Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Lip 2013 21:42 

xyz napisał(a):
AFC napisał(a):
Posiadacz karty głównej dostaje WDC karta dodatkowa " ułatwia " zbieranie punktów ponieważ wszystko idzie na wspólne konto.

Dzięki! :) Czyli przy karcie dodatkowej nie ma WDC?


nie ma, jej zaleta została ci już kilka postów wyżej podana, ponadto jest ona "na zawsze" bezpłatna
Góra
 PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#22 PostWysłany: 22 Lip 2013 22:43 

czyli się zmieniło, choć ja staram się przelewać pełne sumy
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Lip 2013 21:19 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 118
Próbuje od rana zapłacić z konta wizz za dwa bilety - ich cena to ponad 300 zł, a ja mam 280 - robiłem już tak parę razy, różnice dopłacałem kartą kredytową.
Dziś pojawia mi się komunikat
"Twoja płatność nie została jeszcze zakończona. Regularnie odświeżaj stronę.Po ukończeniu operacji otrzymasz powiadomienie e-mailem."

Dzwoniłem na infolinię i nie potrafią pomóc:)
Ktoś z Was spotkał się z takim problemem? Jak to ominąć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 24 Lip 2013 21:44 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 494
niebieski
Nic się chyba nie da zrobić. Widocznie zmienili zasady płatności i trzeba mieć w punktach całość środków za wybrany bilet. Chciałem jakiś czas tak zrobić i niestety efekt był podobny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Lip 2013 09:40 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Bardzo proszę o radę: Rezerwowałam dziś bilet Wizz za 108 zł,. Na koncie za punkty miałam 68 zł, więc resztę chciałam zapłacić kartą lub przelewem. W płatnościach mogłam zaznaczyć tylko 1 formę-wybrałam płatność z konta. No i taki sam komunikat jak u michal.pppp.
Nie ma nr potwierdzenia, nie mam mozliwości dopłaty. Co teraz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Lip 2013 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
Rezerwowac jeszcze raz i zaplacic calosc karta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 27 Lip 2013 15:44 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 11
Loty: 26
Kilometry: 31 119
Mam podobna sytuacją brakuje 20 zł ( wczorajsza transakcja wieczorna) - nie zapytał się mnie czy chcę dopłacić tylko od razu informacja że status "oczekiwanie"....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Lip 2013 16:20 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
ewaolivka napisał(a):
Bardzo proszę o radę: Rezerwowałam dziś bilet Wizz za 108 zł,. Na koncie za punkty miałam 68 zł, więc resztę chciałam zapłacić kartą lub przelewem. W płatnościach mogłam zaznaczyć tylko 1 formę-wybrałam płatność z konta. No i taki sam komunikat jak u michal.pppp.
Nie ma nr potwierdzenia, nie mam mozliwości dopłaty. Co teraz?


Po prostu kupiłam drugi bilet przelewem. W takim przypadku kod rez. pojawia się natychmiast. Swoją drogą szkoda, że nie można zrobić płatności płacąc częściowo punktami. Zostają a trzeba płacić "nowymi" pieniędzmi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 28 Lip 2013 03:59 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Próbowałem jakiś czas temu kupić tak bilet i faktycznie nie było to możliwe (tzn. rezerwacja tak jakby znikała, nie dalo się dopłacić, ani nie pobierała środków z konta wizz).

Za to dzisiaj dokupiłem bagaż płacąc punktami i kartą i przebiegło to bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 28 Lip 2013 06:54 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 211
Loty: 90
Kilometry: 112 253
niebieski
Uważam, że płatnoś punktami nie dziala prawidłowo.
Napisałem do nich maila. z pytaniem o mozliwość doplaty odpowiedzieli, że katą można dopłacić bez problemu (tylko, jak skoro nie ma takiej opcji) a przelewem mozna ale przez infolinie, co tez moze byc ciezkie bo taka niedopłacona rezewacja szybko znika

mkdabr napisał(a):
Próbowałem jakiś czas temu kupić tak bilet i faktycznie nie było to możliwe (tzn. rezerwacja tak jakby znikała, nie dalo się dopłacić, ani nie pobierała środków z konta wizz).

Za to dzisiaj dokupiłem bagaż płacąc punktami i kartą i przebiegło to bez problemu.

Możesz powiedziec jak to przebiegało?
Zaraz po zapłaceniu czesci punktami, wyskoczyła opcja dopłaty kartą?
_________________
[WRO]
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 31 Lip 2013 23:05 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 29
To trochę niesprawiedliwe zmieniać zasady.. Kiedyś nie było problemów jak ilość środków uzbieranych na koncie wizz nie była wystarczająca to można dopłacić było kartą a teraz nie ma takiej możliwośći !! BEZSENS totalny !! ( mnie tez brakuje 20 zł)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 01 Sie 2013 07:53 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Ja mam prawie 700zł na koncie. Kupowałem ostatnio bilety na łączną sumę 2200zł . I niestety wszystko musiałem zapłącić kartą kredytową i dalej mam 700 zł na koncie... Bez sensu...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 01 Sie 2013 13:19 

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 11
Loty: 26
Kilometry: 31 119
Miałem podobną sytuację w sobotę i niedzielę nie mogłem kupić łącząc punkty + karta, a
w poniedziałek bez problemu kupiłem...coś im szwankuje w systemie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 01 Sie 2013 18:37 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 29
U mnie nadal to samo... nie mogę opłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 05 Sie 2013 14:00 

Rejestracja: 13 Wrz 2012
Posty: 4
Anonymous napisał(a):
AFC napisał(a):

Możesz przelewać nawet po 1 punkcie:)

.


co akurat jest bez sensu, gdyż przelanie mniej niż 10 punktów (i tak dalej co 10 więcej) powoduje przepadek tych środków ponieważ każde 10 pkt daje 1 zł środków na wdc na bilety lotnicze wizz (1-9 pkt =0 zł)-nawet zostałem o tym poinformowany w placówce citi przy odbieraniu karty citi wizz



Nie wprowadzaj człowieka w błąd! Za np. 8 pkt dostaje się 0,80 zł, za 12 pkt jest 1,20 zł. Tak to działa i ja tak robię!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 06 Sie 2013 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2012
Posty: 569
ja tez mam podobny problem, niemoglem doplacic karta, dzowniclem do wizz, i u nich podobno wszystko OK
_________________
Image
.. nasze tanie podróże ze Śląska: http://www.nasze-tripy.pl ..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 09 Sie 2013 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Aktualnie system WIZZa nie przyjmuje takich płatności: cześć za punkty część innym sposobem.
Mają jakiś błąd i transakcja jest jako oczekująca ale nic z tego nie będzie i jeżeli kasy na koncie mamy mniej niż potrzeba na zakup biletów od trzeba wybrać płatność kartą/ przelewem, żeby nie zablkować sobie biletów gdy jest ich mało w dobrej cenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 12 Sie 2013 09:23 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Dziś dokupywałem bagaż i można było zapłacić częściowo punktami, a częściowo kartą.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 12 Sie 2013 09:40 

Rejestracja: 18 Cze 2013
Posty: 28
Potwierdzam. Dopłata za bagaż została przełknięta. :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 13 Sie 2013 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Ladislao napisał(a):
Witam, czy ktoś z Was miał sytuacje zaksięgowania podwójnego przelewu pkt na koncie wizz z citi? Przelałem 15 tys pkt, transakcja na koncie wizz pojawiała się 2 razy i saldo wynosi obecnie 3 tys pln. Co z tym zrobić? Dziękuję za info.


nic z tym nie rób:) Mają błąd w systemie i pewnie to naprawią. Na pewno nigdzie nie dzwoń i nie dowiaduj się co i jak.
już były takie sytuacje w przeszłości i naprawiali to. wizz-pkt,18,33090
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group