -> viewtopic.php?p=1241935#p1241935
zgodnie z tamtejszym wikipostem
Cytuj:
Wszystkie wrzutki wynikające z promocji "Szalona Środa" proszę umieszczać w tym zbiorczym temacie i nie tworzyć nowych dotyczących każdego kierunku w danym tygodniu.
proponuję przenieść do odpowiedniego wątku

Ale to nie jest chyba ta sama promocja, bo nie ma tego kierunku w spisie na lot.com
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:33 

platynowy
jest
na liście pomiędzy WAW-LUX a KRK-TLV
ale lista długa więc i pominąć łatwo ;)
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:37 

Chyba w takim razie cena się zmieniła... no i nie pasują mi daty podróży. Niby promocja jest od listopada, a tutaj znalazłem terminy na wrzesień i październik o.O

Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:39 
Awatar użytkownika

Loty: 132
Kilometry: 136 590
srebrny
marek2011 napisał(a):
Tyle że fatalne godziny wymuszające dwa dodatkowe noclegi, no chyba że ktoś lubi sypiać po lotniskach :D

silvershark napisał(a):
Godziny masakryczne dla podróżujących z Polski, ale cena zacna, wręcz Wizzairowa :D

michcioj napisał(a):
bo ja wiem czy takie masakryczne ? jak ktos mieszka w KRK to spokojnie sobie moze pojsc w dniu powrotu do pracy, ma dodatkowo cala niedziele na miejscu bez koniecznosci brania urlopu.

Leciałem kiedyś LO644 z OTP do WAW z wylotem o 5:40 i pamiętam że bez tragedii było, noclegi w Bukareszcie tanie a i dojazd na lotnisko w nocy bez problemu za pomocą komunikacji miejskiej. Z lotniska oczywiście prosto do pracy :D

Image
 Relacje PM off  

#11 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:43 

platynowy
@Odo
na cenę nie patrz, przez wyszukiwarki przeważnie jest niższa, czasami naprawdę sporo
ale rzeczywiście podałeś daty "przedpromocyjne", chociaż, jak się wejdzie w wyszukiwarkę LOT-u to loty te są wyraźnie oznaczone PROMO
 Relacje PM off  

[ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], CommonCrawl [Bot] oraz 22 gości