Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 655 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 28 Lut 2017 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Andi napisał(a):
Nie miałem cierpliwości i po skończonym pobycie jeszcze raz się zameldowałem w places i tutaj niespodzianka, w oczekujących od razy wskoczyło ;) tak więc pewnie tamten meldunek nigdy by się nie pojawił ;)

Ja już miałem tak że przez 3 dni meldunek się nie pojawił ,wiec wbiłem jeszcze raz, i nagle pojawiły się dwa na raz, jeden odrzucony. Mam więc teraz więcej meldunków zgłoszonych niż zatwierdzonych...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#302 PostWysłany: 07 Mar 2017 21:36 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Czy tez macie w places lacznie 39 odznak? De facto odznak jest 38, bo u mnie dwa razy pokazuje odznake Collector. Raz podswietlona jako zdobyta, a raz jako do zdobycia. Tez tak macie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 07 Mar 2017 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Ja mam dwa razy Cosmopolite - raz zdobyta a raz pokazuje 2 brakujące meldunki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 07 Mar 2017 23:25 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Zaskakujace maja te bugi w systemie :) Jaka ilosc odznak jest wg Was najbardziej oplacalna do zdobycia? Przejrzalem te liste i wg mnie po zdobyciu 15 odznak i Ambassador to koncza sie duze bonusy. No moze poza Addict dajaca 1500pkt, ale to juz az 30 zameldowan, a tylu nie trzeba zeby zrobic 15 odznak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 07 Mar 2017 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
duże czy nie duże, zawsze to pare punktow za nic jest. Zależy ktore 15 wcześniej zrobiłeś. Relatywnie sporo punktów jest za hotele Golf, czy tez pobyty w 5*. Trochę szkoda że nie ma jakichs kolejnych "poziomów" odznak, typu 10/15 pobytów w danym kraju, oraz że nie ma więcej krajów. I że nie da się zdobyc punktów za kazdy hotel powtórzony 3x (obecnie jest to jednorazowa odznaka)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 07 Mar 2017 23:58 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
a czy zalicza wam pobyty za no show po online checkin w warszawskim hostelu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 08 Mar 2017 00:02 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Z uwagi na to, ze nie jezdze duzo zagranice i jestem ze Slaska, to poszedlem dotad taka droga.

1 Welcomer 50
2 Happy traveler (3x Ibis Styles Bielsko) 100
3 Addicted (3x Ibis Styles Bielsko) 300
4 Enthusiastic traveler (Mercure Wisla, Mercure Cieszyn, Mercure Dusseldorf) 150
5 Fan 300
6 Collector 500
7 Cosmopolite (Polska, Austria, Niemcy) 200
8 Lover 500
9 Super Member 1500
10 Poland 200
11 Aficionado 1000

do tej pory 11 odznak za 4800pkt za 17 meldunkow (w tym juz 5x hostel, a @‌michcioj‌ 3x z tego to no show)

Do zdobycia mam w planie ktores 4 odznaki z Novotel Enthusiast, Spa Lover, Holiday Maker, Golf i Birdie zeby uzyskac Ambassador jako docelowa.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#308 PostWysłany: 08 Mar 2017 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Czy pobyt w konkretnym hotelu będzie wliczone do kilku odznak? tzn będąc np w Mercurym w Krakowie zaliczy mi równocześnie jako meldunek w Polsce, meldunek w ulubionym, meldunek w mercure itd ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 08 Mar 2017 18:01 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Dokładnie tak będzie jak piszesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 08 Mar 2017 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Pozwolilem sobie zapytac na infolinii dlaczego ewentualnie odznaka PL nie zaliczyla mi pobytów z lutego i dostałem odpowiedź, że w nowych odznakach "licznik" nie działa, ale pobyty są zaliczane. Pozostaje mi wierzyć i zobaczyć kiedyś w przyszłości czy aby na pewno ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 08 Mar 2017 20:58 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
@BrunoJ W moim przypadku z odznaka Poland bylo tak, ze otrzymalem ja po ostatnim zatwierdzonym meldunku w Polsce (Mercure Wroclaw Centrum). Wczesniej, zanim rozliczylem Wroclaw mialem 13 meldunkow w Polsce, ale mimo tego odzaka wpadla dopiero po kolejnym. Ciekawostka jest to, ze po kliknieciu na nia pokazywala, ze potrzeba 5 pobytow - dodalem jeden nowy, system wszystko przeliczyl i voila!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 08 Mar 2017 21:08 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
W mojej ocenie wszystko jest w porządku z odznaką Poland. Wprowadzono nową odznakę, ale nie przeliczono bazy danych wstecznie. To taki przypadek kiedy wprowadza się nowe wytyczne dotyczące haseł, ale wcześniej ustalone hasła dostępu niespełniające nowych kryteriów są nadal akceptowane, a nowe zasady będą obowiązywać dopiero w przypadku próby zmiany hasła. Tak samo jest tutaj. Dopiero nowe zatwierdzenie meldunku powoduje ponowne sprawdzenie wszystkich warunków według aktualnej listy odznak.

Znalazłem ciekawostkę przyrodniczą :-D

Załączniki:
Airport.jpg
Airport.jpg [ 42.28 KiB | Obejrzany 1001 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 08 Mar 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Brzmi logicznie (chociaż akurat hasła to się wymusza żeby zmienić), ciekawostkę mają chyba wszyscy, ktoś już wcześniej pisał, chociaż na początku było ok. To co mi się nie podoba w tej ciekawostce, to że podobnie jak z PL - mam stare pobyty w przylotniskowych hotelach i również nie są policzone. Podobnie nie mam policzonego pobytu w Paryżu (nie pamiętam czy wtedy już była odznaka czy nie, poza tym tutaj może być trick, że "zadupia" nie są liczone jako Paryż - przy niektórych promocjach dotyczących konkretnych miast bywa zaznaczone że nie dotyczy suburbanów).
Ja się generalnie nie spinam, robię pobyty gdzie wygodnie, a odznaki same wpadają, jeśli się należy. Akurat w PL wyszlo słabo bo miałem 3 meldunki w lutym, a chwilę później pojawiła się odznaka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 08 Mar 2017 22:22 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Podejrzewam, że w nazwie hotelu musi być słowo Paris, a jeśli jest takie słowo to napisz reklamację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 10 Mar 2017 11:44 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
hej, sluchajcie cuda sie dzieje na tym places, zaliczylo dwie odznaki, po jakim czasie punkty powinny sie pojawic
na glownym koncie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 10 Mar 2017 11:49 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
2, 3 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 13 Mar 2017 21:54 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 103
Ktoś może orientuje się w regulaminie Accor, albo jego interpretacjach?

Odrzucono moje dwa meldunki w hotelach w których płatność odbyła się poprzez punkty + niewielka dopłata.
Meldunki miały status "w oczekiwaniu" ponad miesiąc. Reklamowałem. Odpowiedź od Accor:

"zgodnie z zasadami programu Le Club AccorHotels podstawą do zaakceptowania medunków w aplikacji Places jest naliczenie punktów standardowych za pobyt w hotelu. Z racji tego, że Pana pobyty zostały w całości opłacone punktami Le Club AccorHotels, te pobyty nie kwalifikują się do naliczenia punktów za pobyt."

Ponieważ pierwszy raz spotykam się z odrzuceniem meldunków pobytów opłaconych punktami zastanawiam się czy regulamin się zmienił, czy trzeba ich na ziemię sprowadzać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 13 Mar 2017 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
A miałeś za te pobyty jakiekolwiek punkty naliczone? Generalnie temat był już omawiany. Jeśli dopłaty powinny przekraczać wartość podatków, żeby zaliczyło punkty i zaliczyło pobyt. Jeśli były bardzo małe, to wtedy się nie liczy. (chyba że przypadkiem tak, bo w Accorze nigdy nie wiadomo)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 13 Mar 2017 22:58 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 103
Zazwyczaj był naliczany przynajmniej jeden punkt. Czasami rozdzielone na dwie linijki. Taki podwójny zapis, jak poniżej.
Tu było 87 centów dopłaty.

Załącznik:
punkty.jpg
punkty.jpg [ 27.14 KiB | Obejrzany 651 razy ]



W przypadku dwóch ostatnich pobytów (tych "nie zaliczonych") jest tylko pojedynczy zapis:


Załącznik:
punkty niezaliczone.jpg
punkty niezaliczone.jpg [ 42.38 KiB | Obejrzany 651 razy ]


Dopłaty do powyższych noclegów: 2,75 euro w pierwszym przypadku i 1,90 euro w drugim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 14 Mar 2017 00:56 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Jest pewien plus, zaczęli naliczać noclegi przy małych dopłatach, wcześniej nie było punktów to i nie było noclegów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 655 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group