Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Maj 2016 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Hej,

Właśnie gorączkowo preparuję moją podróż do Peru, do dyspozycji 3 tygodnie i zarys planu gotowy, niemniej jednak wszelkie komentarze i porady chętnie przyjmę:) Nie są to żadne cuda, klasyczna gringo-eskapada, no ale przy czasoograniczeniach tak to już bywa.

A więc tak...

Dzień 1. (25) : Przylot do Limy (przed południem), przedostanie się do Ica/Paracas (tu się jeszcze nie zdecydowałam ostatecznie...)
Dzień 2. (26) : Pobyt tamże, a więc albo Islas Balletas albo pustynia...Coś ciekawszego?! + nocny bus do Arequipy
Dzień 3.: Arequipa
Dzień 4-6.: Kanion Colca (trekking)
Dzień 7: Przejazd do Puno, Puno/Jezioro...Pływające wyspy mnie jakoś nie interesują - jakaś alternatywa?
Dzień 8: przeprawa do Boliwii
Dzień 9-10. La Paz
Dzień 11. Przeprawa do Cuzco
Dzień 12-13 Cuzco
Dzień 14-18 Salkantay Trek do MP
Dzień 19. Samolot do Limy
Dzień 20. Lima ---> Europa...:(

Cały czas się zastanawiam czy nie lepiej przedostać się też z Limy do Arequipy samolotem i potem mieć więcej luzu, ale z drugiej strony lubię intensywnie podróżować, więc może w/w plan będzie ciekawszy:)

W Peru będę od 25 czerwca do 15 lipca...Mam nadzieję, że lamy już w gotowości;)

Wszelkie uwagi chętnie przyjmę:)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 22 Cze 2017 15:07 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 10
hej, mozesz się podzielić doświadczeniem, gdzie byles, i gdzie warto jechac?
Jadę w grudniu
Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Cze 2017 15:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
@Kasica88 napisała relację, tak samo jak ja i wiele innych.

Jak poszukasz to znajdziesz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group