Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 22 Wrz 2014 22:04 

tomasi napisał(a):
Hej, podepnę się. Chcę kupić znajomej bilet z moich punktów. Trasa Budapeszt Warszawa.
Nie mogę zapłacić ze środków konta wizz. (zbierane w citi).
Mam wystarczającą ilość środków, ale niestety jak chcę kupić bilet to pokazuje mi komunikat:

YOU MAY ONLY USE YOUR WIZZ CREDIT TO PURCHASE WIZZ AIR UKRAINE FLIGHTS. THIS FLIGHT IS OPERATED BY WIZZ AIR HUNGARY. PLEASE PAY BY CREDIT CARD OR BANK TRANSFER.

Gdy chcę wziąć na siebie nie ma takiego komunikatu i wszystko jest ok.
Czy tak jest zawsze czy coś im źle działa?


Kupisz, ale na rezerwacji musisz być Ty jako właściciel konta mywizz na którym są aktywne pkt wizz (a więc rezerwacja na 2 bilety, dla ciebie i znajomej, inaczej się nie da)
Góra
 PM off  
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
#82 PostWysłany: 23 Wrz 2014 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
Anonymous napisał(a):
tomasi napisał(a):
Hej, podepnę się. Chcę kupić znajomej bilet z moich punktów. Trasa Budapeszt Warszawa.
Nie mogę zapłacić ze środków konta wizz. (zbierane w citi).
Mam wystarczającą ilość środków, ale niestety jak chcę kupić bilet to pokazuje mi komunikat:
.......
Czy tak jest zawsze czy coś im źle działa?


Kupisz, ale na rezerwacji musisz być Ty jako właściciel konta mywizz na którym są aktywne pkt wizz (a więc rezerwacja na 2 bilety, dla ciebie i znajomej, inaczej się nie da)


Chyba możesz zrobić też tak, że po zalogowaniu się przełączasz się z powrotem na cenę regularną zamiast WDC - i wtedy spróbuj tylko jeden bilet kupić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 30 Gru 2015 16:18 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
witam
czy za moje punkty wizzair mogę kupić znajomemu bilet ? bez kupowania dla mnie biletu. Mam na koncie 341 zł których najprawdopodobniej nie zużyję, a szkoda żeby się zmarnowały.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 30 Gru 2015 16:19 

NIE, tylko w opcji z rezerwacją dla siebie i znajomego
Góra
 PM off  
      
#85 PostWysłany: 30 Gru 2015 16:22 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
Anonymous napisał(a):
NIE, tylko w opcji z rezerwacją dla siebie i znajomego

nawet za regularna cene? bez wdc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 30 Gru 2015 16:24 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 280
niebieski
nawet bez wdc. Tez mi przykro bylo, gdy to odkrylem.
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 30 Gru 2015 16:30 

Dokładnie, pkt wizz są przypisane do konta mywizz i jego właściciela, czyli co jest logiczne musi on być na danej rezerwacji, wspaniałomyślnie można je wykorzystać na bilety współpasażerów z jednej wspólnej rezerwacji
Góra
 PM off  
      
#88 PostWysłany: 30 Gru 2015 16:45 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
Anonymous napisał(a):
Dokładnie, pkt wizz są przypisane do konta mywizz i jego właściciela, czyli co jest logiczne musi on być na danej rezerwacji, wspaniałomyślnie można je wykorzystać na bilety współpasażerów z jednej wspólnej rezerwacji


podziękował
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Sty 2016 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Dzisiaj nasze punkty przesłane na konto WIZZ po 14 godzinach od telefonu, rekord
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off
RadekZamulacz lubi ten post.
 
      
#90 PostWysłany: 03 Lut 2016 22:34 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 8
Dziś Wizzair troszkę mnie rozczarował...
Miałem kupiony bilet pod koniec lutego do Włoch dla siebie i rodziny. Niestety jakiś cymbał przewrócił moja córkę na schodach w szkole i dziecko skończyło z nogą w gipsie. Zdarza sie.
Nie pozostało mi nic innego jak przełożyć wyjazd.
Po uzgodnieniu nowego terminu zabrałem sie za zmiane rezerwacji. Na koncie Wizzair brakowało mi ok 80 zł do pokrycia kosztów przełożenia lotu wiec wyświetliła mi sie opcja dopłaty karta kredytowa. Oczywiście wpisałem dane, potwierdziłem i cześć. Po dłuższej chwili wyskoczyła mi informacja, ze rezerwacja jest niepotwierdzona i oczekuja na płatność. Mam odswiezać strone i czekać.
Po chwili wrociło mi na główna strone, sladu po zmianach nie ma. Ok, zrobiłem to po raz drugi - ta sama akcja. Po raz trzeci uzyłem innej karty - nic. Po raz czwarty jeszcze innej - nic. Probowałem po paru godzinach - nic. Wieczorem szósty raz - echo. Miałem sobie odpuścic i zapłacic wszystko karta ale coś mnie tkneło i dodałem usługe. Przeszło.
Napomknę jeszcze o rozmowie z konsultantem za 5zł za minute z której wynikło tyle, ze konsultant musiał sie skonsultować. Czekając na lini za jego konsultacje zapłaciłem nie uzyskując nic w zamian.
Niby nic sie nie stalo bo to sa grosze ale niesmak pozostał. Spokojnie mozna tą sytuacje "podciągnąć" pod naciąganie.
Moja częstotliwość współpracy z Wizzair na pewno spadnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 04 Lut 2016 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Maktravel napisał(a):
Dzisiaj nasze punkty przesłane na konto WIZZ po 14 godzinach od telefonu, rekord

Obecnie to raczej standard, punkty pojawiają się następnego dnia roboczego przed południem ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 10 Lut 2016 23:19 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 278
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Doszedłem do ciekawego wniosku - ale może się mylę. Może ktoś wyjaśni kto ma doświadczenie.

Mam uzbierane powiedzmy 600zł kilkoma transakcjami. 3 najstarsze na ok 200zł. Te najstarsze wygasają za 3 miesiące. Jakiś czas temu zakupiłem bilety za około 200zł. Czyli zostało mi 400zł. Na zdrowy rozum załatwiłem tym problem najstarszych przepadających wkrótce środków. Ale jak podglądamy saldo to dalej jest informacja że za 3 miesiące wygasa mi 200zł. To znaczy, że bez względu na to że zużyłem najstarsze środki 200zł i tak przepadnie i zostanie mi 200? Jak tak to lipa.

Może ktoś to "przerabiał"
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 10 Lut 2016 23:27 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
A w jakiej to linii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 10 Lut 2016 23:43 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Strzelam, ze W6.

Wysłane z SM-T311 przy użyciu Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 11 Lut 2016 00:03 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
jeśli piszesz o wizz to każde zlecenie zamiany na punktów ma odrębną datę i na to trzeba zwrócić uwagę, wtedy też każde z osobna wygasa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 11 Lut 2016 00:11 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
No i dotychczas schodziły w W6 wg daty ważności, a więc te najstarsze najszybciej...mam nadzieję, że się nie zmieniło na gorsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 11 Lut 2016 00:13 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Nic się nie zmieniło. Dzisiaj sprawdzałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 11 Lut 2016 00:14 

Jest o tym temat: "konto wizz" - pkt schodzą według okresu ważności: 1.6-miesięćy 2. rok 3. 2 lata 4. z okresem ważności "nigdy" czyli do kiedyś tam wykorzystania
Góra
 PM off
bimba lubi ten post.
bimba uważa post za pomocny.
 
      
#99 PostWysłany: 11 Lut 2016 22:04 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 278
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Oczywiście chodzi o Wizzair. Myślałem o nich i pomyślałem że wszyscy to słyszą :-D

Wiem, że wygasają w/g dat. te daty widzę. Tylko zdaje mi się, że nie mogę zużyć tylko wygasającej kasy. Taj jak pisałem mam 600 a za chwilę 200 z nich wygaśnie. To kupuję bilet za 200zł i wydaję (w domyśle) te wygasające 200zł. Pozostałe czterysta wygasają za 18 miesięcy i chwilowo się nie martwię. TZN chciałbym żeby to tak wyglądało ale czy tak wygląda?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 11 Lut 2016 22:07 

Problem polega na tym, że kiedyś pkt wizz przelane na konto mywizz miały termin ważności 2 lata, a teraz od kilku miesięcy tylko 12 miesięcy. Póki nie zużyjesz tych z 12 miesięcznym okresem ważności, to te 2-letnim okresem nawet jak za chwilę wygasają nie zejdą
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group