Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 798 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 02 Gru 2016 10:41 

Rejestracja: 22 Kwi 2016
Posty: 26
płacę walutową z BPH, w sumie już Alior i nalicza.
Góra
 Profil Relacje PM off
Extigy uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#162 PostWysłany: 15 Gru 2016 09:48 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Dziś -50% na niektore artykuły w sklepie Nike plus dodatkowo cashback. Zwłaszcza dla kobiet znajdą sie treningowe/do biegania buty. Dla facetów model Structure 20.

https://www.planetplus.pl/sklep/50-nike
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 29 Gru 2016 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1331
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Na głównej stronie mają reklamę "Poleć nas znajomym! 5 zł dla Ciebie za każde polecenie!". Nie jestem tam zarejestrowany, a regulamin promocji widać dopiero po zarejestrowaniu. Może ktoś z forumowiczów, kto ma już u nich konto przybliży temat i założy łańcuszek w odpowiednim podforum f4f.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 29 Gru 2016 20:01 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 97
Napisałem PW. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.
 
      
#165 PostWysłany: 30 Gru 2016 10:21 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
@‌Raphael‌ odrobinę chęci i? ...
planetplus-cashback-za-zakupy-na-polskim-rynku,1527,84344
Chyba, że już dałeś się złapać @‌TomashBX‌, który zapewne podesłał Ci własnego linka przez co straciłeś możliwość wskoczenia w łańcuszek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#166 PostWysłany: 30 Gru 2016 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1331
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
@‌sebjag‌
Odrobinę chęci miałem i w szukajce wbiłem "Planet Plus" wyświetl tematami... i żadnego nie znalazło. Przyznaję, moja wina, że nie wpadłem na to że ktoś to napisze bez spacji 8-)

Edit:
Aaaa, właśnie zauważyłem, że z nieznanych mi powodów, w treści tego posta nazwa omawianej tu firmy pisana ze spacją została przez jakiś forumowy automat zamieniona na słowo "Cenzura" :?
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 31 Sty 2017 20:33 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
Image

Ten powód jest na prawdę dobry!
Przez 6 godzin zaoszczędzisz więcej!

Skorzystaj z ograniczonej czasowo promocji:
10% Cashback w AliExpress

Nie czekaj! Promocyjny Cashback obowiązuje dziś do północy!


Zasady Akcji:
1. Promocyjny Cashback 10% dla sklepu AliExpress obowiązuje 31.01.2017 r. w godzinach 18:00-23:59
2. Użytkownik w trakcie trwania akcji może zrealizować dowolną ilość transakcji, bez limitu.
_________________
150 cm dla rowerzysty i kolarza!
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 15 Lut 2017 03:19 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Ktoś wie czy nalicza cashback za polską wersję Tripsta, bo sam serwis przekierowuje na wersję uk? Mozna zmienic jezyk czy to osobne byty w świetle regulaminu?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 21 Lut 2017 20:24 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 377
srebrny
Pączek za 1 grosz :shock:

Przygotuj się na Tłusty Czwartek już teraz!
Wygeneruj kod promocyjny i odbierz pączka
za 1 grosz w sklepach Carrefour!

Jak? To proste!

1. Zaloguj się na swoje konto Planet Plus i pobierz kod https://www.planetplus.pl/tlustyczwartek
2. Zainstaluj na smartfonie aplikację "Mój Carrefour"
3. Pokaż kartę aplikacji z aktywnym kuponem przy kasie Carrefour
23 lutego w "Tłusty Czwartek", dopłać 1 grosz, a otrzymasz pysznego pączka!

Pamiętaj!
Pączka możesz odebrać wyłącznie 23 lutego 2017 r.
w Tłusty Czwartek w wybranych sklepach Carrefour.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 22 Lut 2017 11:22 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Czy zatwierdzają wam transakcje z Accorhotels?

Do września 2016 praktyka była taka, że do 24 godzin pojawiała się transakcja na koncie z wartością cashbacku 0,00, tak do 3 dni kwota 0,00 zmieniała się na adekwatną do rezerwowanej marki i tak do 22 dni od wymeldowania cashback był zatwierdzony. Teraz mam noclegi z października, które nadal nie są zatwierdzone a co gorsza rezerwacje dokonywane od 1.12.2016 mają nadal naliczony cashback 0,00, mimo, ze pobyty są już dawno zakończone, o zatwierdzeniu już nie wspominając.

Zanim będę reklamował, chciałem zweryfikować czy to jakiś ogólny problem czy tylko mnie dotyczy, a może czas zatwierdzenia się wydłużył. Jakie macie doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 22 Lut 2017 11:48 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
Nie wiem czy ogólny, ale mam ten sam problem. Mercure oznaczone jako Etap Hotel i 0 zł cashback. Status - oczekiwany. Pobyt zakończony na początku stycznia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 22 Lut 2017 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Potwierdzam. Ja już napisałem zapytanie do ichniejszej pomocy, na razie jeszcze bez reklamacji. Nocleg z początku lutego. Drugi mam na początek marca, więc jest szansa że kwota powinna wskoczyć dopiero potem. Oba widoczne jako Etap Hotel.
Dodatkowo nie wiem czy zaliczą całą kwotę czy tylko część płacona gotówką.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 22 Lut 2017 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Jest problem, ale po reklamacji wszystko wyjaśnia się pozytywnie. Ja zawsze trzymam potwierdzenia. Chodzi o to, że oni mają do kilku miesięcy za potwierdzony pobyt. Tyle Accor sobie daje. Jakiś czas temu skorzystałem również z cashbacku na Accor, ale przez Quidco. Tak mi odpisali w Claimie (rezerwacja zrobiona w czerwcu (opłacona z góry) na pobyt w styczniu - odbyty), informacyjnie w mailu, że wysłali do retailera i cashback powinien się naliczyć do 6 miesięcy po wymeldowaniu. Z marszu widnieje najniższy, a przy potwierdzeniu dopiero się zmienia na odpowiednią klasę hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 22 Lut 2017 12:07 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
BrunoJ napisał(a):
Potwierdzam. Ja już napisałem zapytanie do ichniejszej pomocy, na razie jeszcze bez reklamacji. Nocleg z początku lutego. Drugi mam na początek marca, więc jest szansa że kwota powinna wskoczyć dopiero potem. Oba widoczne jako Etap Hotel.
Dodatkowo nie wiem czy zaliczą całą kwotę czy tylko część płacona gotówką.

To daj znać co Ci odpiszą, proszę. Rozumiem, że napisałeś do pomocy planetplus?

Tym opisem "Etap hotel" się nie przejmujcie, tak są opisywane wszystkie transakcje z Accor. Byłem pozytywnie zdziwiony, że Accor tak sprawnie zatwierdzał do tej pory pobyty, bo czytałem o innych programach gdzie trwa to miesiącami. A teraz nie wiadomo czy to ma coś wspólnego ze zmianami w programie czy z czymś innym.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#175 PostWysłany: 22 Lut 2017 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Nie przejmujemy się, ale jeśli miałoby utknąć, to wolałbym następne pobyty wrzucić do konkurencji, więc mam nadzieje ze się wyklaruje w ciągu kilku dni.

EDIT: Dodam jeszcze, że z innego sklepu transakcje w ogole nie weszła, i musiałem dodac manualnie, przy dodawaniu system od razu policzył spodziewany cashback. Ale nie wiem czy przejdzie. Kupowałem w Media Expert przez internet, ale z platnością w sklepie przy odbiorze. A nie wiem czy przypadkiem nie powinna być płatność internetowa jednak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 22 Lut 2017 12:31 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Nie martw się, będzie ok. Ja kupowałem w RTV AGD, odbiór i płatność w sklepie i transakcja zatwierdzona bez problemu. Może się tylko zdarzyć, że nie zatwierdzą Ci ręcznie dodanego cashbacka i będzie trzeba napisać reklamację. Ja tak już miałem 3 transakcje ręcznie dodane i musiałem się upomnieć.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ uważa post za pomocny.
 
      
#177 PostWysłany: 22 Lut 2017 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Dodalem recznie, bo transakcja nie pojawila się przez 6 dni, a powinna 24h (hotele się pojawialy same). Kwota cashback wyliczyla się sama, nie miałem wpływu. Wg mnie za duża, mają różne stawki na różne produkty i chyba wskoczyła najwieksza. Dla mnie ciekawostką jest to że nie dostaje żadnej komunikacji - ani info o dodaniu nowej transakcji, ani info ze wyslalem zapytanie. A chyba powinny jakies maile przychodzić.
Ale ok, poczekamy, zobaczymy.

EDIT: a przepraszam, dostałem maila z kodem na pączka ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 22 Lut 2017 13:05 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Maile przychodzą tylko jak zgłaszasz ręcznie cashback i jak zlecasz wypłatę. W przypadku wysłania zapytania przez formularz po kliknięciu wyślij pojawia się pod spodem napis "wiadomość wysłana. Dziękujemy", ale mail nie przychodzi z potwierdzeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ uważa post za pomocny.
 
      
#179 PostWysłany: 22 Lut 2017 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Co do problemów z rozliczaniem pobytów Accorhotels - moje często wiszą po 3-5 miesięcy, wtedy wysyłam screen przez wiadomość prywatną na ich fanpage na FB i zazwyczaj w ciągu godziny mam zatwierdzone transakcje.
Jak zapytałem dlaczego tak się dzieje (opóźnienia rozliczenia), to dostałem informację, że ich system automatycznie nie odświeża rozliczenia transakcji z Accor i wtedy muszą to ręcznie "przeklikać".
Góra
 Profil Relacje PM off
Michy lubi ten post.
BrunoJ uważa post za pomocny.
 
      
#180 PostWysłany: 22 Lut 2017 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Więc właśnie dostałem odpowiedź na zapytanie które wysłałem dziś rano (zanim jeszcze zaczęła się tutaj dyskusja). Nie ukrywam że jestem miło zaskoczony szybkością reakcji. Obie transakcje z hoteli mam już na zielono jako zatwierdzone i kwoty cashbacku dopisane. Transakcja wpisana recznie wymaga osobnego sprawdzania, więc potrwa sporo dłużej, na razie zostaje na żółto. Teraz - jak rozumiem - chwilę potrwa zanim hotel potwierdzi odbyty pobyt. Zobaczymy więc ile to potrwa.
W każdym razie - wygląda na to że jeśli po paru dniach transakcje z Accora są zerowe, to należy zgłosić do "pomocy" i popchną system.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 798 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group