Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Blackall napisał(a):
Jeśli przy gate nikt nie zwróci uwagi, to przejdzie i 50 litrowy, więc takie pytanie jest trochę bez sensu...

Natomiast maksymalna pojemność zgodna z wytycznymi to 40 cm x 20 cm x 25 cm = 20 litrów. A że plecaki zazwyczaj nie są idealnie dopasowane do sizera, to realnie jeszcze mniej. Zupełnie inną kwestią jest natomiast to, że ludzie w większości przypadków mają nieco za duże plecaki bo nikt tego aż tak mocno nie kontroluje (choć to zależy od dnia / lotniska / obsługi / szczęścia itp). Plecak można też ugnieść, a walizkę - niekoniecznie.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2018 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 101  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 11 Mar 2012 22:07 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 1
leemc napisał(a):
mrfire napisał(a):
Owszem, kupiłem taki kilak miesięcy temu w, jak to zostało ujęte, podejrzanie niskiej cenie i z perspektywy czasu nic złego o nim powiedzieć nie mogę. Pełnoprawny produkt, ometkowany, wykończony jak inne plecaki NF i do tego bardzo wygodny, choć wagą nie grzeszy. Co więcej mój produkt był made in Wietnam, a paczka przyszła z Chin przez Warszawę. Jedynie termin realizacji dość długi, ale nie wybiega poza opis aukcji. Produkty NF są mega tanie w niektórych regionach świata. Swój poprzedni plecak NF przytargałem z Indii za śmieszne pieniądze. Niestety nie osobiście.
Swoją drogą w niedzielę lecę budżetowo do Liverpoolu, myślicie, że po wypchaniu ww. plecak nie będzie zbyt duży na podręczny?
Rozmiary producenta:
47 cm(Wysoki) * 29 cm (Szerokość) * 15 cm
Dużo się zmieści do tego plecaka? W stosunku do wymiarów te 40 litrów wydaje się być zawyżone. Z jakich materiałów jest zrobiony? Naprawdę waży 1,2kg jak w opisie? Spokojnie powinien wejść jako podręczny, jeśli to są wymiary po upakowaniu.

digrez napisał(a):
Ktoś może kupił i wypróbował już tego ALPINUSa SAMUM z allegro? Zamierzam kupić plecak, który będzie nadawał się do podróżowania tanimi liniami. Zastanawiam się nad Alpinusem bądź Campusem Maysen. Są w podobnej cenie.
Samum chyba jest za duży na podręczny.


Też się zastanawiam nad tym Alpinusem :)
http://www.sklep-presto.pl/product-pol- ... pinus.html
Szkoda że nie mogę go nigdzie obejrzeć w mojej wsi ani znaleźć żadnych opinii w necie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#502 PostWysłany: 14 Mar 2012 16:30 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 17
North Face Electron 40 przetestowany na trasie Łódź-Liverpoolu-Łódź. Mocno upakowany prowiantem i ubraniami przeszedł bez problemu w obie strony sizery i wagi (~7,5kg).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#503 PostWysłany: 18 Mar 2012 23:25 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 11
Jak w końcu jest z tym Alpinusem Samum 45? Da się go skompresować do koszykowych wymiarów, stelaż nie przeszkadza? ;) Piszą o wys. 75 nawet 65cm, ciekawe czy przepisowe 55 można zrobić... Ups. cena podskoczyła o 20pln na jednym z portali aukcyjnych :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#504 PostWysłany: 19 Mar 2012 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Chyba nikt się na niego nie skusił, chociaz sam się przymierzałem, jakoś na razie się upycham do north face 30L (często gwałcąc jego rozciągliwość do granic możliwości, ale jest porządnie wykonany więc na razie się nie rozpruł), a wiekszość 40-50 wydaje się przy nim jakaś mała i nieforemna....:P.

Byłem oglądać forclaza 50, ale wydawał się słaby jakościowo i optycznie wiele mniejszy niż myślałem.
Ciekaw jestem czy w real teście dużo więcej by to niego dało się upchać niż do mojego 30L.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#505 PostWysłany: 19 Mar 2012 08:35 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 60
Kilometry: 121 126
Viktor44 napisał(a):
Chyba nikt się na niego nie skusił, chociaz sam się przymierzałem, jakoś na razie się upycham do north face 30L (często gwałcąc jego rozciągliwość do granic możliwości, ale jest porządnie wykonany więc na razie się nie rozpruł), a wiekszość 40-50 wydaje się przy nim jakaś mała i nieforemna....:P.

Byłem oglądać forclaza 50, ale wydawał się słaby jakościowo i optycznie wiele mniejszy niż myślałem.
Ciekaw jestem czy w real teście dużo więcej by to niego dało się upchać niż do mojego 30L.

A jaki model tego NFa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 19 Mar 2012 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
North Face Jester
Image

O nawet widzę, że nominalnie ma 28L, a nie 30....

Bardzo przydają się te boczne kieszonki, spokojnie po 2x1,5L można tam wrzucić, lub jakieś pierdoły.

Chcę kupić coś większego, bo już kilka razy nie mogłem go dopiąć, bo myślałem, że się rozerwie :D.

Jak kupię coś innego, to chciałbym, zeby nie bylo ciut lepsze i ciut większe, tylko już max, co są w stanie przełknać ryanairy i wizzairy.

Drażnią mnie też parówkowate plecaki, cienkie i długie.
Źle się je pakuje.

PS.
Ten Jester 28, wypchany raczej na pewno nie wszedłby do kosza pomiarowego(grubość), na szczęście sprawia wrażenie małego i raczej nie powinni się czepiać.

Image

Image


Duże nadzieje wiązałem z tym modelem:
http://esklep.intersport.pl/pl/product/ ... -50-t0armm
Jednak jest za drogi i za duży :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#507 PostWysłany: 20 Mar 2012 21:47 

Rejestracja: 29 Sie 2010
Posty: 2
PLECAK SPRZEDANY jednemu z forumowiczów - info nieaktualne


Witam,

Sprzedam plecak CABIN MAX.


Ostatnio edytowany przez JohnMind, 21 Mar 2012 21:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#508 PostWysłany: 21 Mar 2012 09:49 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 1
JohnMind jestem zainteresowany tym Cabin Max'em. Nie mogę Ci jednak wysłać PW, prawdopodobnie z powodu, iż jestem nowym użytkownikiem forum. Proszę o inną formę kontaktu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#509 PostWysłany: 21 Mar 2012 16:48 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 19
Również jestem zainteresowany.
Jaka cena?

JohnMind napisał(a):
Witam,

Sprzedam plecak CABIN MAX. Nowy, nieużywany. Dokładnie jak na stronie:

http://www.amazon.co.uk/Cabin-Max-Backp ... 391&sr=8-1


OKAZJA ! POŁOWA CENY
Więcej info na PW.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#510 PostWysłany: 25 Mar 2012 13:38 

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 15
asdacz napisał(a):
Jak w końcu jest z tym Alpinusem Samum 45? Da się go skompresować do koszykowych wymiarów, stelaż nie przeszkadza? ;) Piszą o wys. 75 nawet 65cm, ciekawe czy przepisowe 55 można zrobić... Ups. cena podskoczyła o 20pln na jednym z portali aukcyjnych :)


Kupiłem ten plecak, niestety już za tą wyższą cenę. Jeżeli chodzi o wymiary to nie w pełni upchany bezproblemowo mieści się do koszy Wizzair. Ja jadąc na 4 dniową wycieczkę praktycznie zapełniłem go jedynie do połowy. Nie znam się za bardzo na plecakach, ale wydaje się, że prezentuje wysoką jakość wykonania. Jest wygodny w użytkowaniu. Ogólnie rzecz biorąc jestem z niego zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#511 PostWysłany: 29 Mar 2012 12:06 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 3
Witam,

Poszukuje plecaka na bagaż podręczny (do max. 180-200zł), sporo czytałem o różnych propozycjach. Wstępnie wybór padł na Forclaza 50 za 180zł.
Chciałbym by był pojemny i uniwersalny, nadawał się zarówno na samą podróż jak i na chodzenie z nim po mieście.
Wymagam od niego aby nadawał się bezstresowo na bagaż podręczny do Ryanaira, gdyż wylatuje jutro tymi liniami do Włoch.
Czy będzie to dobry wybór? Plecak będą kupował w Krakowie, tego samego dnia co wylot ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#512 PostWysłany: 29 Mar 2012 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Co myślicie o tym plecaku? Chciałem kupić dziewczynie na prezent więc nie mam się kogo poradzić ;-) Czy spełni wszystkie wymogi bagaży podręcznego? Może ktoś ma? Jakieś opinie?

http://allegro.pl/plecak-turystyczny-ca ... 29478.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#513 PostWysłany: 29 Mar 2012 18:31 

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 113
Robin napisał(a):
wygląda na za wysoki

Po czym to wnioskujesz :?:
Nigdzie nie mogę znaleźć danych z wymiarami i wagą.
Sam szukam plecaka dla żony i ten wygląda całkiem fajnie.
Miał ktoś z szanownych forumowiczów z nim kontakt organoleptyczny :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#514 PostWysłany: 29 Mar 2012 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
Wydaje mi się,że ktoś wcześniej o nim wspominał na wątku.Może i wymiary podał.
na innej aukcji było 60cm / 33cm / 18 cm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#515 PostWysłany: 29 Mar 2012 20:12 

Rejestracja: 12 Mar 2012
Posty: 14
Witam,
przeleciałam cały wątek, ale mój wybranek się chyba nie pojawił. Czy ktoś lata z Wisportem Quark 50?
Zastanawiam się nad jego kupnem. Potrzebuję czegoś pojemnego, wygodnego, trwałego i oczywiście mieszczącego się w kosze :)
Wymiary jakie znalazłam w internecie to: 57(+15 komin) x 31cm x 24cm
a więc mamy o 2cm za dużo na wysokości i 4 szerokości.
O szerokość się nie boję, bo nie dopakuję do pełna i wejdzie, ale jak z tą wysokością? Dodam, że latam także Wizzair'em, który kosz ma poziomy i o dokładnych wymiarach 55x40x20, stąd moje obawy.
Proszę o opinię, czy ktoś tu z nim lata? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#516 PostWysłany: 30 Mar 2012 23:58 

Rejestracja: 12 Mar 2012
Posty: 14
anyone ?
używał, widział, słyszał, zna kogoś kto używa?

Wisport QUARK 50, potrzebuję szybkiej informacji!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#517 PostWysłany: 31 Mar 2012 15:14 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 1
A co myślicie o tym plecaku:

http://allegro.pl/profesjonalny-plecak- ... 48165.html

zastanawiam się czy da go radę upchnąć do kosza.
ktoś może zetknął się/ ma taki plecak i mógłby się wypowiedzieć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#518 PostWysłany: 31 Mar 2012 18:37 

Rejestracja: 12 Mar 2012
Posty: 14
Myślę, że z niedopakowanym nie było by żadnych problemów. Slyszałm jednak wiele negatywnych opinii o plecakach Hi-Tec'a.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#519 PostWysłany: 01 Kwi 2012 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
mam pytanie:
Czy jak dołożę do plecaka taki kocyk czy coś podobnego np. śpiwór to przejdzie to bez problemu? Oczywiście wymiar plecaka razem z kocem nie przekracza 55x40x20.

Załączniki:
2012-04-01 13.22.49.jpg
2012-04-01 13.22.49.jpg [ 51.33 KiB | Obejrzany 1448 razy ]
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#520 PostWysłany: 01 Kwi 2012 14:02 

Rejestracja: 12 Mar 2012
Posty: 14
ja sama nigdy tego nie robiłam, ale na wielu forach czytałam o ludziach latających (w zależności od wymiarów plecaka) z karimatami nad/pod, ze śpiworami z boku, itp., więc raczej póki się to trzyma i razem nie przekracza wymiarów, to jest okej. Sama też mam zamiar latać ze śpiworem na zewnątrz w miarę potrzeby.

P.S. dobra, kupiłam tego Quarka 50, bo się aukcja kończyła. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2018 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 101  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group