Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 655 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Maj 2016 22:55 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
O ile dobrze zrozumiałem, Kowalsky pisał o puntach bonusowych, a nie za noclegi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 09 Maj 2016 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Za nowy etat, na który Accor potrzebuje pracownika będzie oczywiście wypłata w punktach bonusowych ;) , które niestety jeszcze tylko do końca grudnia wliczają się w zdobywanie statusu. Ale może już starczy podśmiewania się z Accora z mojej strony, następny post będzie jak najbardziej merytoryczny. Prawdopodobnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 10 Maj 2016 21:48 

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 40
Nie znam sie na tych odznakach, ale wydaje mi sie, ze dostalem ich za malo. Bym bardzo prosil o sprawdzenie, czy jakies mi nie przyznano. Bardzo dziekuje za pomoc...

Mercure Budapest Metropol Hotel data meldunku: 02.04.2016 r.
Sofitel Grand Sopot data meldunku: 19.02.2016 r.
Mercure Bydgoszcz Sepia data meldunku: 31.12.2015 r.
Mercure Toruń Centrum data meldunku: 18.12.2015 r.
Mercure warszawa Airport data meldunku: 11.11.2015 r.
Mercure Toruń Centrum data meldunku: 30.10.2015 r.

Meldunki zatwierdzone. No i dostalem tylko 3 odznaki:

- Welcomer - 50 pkt. (pierwsze zamledowanie)
- Fan - 300 pkt. (5 zameldowan w 5 roznych hotelach)
- Enthusiastic traveler - 150 pkt. (3 zameldowania w hotelach Mercure)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 10 Maj 2016 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda jak należy. Meldując się jeszcze raz w Mercure Toruń Centrum, dostaniesz kolejne 300pkt i odznakę "Addicted"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 10 Maj 2016 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
@danteri Dokładnie dostałeś ich za mało, należy Ci się na pewno odznaka GOLF (500 pkt. – 1 zameldowanie w hotelu golf) za meldunek w Sofitel Grand Sopot, jest to oficjalnie jedyny hotel w Polsce za który przysługuje odznaka, można podeprzeć się w reklamacji wykazem z ich oficjalnej strony:
http://www.accorhotels.com/pl/hotels-offers/golf-hotel.shtml

Innym hotelem w Polsce, który zalicza tą odznakę jest Mercure Racławice Dosłońce (nie ma go w wykazie ale osobiście mogę potwierdzić, że działa).

Drugą odznaką, którą prawdopodobnie powinni zaliczyć jest Happy New Year (1 zameldowanie 1 stycznia) za meldunek w Mercure Bydgoszcz Sepia. Tylko pytanie czy miałeś nocleg z 30.12/31.12 czy 31.12/01.01 ?? Mnie odznakę system przyznał automatycznie gdy nocowałem 31.12/01.01 i wykonałem meldunek 01.01 Jeżeli pobyt Twój pobyt był 31.12/01.01 i wykonałeś zameldowanie jednak 31.12 jak wspomniałeś w poście mimo wszystko pisałbym reklamację, że cały wyjazd zahaczał jednak o 1 stycznia. Jak dostaniesz odpowiedź napisz na forum jak podeszli do tego przypadku.

Jeżeli zaliczą te dwie odznaki automatycznie powinna zostać Ci przyznana następna odznaka Collector (500 pkt. – 5 zdobytych entyifikatorów) więc chyba warto wyskrobać mail do suportu bo może wpaść gratis 1100 pkt. :)

Jak pisał @igore blisko Ci do odznaki Addicted jak również następny pobyt poza Polską i Węgrami spowoduje przyznanie odznaki Cosmopolite a zaliczenie hotelu z kategorii golf spowoduje dodanie odznaki Birdie. Jeżeli potrzebujesz kompendium informacji zawarłem je w pierwszym poście tego wątku.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
danteri uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 17 Maj 2016 18:17 

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 40
Co do hotelu Sofitel Grand Sopot, to na tej stronie nie moge go znalezc: http://www.accorhotels.com/pl/hotels-of ... otel.shtml

Z kolei Accor odpisal mi, ze hotel ten nie jest hotelem, ktory kwalifikuje sie jako hotel golfowy. No i ze nie widnieje jako taki w aplikacji Places. W jego opisie na stronie internetowej jest niby wyraznie napisane, ze udogodnienia zwiazane z golfem znajduja sie w okolicy. No i dlatego wlasnie odznaka GOLF mi nie przysluguje.

Co do odznaki "Happy New Year", to zmaledowanie musi byc bezwarunkowo 01.01.2016 r. Jesli nie, to odznaka nie przysluguje.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kovalsky lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 17 Maj 2016 18:38 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Odnośnie tej odznaki to i ja z nimi walczę już około 2 miesięcy.
Podparłem się jeszcze jednym linkiem: http://www.sofitel.com/gb/hotels-offers ... opot.shtml
Na razie cisza!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 17 Maj 2016 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
@danteri Pod linkiem wybierasz kraj Polska i miasto Sopot. Moim zdaniem powinni uznać gdyż jako jedyny właśnie się kwalifikuje. To, że nie wprowadzili go do aplikacji to nie Twoja w sumie sprawa skoro wyświetla się u nich w rezerwacjach jako właśnie z kategorii golf.

Załączniki:
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg [ 58.64 KiB | Obejrzany 2174 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Maj 2016 19:02 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 559
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Z moich obserwacji wynika iż coraz mniej jest rozpatrywanych reklamacji na naszą korzyść. Bez względu na posiadany kolor karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Maj 2016 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Może coś jest w tym rozpatrywaniu reklamacji nie na naszą korzyść. W przypadku tej odznaki jednak bym nie odpuszczał, oprócz tego że hotel wyświetla się w kategorii golf to jeszcze w specyfikacji na stronie Accora jest specjalnie wyszczególnione w zakładce „udogodnienia sportowe” jakie atrakcje golfowe są w tym obiekcie.

Załączniki:
Clipboard02.jpg
Clipboard02.jpg [ 20.44 KiB | Obejrzany 2101 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 28 Cze 2016 09:40 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
jeśli ktoś miałby jeszcze wątpliwości, jak długo po pobycie w hotelu można się meldować w aplikacji Places, to poniżej info, jakie dostałem w odpowiedzi na pytanie, kiedy w aplikacji pojawi sie Ibis Styles Gniezno:
Cytuj:
Le Club AccorHotels
28 czerwca o 09:14

Panie xx xxx, hotel Ibis Styles Gniezno Stare Miasto będzie dodany do aplikacji Places w możliwie krótkim czasie. Prosimy o sprawdzanie aplikacji.
Przypominamy również, że jest możliwość dodania meldunku w aplikacji do 6 miesięcy od daty zameldowania się w hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 28 Cze 2016 10:11 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
Wczoraj próbowałem dodać i wyskoczyła mi informacja ze max 2 miesiące wstecz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 16 Lip 2016 16:32 

Rejestracja: 06 Paź 2015
Posty: 19
Po jakim czasie punkty z Places powinny trafić na konto? U mnie zawsze działo się to natychmiastowo, ale jakieś 10 dni temu "zdobyłem" Super Member i Aficionado, a punkty na koncie nie pojawiły się :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 16 Lip 2016 16:57 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 194
Loty: 554
Kilometry: 896 619
niebieski
z tego co pamiętam to chyba do 30 dni
Góra
 Profil Relacje PM off
malyniak uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 16 Lip 2016 22:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
U mnie i u niuni na drugim koncie zaraz po zatwierdzeniu meldunku, punkty lądowały na naszych kontach. Żadnych poślizgów.
Góra
 Profil Relacje PM off
malyniak uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 17 Lip 2016 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Zazwyczaj to kilka dni roboczych max 2-3 ale ... Kiedyś czekałem ponad 30 dni roboczych na przelanie punktów.
W razie czego to polecam się skontaktować z nimi. Accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
Góra
 Profil Relacje PM off
malyniak uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 21 Lip 2016 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Z moich przebojów z Places. Jakiś czas temu miałam pobyt w Ibis Styles w Wiedniu rozbity na dwie rezerwacje - zameldowałam się więc dwa razy. Jeden z meldunków został odrzucony, reklamacja również. Powód: mimo osobnych rezerwacji liczyli to jako jeden i ten sam pobyt (zameldowanie na drugi pobyt było tego samego dnia, co wymeldowanie z pierwszego). Odpuściłam temat. Wczoraj wchodzę do aplikacji sprawdzić, czy już zaliczyło pobyt w kolejnym Ibis Styles w Berlinie, a tu niespodzianka - odrzucony wcześniej meldunek z Wiednia widnieje jako zaakceptowany i dodatkowo wpadła odznaka Happy Traveler za 3 meldunki w hotelach Ibis Styles.
Co ja lubię accor...;)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 21 Lip 2016 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Nie wiem jak u was, ale u mnie na iOS nie wchodzą pobyty od razu. Czasami kilka razy trzeba się meldowac, żeby system pokazał rezerwację jako oczekiwana do akceptacji.

Wyslane z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 21 Lip 2016 10:46 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
A u mnie na IOS wszystko działa super, od jakiegoś roku. Meldunki w places zatwierdzone są jakieś 2-3 dni po pojawieniu się punktów na koncie. Odznaki i punkty za nie też wpadają same. Chyba nie zależy to jednak od systemu w telefonie, tylko jakichś błędów w pierwotnej konfiguracji konta, które ciągną się do tej pory.
Góra
 Profil Relacje PM off
koza91 lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 21 Lip 2016 23:47 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 51
kiedyś czekałem na punkty po parę miesięcy tłukąc się z supportem, a teraz po 3 dniach od pobytu mam zaakceptowany meldunek oraz punkty za odznakę szok!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 655 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group