Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Sie 2013 21:59 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 29
Już punkty zabrali :( ja mam teraz na koncie - 33 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
#42 PostWysłany: 14 Sie 2013 22:05 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
Mi też zabrali z 80zł
Cytuj:
Szanowny podróżny

Z przyjemnością zawiadamiamy, że dopisaliśmy do Twojego konta punkty, które można wykorzystać do zakupów biletu lotniczego i związanych z tym usług.

Wykupione punkty: 170
Przypisana kwota: -17.00 PLN

Szanowny podróżny dopisaliśmy ci minus 17zł :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 20 Sie 2013 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Ktoś przelewał ostatnio punkty z Citi na konto Wizz ? Czekam już tydzień i jeszcze nie dotarły. Pomimo długiego weekendu powinny już chyba być ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 20 Sie 2013 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
maczala1 napisał(a):
Ktoś przelewał ostatnio punkty z Citi na konto Wizz ? Czekam już tydzień i jeszcze nie dotarły. Pomimo długiego weekendu powinny już chyba być ?

Mam tak samo. Pewnie cos im sie posypalo w zwiazku z ostatnim podwojnym naliczaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 20 Sie 2013 12:09 

Zanim pojawiły się problemy z naliczaniem, to u mnie zaksięgowano następnego dnia roboczego. Kilka dni później podwojono :)
Góra
 PM off  
      
#46 PostWysłany: 21 Sie 2013 07:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Punkty zaksiegowaly sie w nocy. Tym razem prawidlowo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 21 Sie 2013 12:03 

Rejestracja: 21 Sie 2013
Posty: 1
Jakiś tydzień temu zleciłem transfer punktów z Citi do WizzAira, a wczoraj zostały zaksiegowane środki na moim koncie Wizz, więc trzeba cierpliwie czekać.

Co do płatności punktami + kartą też miałem ten problem co koledzy powyżej. Dlatego najpierw kupiłem same bilety za kwotę mniejsza niz dostępne środki z punktów, a potem dokupilem bagaże. O dziwo przy dokupywaniu bagaży działa płatność łączona (punkty + karta kredytowa), więc udało mi się wykorzystać wszystkie środki :) Polecam ten sposób, jeśli ktoś ma jakieś dodatkowe usługi (np.bagaże), które można później dokupić.
_________________
Blog o podróżach i programie GlobalMBA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 28 Sie 2013 12:20 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 31
W moim przypadku operacja citi -> konto wizz trwała ostatnio całe 2 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 28 Sie 2013 18:48 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Tak przy okazji.

Wygląda na to, że nie można w ogóle płacić punktami Wizz za loty z Polski do Izraela, bo oficjalnie są one oferowane przez Opodo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 28 Sie 2013 18:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
nom, było:
viewtopic.php?p=274710#p274710
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 06 Wrz 2013 17:49 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
A czy jeśli kupię bilet do Tel Awiwu gotówką, a potem będę chciał np. dokupić bagaż, to przejdzie płatność punktami?

Sprawdzał ktoś może?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 10 Wrz 2013 14:25 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Czy tylko u mnie przestała działać możliwość opłacenia bagażu z konta wizz w rezerwacji w której nie jestem jednym z pasażerów?? Ostatni raz kilka miesięcy temu tak płaciłem i nie było problemu.

edit: "Partyline" Wizzaira potwierdza informację. Słabo Wizz, oj słabo...
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 20 Sty 2014 01:43 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Sudoku napisał(a):
A czy jeśli kupię bilet do Tel Awiwu gotówką, a potem będę chciał np. dokupić bagaż, to przejdzie płatność punktami?

Sprawdzał ktoś może?


To może sam sobie odpowiem.
Płatnośc zarówno za sam bilet, jak i później dokupienie czegokolwiek (np. bagażu) możliwa jest kartą - nie można płacić punktami za bagaż do Tel Awiwu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 22 Sty 2014 22:05 

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 112
Loty: 4
Kilometry: 14 401
Czy mozna zaplacic za bilet w aplikacji mobilnej czesc punktami a czesc karta ?
Jesli tak to jak bo nie moge znalezc takiej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 22 Sty 2014 23:05 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Chyba nie można.

Na głównej jest info o 20% zniżce w aplikacji i tam w komentarzach ktoś pisał, że mu się to nie udało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 01 Mar 2014 11:57 

Rejestracja: 21 Sty 2011
Posty: 38
Dalej istnieje problem z płatnościami punktami wizz z dopłatą kartą ?
Ostanie wzmianki o ty problemie widzę w tym temacie z sierpnia 2013.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 01 Mar 2014 12:03 

lisek101 napisał(a):
Dalej istnieje problem z płatnościami punktami wizz z dopłatą kartą ?
Ostanie wzmianki o ty problemie widzę w tym temacie z sierpnia 2013.


Były, minęły obecnie działa bez zastrzeżeń (oczywiście nie zapłacisz za nie za loty Wizz Ukraina i za loty do Tel Awiwu, ale to zapewne wiesz)
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 03 Mar 2014 00:49 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 6
Proszę o pomoc - posiadam konto myWizz na nazwisko B... moje panieńskie
Używam karty Citi od siostry (która wyrobiła na moją prośbę, bo dużo latałam) tylko ja używam - karta na to samo nazwisko B....
Nawet udało mi się podpiąć w banku karte pod moje konto pomimo innego imienia.
Problem pojawił się po ślubie - zmieniłam nazwisko i rezerwować chcę teraz na Wałach.
Tylko moje pytanie czy można zapłacić z tych punktów za kogoś innego? szkoda by była straszna jakby tyle punktów przepadło. Mam juz pkt na myWizz przelane. Problem tez z wykupieniem Wizz Discount bo robiąc rezerwacje wyjdzie na konto B...
Gdzie moge zmienic dane myWizz? Nazwisko na karcie siostry nie zmienię :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 03 Mar 2014 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Jeśli na koncie jest dużo punktów, to zarezerwuj dwa bilety (drugi na siebie). Będziesz stratna tylko w połowie.
Cała "akcja" z zakładaniem konta z "inną" kartą, może w każdej chwili skończyć się zamknięciem myWizz. Może warto postarać się o własną kredytówkę Citi, bo inwestować punkty w to konto IMHO już nie ma sensu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 03 Mar 2014 09:38 

AnnaB napisał(a):
Proszę o pomoc - posiadam konto myWizz na nazwisko B... moje panieńskie
Używam karty Citi od siostry (która wyrobiła na moją prośbę, bo dużo latałam) tylko ja używam - karta na to samo nazwisko B....
Nawet udało mi się podpiąć w banku karte pod moje konto pomimo innego imienia.
Problem pojawił się po ślubie - zmieniłam nazwisko i rezerwować chcę teraz na Wałach.
Tylko moje pytanie czy można zapłacić z tych punktów za kogoś innego? szkoda by była straszna jakby tyle punktów przepadło. Mam juz pkt na myWizz przelane. Problem tez z wykupieniem Wizz Discount bo robiąc rezerwacje wyjdzie na konto B...
Gdzie moge zmienic dane myWizz? Nazwisko na karcie siostry nie zmienię :(


- NIE (można zrobić tak jak wyżej pisze mezzoo), chyba, że citi bank zmieni ci na siostry wniosek (bo na nią wydana jest karta citi wizz) na inny adres e-mail z innego konta mywizz, które utworzysz z danymi jakimi teraz są aktualne, bo jak wielu wcześniej pisało w banku i w wizzair nie sprawdzają tego (tyle, że wdc będzie aktywne dopiero po jego kolejnym przedłużeniu o kolejny rok)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group