Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 03 Mar 2014 10:11 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 6
Niestety pracuję za granicą i nie przyznali mi karty. Ważniejsza dla nich jest umowa niż to jaki obrót robisz kartą.
Spróbuje podpiąć nowy myWizz z nowym adresem i danymi. Miałam nadzieję, że jest jeszcze inna opcja na którą nie wpadłam .
Dziękuje za informacje. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 03 Mar 2014 10:16 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
AnnaB napisał(a):
Proszę o pomoc - posiadam konto myWizz na nazwisko B... moje panieńskie
Używam karty Citi od siostry (która wyrobiła na moją prośbę, bo dużo latałam) tylko ja używam - karta na to samo nazwisko B....
Nawet udało mi się podpiąć w banku karte pod moje konto pomimo innego imienia.
Problem pojawił się po ślubie - zmieniłam nazwisko i rezerwować chcę teraz na Wałach.
Tylko moje pytanie czy można zapłacić z tych punktów za kogoś innego? szkoda by była straszna jakby tyle punktów przepadło. Mam juz pkt na myWizz przelane. Problem tez z wykupieniem Wizz Discount bo robiąc rezerwacje wyjdzie na konto B...
Gdzie moge zmienic dane myWizz? Nazwisko na karcie siostry nie zmienię :(

jeśli nie minęło za dużo czasu od ślubu i lecisz wewnątrz strefy Schengen, to najprościej, gdybyś użyła starych dokumentów (na nazwisko panieńskie), o ile je jeszcze masz w stanie nienaruszonym. danych z dowodu w zasadzie nigdzie nie weryfikują, byle zdjęcie się zgadzało.
w sumie postępowanie z tej samej parafii, co używanie nie swojej karty kredytowej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 03 Mar 2014 21:46 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 6
dowód już jest w jakis sposób naruszony :( punktów mamy na 800 zł więc faktycznie może siostrze kupie ten bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 18 Lip 2014 19:03 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 109
Trochę wykopie temat, ale o co chodzi?

Szanowny podróżny

Z przyjemnością zawiadamiamy, że dopisaliśmy do Twojego konta punkty, które można wykorzystać do zakupów biletu lotniczego i związanych z tym usług.

Dostałem dzisiaj maila, że dodali mi prawie 600 zł do wykorzystania na loty - za co?

Patrzę w transakcję i wygląda to tak - CoBranded CITI PL credited: XXXX in PLN (ratio: 0.1)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 18 Lip 2014 19:08 

Wejdź do tematu o kk citi wizz, zapewne dostałeś pkt wizz w ramach ostatecznego rozliczenia kk citi wizz. Jeżeli mylnie ci je przesłali w przyszłym tygodniu zapewne je ci samoczynnie odlicza
Góra
 PM off  
      
#66 PostWysłany: 20 Lip 2014 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
Witam, mam pytanie odnośnie konta wizz. zbieram punkty kartą Raiffeisen na konto wizz. Mam pytanie odnośnie tego na co te punkty można wydać. wiem, ze można je wydać na:
rezerwacje,
duży bagaż
zmiana rezerwacji
wizztours

czy można tymi punktami zapłacić za sam hotel?? Po wybraniu na stronie wizzair "zarezerwuj hotel" przenosi mnie na strone booking.com

czy można tymi punktami zapłacić za wynajem auta?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 20 Lip 2014 12:04 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
karollo napisał(a):
Witam, mam pytanie odnośnie konta wizz. zbieram punkty kartą Raiffeisen na konto wizz. Mam pytanie odnośnie tego na co te punkty można wydać. wiem, ze można je wydać na:
rezerwacje,
duży bagaż
zmiana rezerwacji
wizztours

czy można tymi punktami zapłacić za sam hotel?? Po wybraniu na stronie wizzair "zarezerwuj hotel" przenosi mnie na strone booking.com

czy można tymi punktami zapłacić za wynajem auta?


karollo, punktami NIE zapłacisz za:
-Wizztours
-hotel
-wynajem auta
-zmiany w rezerwacji/bagaż w której właściciel konta Wizz z punktami nie jest jednym z pasażerów.

Wykorzystać je można wyłącznie do własnych rezerwacji lotów, zakupu bagażu, bądź zmian dat/kierunku etc.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off
karollo lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 14 Sie 2014 23:54 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
Anonymous napisał(a):
lisek101 napisał(a):
Dalej istnieje problem z płatnościami punktami wizz z dopłatą kartą ?
Ostanie wzmianki o ty problemie widzę w tym temacie z sierpnia 2013.


Były, minęły obecnie działa bez zastrzeżeń


jak wybieram płatność Konto Wizz to dostaję:

BŁĄD

[5197:Validation] Kwota: NominalPaymentAmount Not enough funds available; request amount: xxxx.0000000 - available: yyy.0000

jak wybiorę płatność KK, to chyba zdejmie mi całość z karty?

(zwykły komp, a nie mobilnie)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 15 Sie 2014 00:02 

Innej możliwości jak próba opłacenia zgromadzonymi pkt biletów Wizz Ukraina co jest niemożliwe nie widzę. Jeżeli wpierw nie klikniesz na płatność zgromadzonymi pkt wizz, to ściągnie Ci jak przypuszczasz za całość sumy rezerwacji z konta karty, którą płacisz.
W innym wypadku jak w/w pisz do nich zapytanie poprzez ich formularz reklamacyjny.
Góra
 PM off  
      
#70 PostWysłany: 15 Sie 2014 01:04 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
nie, żaden Wizz Ukraine; napisałem na claims - może nie świętują;

a może mają problem z nowymi kierunkami (Lizbona, Malta, Katania), bo kalkulator bagażu dla tych kierunków źle działa;

mógłbym ew. punkty częściowo wykorzystać właśnie na bagaż, ale podobno teraz kupowany później niż od razu przy rezerwacji jest droższy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 15 Sie 2014 06:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
gmak napisał(a):
podobno teraz kupowany później niż od razu przy rezerwacji jest droższy

Nie zauważyłem, żeby cena się różniła. Droższy jest na lotnisku. A i ostatnio Wizz czasem robi promo -33% na bagaż.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 15 Sie 2014 07:50 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
gmak napisał(a):

mógłbym ew. punkty częściowo wykorzystać właśnie na bagaż, ale podobno teraz kupowany później niż od razu przy rezerwacji jest droższy


Polityke z drozszym bagazem dokupionym w pozniejszym czasie niz sama rezerwacja to stosuje Ryanair a nie Wizzair ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 15 Sie 2014 13:26 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
hej mądrale, cytat z Wizz, początek rezerwacji:

Kup bagaż teraz!
Jeśli dodasz bagaż po dokonaniu rezerwacji, zapłacisz więcej, zarówno online jak i na lotnisku.

i można otworzyć okno:

Bagaż Warszawa Chopin - Catania (Sicily) Catania (Sicily) - Warszawa Chopin

Dodane podczas rezerwacji 84,00 zł 84,00 zł
Bagaż dodany online do istniejącej rezerwacji na lot 96,00 zł 96,00 zł
Bagaż zakupiony na lotnisku 252,00 zł 252,00 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 15 Sie 2014 13:57 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
gmak napisał(a):
hej mądrale, cytat z Wizz, początek rezerwacji:

Kup bagaż teraz!
Jeśli dodasz bagaż po dokonaniu rezerwacji, zapłacisz więcej, zarówno online jak i na lotnisku.

i można otworzyć okno:

Bagaż Warszawa Chopin - Catania (Sicily) Catania (Sicily) - Warszawa Chopin

Dodane podczas rezerwacji 84,00 zł 84,00 zł
Bagaż dodany online do istniejącej rezerwacji na lot 96,00 zł 96,00 zł
Bagaż zakupiony na lotnisku 252,00 zł 252,00 zł


No to zwracam honor- to musi byc jakas niedawna 'cicha' zmiana bo na pewno wczesniej tak nie bylo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 15 Sie 2014 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Faktycznie, ze strony Wizz:
Cytuj:
*W przypadku dodania dużego bagażu podręcznego i/lub bagażu rejestrowanego do istniejącej rezerwacji lotu będą obowiązywać wyższe opłaty za bagaż. Opłata za duży bagaż podręczny jest o 8 PLN wyższa, natomiast opłata za bagaż rejestrowany jest o 15 PLN wyższa w porównaniu z opłatami za bagaż obowiązującymi na dany lot w dniu dokonania zakupu.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 15 Sie 2014 15:27 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
Tomek Zien napisał(a):
Faktycznie, ze strony Wizz:
Cytuj:
*W przypadku dodania dużego bagażu podręcznego i/lub bagażu rejestrowanego do istniejącej rezerwacji lotu będą obowiązywać wyższe opłaty za bagaż. Opłata za duży bagaż podręczny jest o 8 PLN wyższa, natomiast opłata za bagaż rejestrowany jest o 15 PLN wyższa w porównaniu z opłatami za bagaż obowiązującymi na dany lot w dniu dokonania zakupu.


bardzo precyzyjne wyjaśnienie, jak widać z mojego przykładu różnica jest 12 PLN, a testowe dodanie kolejnego bagażu natychmiast po rezerwacji było juz droższe (chociaż w dniu dokonania zakupu)

zapłaciłem za wszystko kartą i będę próbował, żeby zabrali sobie swoje punkty i uznali mi kartę na tę kwotę

jak ja nie lubię wszystkich instytucji, które ciągle mieszają coś w swoich warunkach 8-[
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 18 Sie 2014 12:02 

Rejestracja: 25 Gru 2012
Posty: 5
Witam.

A ja mam jeszcze jeden problem - podejrzewam, że kolejna zmiana warunków.
przyznaję, że ostatnio przebywałem sporo poza granicą i dość sporadycznie korzystałem z neta i poczty - może i jakaś informacja ze strony Wizza była.

Mianowicie kupuję bilety dla stałego grona znajomych - pięciu dorosłych, jedno dziecko i jeden niemowlak. Latamy tak od jakioś dwóch lat i nigdy nie było problemów. Zawsze płaciłem to co mogłem punktami wizz a resztę dopiero dopłacałem kartą.
Teraz przy próbie wykupienia biletów dla tego samego składu ludzi mam komunikat, że punktami wizz mogę zapłacić dla siebie i maks czterech osób.
Coś takiego faktycznie zostało wprowadzone?
w moim przypadku wiąże się to w zasadzie z brakiem możliwości korzystania z punktów wizz, bo zawsze latamy tym samym składem i w zasadzie nigdy nie będe mógł kupić biletów za punkty.

tez mieliście taki przypadek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 18 Sie 2014 12:43 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
Faktycznie możesz zapłacić w ten sposób tylko dla 5 osób. Nie mam pojęcia czy wliczane są w to dzieci i czy to była luka i została uszczelniona.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 18 Sie 2014 12:43 

bochenek2 napisał(a):
Witam.

A ja mam jeszcze jeden problem - podejrzewam, że kolejna zmiana warunków.
przyznaję, że ostatnio przebywałem sporo poza granicą i dość sporadycznie korzystałem z neta i poczty - może i jakaś informacja ze strony Wizza była.

Mianowicie kupuję bilety dla stałego grona znajomych - pięciu dorosłych, jedno dziecko i jeden niemowlak. Latamy tak od jakioś dwóch lat i nigdy nie było problemów. Zawsze płaciłem to co mogłem punktami wizz a resztę dopiero dopłacałem kartą.
Teraz przy próbie wykupienia biletów dla tego samego składu ludzi mam komunikat, że punktami wizz mogę zapłacić dla siebie i maks czterech osób.
Coś takiego faktycznie zostało wprowadzone?
w moim przypadku wiąże się to w zasadzie z brakiem możliwości korzystania z punktów wizz, bo zawsze latamy tym samym składem i w zasadzie nigdy nie będe mógł kupić biletów za punkty.

tez mieliście taki przypadek?


był ostatnio taki sam temat
platnosc-punktami-wizzair,181,53391&p=428067&hilit=9+os%C3%B3b#p428067

tak jak piszesz, zmieniły się warunku i by opłacić rezerwację częściowo lub w całości pkt. wizz rezerwacja musi liczyć max posiadacz wdc + 4 inne osoby
Góra
 PM off  
      
#80 PostWysłany: 22 Wrz 2014 22:01 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 8
Hej, podepnę się. Chcę kupić znajomej bilet z moich punktów. Trasa Budapeszt Warszawa.
Nie mogę zapłacić ze środków konta wizz. (zbierane w citi).
Mam wystarczającą ilość środków, ale niestety jak chcę kupić bilet to pokazuje mi komunikat:

YOU MAY ONLY USE YOUR WIZZ CREDIT TO PURCHASE WIZZ AIR UKRAINE FLIGHTS. THIS FLIGHT IS OPERATED BY WIZZ AIR HUNGARY. PLEASE PAY BY CREDIT CARD OR BANK TRANSFER.

Gdy chcę wziąć na siebie nie ma takiego komunikatu i wszystko jest ok.
Czy tak jest zawsze czy coś im źle działa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: januszmk oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group