Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 12 Cze 2019 08:42 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 20
Hej :-)
Jeżeli chodzi o korekty w planie:
Drugi nocleg mieliśmy w Palm Springs (zamiast LA) - bardzo polecam. Sporo to nam ułatwiło późniejszą trasę do Williams (mieliśmy czas aby na dłużej zajrzeć do Joshua).
Sporo osób doradzało nam aby nie poświęcać tyle czasu na miasta, osobiście jednak uważam, że to co mieliśmy zaplanowane - było idealnie w punkt. Jeżeli miałbym z kolei wydłużyć pobyt w któryms z miast to byłby już po prostu grzech :-)

Pozostałe elementy - bez zmian :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 21 Sie 2019 12:57 

Rejestracja: 26 Maj 2013
Posty: 42
Loty: 202
Kilometry: 210 225
mikuś napisał(a):
Nie da się po prostu przejechać przez Zion. Nie dość, że korki bywają spore, to jeszcze na końcu nie ma gdzie zaparkować, a po samym parku nie można podróżować autem, a jedynie shuttle busem.


Sorry, że odkopuję ale zastanawiałem się nad podobną trasą w swoim planie (planowanie-pazdziernik-2019-kalifornia-i-okolice-3tyg,761,143884#p1244562). Robiąc przejazd od LV do Bryce zahaczyć o zaporę, Valley of Fire oraz no właśnie przejechać przez Zion 9tką. Nie stawać tam tylko przejechać tak dla widoków z samochodu.

Google proponuje mi standardowo jazdę 15stką... odbić w 20stkę .. póżniej 89... a na końcu 12stka.

Pomyślałem, że atrakcyjniej dla oka będzie odbić wcześniej z 15stki w 9tkę i przez Zion przejechać do 89tki.

Czy to ma sens? To będzie środek października, ale niestety Sobota. Dla google te trasy różnią się czasem 20-30min oczywiście. Aczkolwiek może to nie ma sensu, bo wcale z samochodu nie będzie na co patrzeć, albo korki mnie złapią w Zion albo jest coś innego ciekawszego na trasie LV -> Bryce?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: krzqchu oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group