Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 798 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 27 Gru 2015 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2015
Posty: 17
Jak długo jest rozliczany cashback z Zalando?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#42 PostWysłany: 28 Gru 2015 18:59 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
Dali dychę za kalendarz adwentowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 28 Gru 2015 20:03 

Rejestracja: 26 Cze 2015
Posty: 189
U mnie dla odmiany ani tej dychy ani czekoladowego mikołaja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Sty 2016 18:38 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 6
Loty: 1
Kilometry: 229
Napisz do nich. Kiedyś wisiał u mnie cashback z groupona i poprawiali ręcznie po tym jak ich zapytałem na fb


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 04 Sty 2016 21:37, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 15 Sty 2016 18:16 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Zarezerwowałem hotel Accora. Transakcja pojawiła się na koncie, wartość transakcji się zgadza, ale wartość cashback wynosi 0,00 zł, status: oczekiwany. Czy mieliście taką sytuację, aby w pierwszej chwili cashback pojawił się z wartością zerową a dopiero później wartość ta się zaktualizowała na prawidłową? W polu nazwa sklepu pojawił mi się wpis "Etap hotel" mimo, że rezerwowałem inną markę. Korzystał już ktoś z formularza Naliczony cashback jest inny niż spodziewany i czy długo trwa korekta na prawidłową wartość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 15 Sty 2016 18:34 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ile czasu minęło od rezerwacji? Niektóre obecne hotele Ibis nazywały się wcześniej Etap, nie ma podstaw do niepokoju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 15 Sty 2016 18:44 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Wczoraj robiłem rezerwację, ale rezerwowałem Novotel a nie Ibis.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 15 Sty 2016 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2015
Posty: 132
Mi z Aliexpress zawsze pokazuje najpierw transakcję z cashbackiem 0 PLN (często też z niższą kwotą niż powinna być), ale w ciągu 1-3 dni znika i pojawia się prawidłowa.

A jeśli chodzi o sam Accor, to wiecie, że część płacona punktami też wlicza się do cashbacku? :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Michy uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 15 Sty 2016 20:55 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 109
Loty: 42
Kilometry: 83 387
Ja kiedys tez rezerwowalem dokladnie tak samo przez strone Accor i tez Ibis. W podsumowaniu pokazalo Etap. I niestety jak za Etap policzyli cashback :/ Nie szlo dogadac sie przez formularz/reklamacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 20 Sty 2016 18:37 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 377
srebrny
20% Cashback na zamówienia w Euroflorist i Chocolissimo z okazji dnia Babci i Dziadka.

Promocyjny Cashback obowiązuje do dnia 22.01.2016 r. do godziny 23:59

http://newsletters.getresponse.pl/archi ... ?e=&u=SZky
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 20 Sty 2016 23:29 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 377
srebrny
@ajel Kolego, skończ z tymi postami w każdym temacie. Jeżeli to taki dobry portal to załóż oddzielny temat i wytłumacz innym na czym to polega. Jeżeli się temat przyjmie, załóż kolejny łańcuszkowy i tyle.


Ostatnio edytowany przez Roku, 20 Sty 2016 23:47, edytowano w sumie 1 raz
politykowanie i przytyki osobiste
Góra
 Profil Relacje PM off
yellowman lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 09 Lut 2016 18:26 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 377
srebrny
Nowe promocje z okazji Walentynek.

https://www.planetplus.pl
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 15 Lut 2016 13:38 

Rejestracja: 23 Sie 2014
Posty: 264
"Rozpoczynamy zabawę #koniecpunktów

Przetnij swoją kartę lojalnościową i odbierz 20 zł Cashback!

Wystarczy, że w komentarzu do tego posta wrzucisz zdjęcie lub link do filmu jak niszczysz swoją kartę z punktami, otagujesz hashtagami: #koniecpunktów, #planetplus i dokonasz pierwszej lub kolejnej transakcji z Planet Plus! Zarabiaj z nami, w końcu Planet Plus to najlepsze rozwiązanie na oszczędzanie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31.03.2016 i teraz najlepsze - w konkursie mogą brać udział zarówno nowi jak i zarejestrowani użytkownicy!

Do dzieła!

P.S. Pamiętajcie tylko, aby dać nam znać w wiadomości prywatnej, że wykonaliście zadanie."

Info i regulamin: https://www.facebook.com/planetpluspl/p ... =3&theater
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 16 Lut 2016 16:47 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Dzisiaj zatwierdzili mi po 32 dniach cashback od Accora. Niestety wartość jest zaniżona o 0,2% w stosunku do tego co jest na stronach Planetplus. Napisałem reklamację przez formularz kontaktowy i zobaczymy jaki będzie efekt, bo nie dostałem na maila potwierdzenia wysłania wiadomości.

Dla zainteresowanych, Planetplus połączył mi się z programem Accora bez problemowo i punkty za pobyt również wpadły.

Zastanawia mnie natomiast co w przypadku gdy:
1. Chciałbym dokonać kilku rezerwacji, czy po każdej rezerwacji powinienem na nowo przechodzić ze strony Planetplus do serwisu rezerwacyjnego? Jest to o tyle logiczne, bo każda rezerwacja ma inny numer transakcji.
2. Jeśli będę robił rezerwację i płatność w walucie euro, to czy Planetplus to jakoś przeliczy na złotówki czy obliczy procent od euro i wypłaci w stosunku 1:1, ale w złotówkach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 16 Lut 2016 17:08 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Przelicza na złotówki, płaciłem w usd ostatnio i przeliczylo

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Michy uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 16 Lut 2016 18:52 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Po 3 godzinach, dostałem odpowiedź, że Cashback został skorygowany :) Normalnie jestem pod wrażeniem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 17 Lut 2016 03:29 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
slawol92 napisał(a):
"Rozpoczynamy zabawę #koniecpunktów

Przetnij swoją kartę lojalnościową i odbierz 20 zł Cashback!

Wystarczy, że w komentarzu do tego posta wrzucisz zdjęcie lub link do filmu jak niszczysz swoją kartę z punktami, otagujesz hashtagami: #koniecpunktów, #planetplus i dokonasz pierwszej lub kolejnej transakcji z Cenzura! Zarabiaj z nami, w końcu Cenzura to najlepsze rozwiązanie na oszczędzanie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31.03.2016 i teraz najlepsze - w konkursie mogą brać udział zarówno nowi jak i zarejestrowani użytkownicy!


U mnie już pojawił się Cashback z tej promocji aktualnie oczekujący (ile to trwa?). P.S Należy też podać maila do konta w tym PW
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 17 Lut 2016 12:48 

Rejestracja: 23 Sie 2014
Posty: 264
"4. Promocyjny Cashback uzyska status Zatwierdzony (gotowy do wypłaty) w momencie dokonania kolejnej dowolnej transakcji poprzez portal Planet Plus na dowolną kwotę. Realizacja transakcji winna nastąpić z datą późniejszą od naliczenia promocyjnego Cashback i spełniać warun
ki jej naliczenia tj. Cashback z transakcji musi uzyskać status Zatwierdzony."
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 26 Mar 2016 12:02 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Czy ma ktoś doświadczenia ze sklepem Deichmann.pl?

Złożyłem zamówienie i pojawił mi się cashback na koncie ze statusem "oczekiwany". Jednak kwota transakcji to wartość zamówienia pomniejszona o podatek VAT, czyli kwota netto. Cashback obliczony się zgadza, ale również jest naliczony od kwoty netto. Z dotychczasowych doświadczeń wynikało, że sformułowanie "cashback naliczany jest od wartości netto zamówienia" oznacza de facto wartość brutto samych produktów w koszyku, bez kosztów przesyłki, pakowania na prezent, prowizji za płatność przy odbiorze itp. Jak Deichamnn był w programie Payback to punkty były naliczane od wartości brutto bez dodatkowych opłat.

Będę wdzięczny za wskazówki, bo nie wiem czy powinienem składać reklamację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 26 Mar 2016 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2015
Posty: 17
Niektóre sklepy (np. Zalando, Deichmann) naliczają cashback od wartości netto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 798 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group