Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 655 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 16 Paź 2019 21:28 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8913
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Dzięki @maginiak - udało się znaleźć po lokalizacji, chociaż to też nie było prosto, bo akurat Londyn się trafił.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#622 PostWysłany: 21 Paź 2019 13:53 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
cyberjarek napisał(a):
3 tygodnie czekam na odblokowanie odznaki Cosmopolite...
Chyba miałem pecha jak czytam wcześniejsze posty ;-)
Tajemnicza Magdalena po tygodniu od zatwierdzenia zgłoszenia, poprosiła nawet o zrzut ekranu z aplikacji...
I cisza...

Sudoku napisał(a):
Droczy się z Tobą po prostu...

Właśnie dostałem kopię maila (chyba przez przypadek), jaki wspomniana Magdalena wysyła do Centrali (Operations.LeClubAccorhotels@accor.com).
Co ciekawe, po historii maila można wywnioskować, że przynajmniej raz w tygodniu (od końca sierpnia) taki mail jest tam wysyłany.
Sam bym się chyba wkurzył dostając co kilka dni taką samą wiadomość i ze złości bym nic z tym nie robił ;)

To jest właśnie w tym wszystkim najgorsze, że w tej samej sprawie jeden z nas zostanie "obsłużony" prawie od razu, a inny czeka i czeka w nieskończoność. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#623 PostWysłany: 08 Lis 2019 10:41 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Czy wyświetlają Wam się ikony z grafikami w aplikacji? Od kilku dni mam puste kratki i zastanawiam się czy poprawnie będzie zliczało meldunki.
Widzę w temacie że był już taki problem w 2017r., i wtedy wszystko inne działało?
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#624 PostWysłany: 08 Lis 2019 10:43 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1165
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Na androidzie normalnie się wyświetlają.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#625 PostWysłany: 08 Lis 2019 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 401
Kilometry: 665 395
srebrny
U mnie wyświetlają się wszystkie oprócz jednej - Rixos.
Nie wydaje mi się, żeby to mogło mieć wpływ na działanie aplikacji jako takiej. Jak klikam na tę ikonkę (której nie ma), to pojawia się informacja ile meldunków potrzeba itd, więc wygląda na to, że problem jest tylko z ikonką.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#626 PostWysłany: 14 Lis 2019 09:32 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Dzięki za odpowiedzi.
Dla odmiany aplikacja przestała działać mi zupełnie :) Nie chce się w ogóle zalogować...
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#627 PostWysłany: 14 Lis 2019 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 213
Loty: 30
Kilometry: 60 316
niebieski
W lipcu aplikacja działała bez problemu, po aktualizacji oprogramowania telefonu (android) przestała działać zupełnie. Po ostatniej aktualizacji ok 2 tygodnie temu znowu działa bez zarzutu. (Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji nie pomogło)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#628 PostWysłany: 15 Lis 2019 21:00 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
U mnie nie działa, próbuję się logować przez FB i wraca do początku.
Próbowałem wejść przez przeglądarkę i przy logowaniu do FB otrzymałem komunikat:

Facebook ustalił, że aplikacja Places by Le Club AccorHotels nie przesyła informacji przy użyciu bezpiecznego połączenia.
Nie można logować się przez Facebooka do aplikacji Places by Le Club AccorHotels dopóki nie zaktualizuje ona swoich ustawień zabezpieczeń.


I to może być ten problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#629 PostWysłany: 17 Lis 2019 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
krzysiekk86 napisał(a):
Czy wyświetlają Wam się ikony z grafikami w aplikacji? Od kilku dni mam puste kratki i zastanawiam się czy poprawnie będzie zliczało meldunki.
Widzę w temacie że był już taki problem w 2017r., i wtedy wszystko inne działało?

U mnie niestety podobnie, wszystko wygląda to tak:

Załączniki:
Screenshot.jpg
Screenshot.jpg [ 21.72 KiB | Obejrzany 3686 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#630 PostWysłany: 17 Lis 2019 12:58 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Miałem dokładnie tak samo, ale wszystko działało. A od kilku dni nie mogę zalogować się do aplikacji.
Dodatkowo w aplikacji Accora mam uwzględniony ostatni pobyt z początku listopada, a ważność punktów do poprzedniego pobytu czyli do września.. Jak zwykle coś im nie działa...
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#631 PostWysłany: 20 Lis 2019 09:35 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
cyberjarek napisał(a):
U mnie nie działa, próbuję się logować przez FB i wraca do początku.
Próbowałem wejść przez przeglądarkę i przy logowaniu do FB otrzymałem komunikat:

Facebook ustalił, że aplikacja Places by Le Club AccorHotels nie przesyła informacji przy użyciu bezpiecznego połączenia.
Nie można logować się przez Facebooka do aplikacji Places by Le Club AccorHotels dopóki nie zaktualizuje ona swoich ustawień zabezpieczeń.


I to może być ten problem.


Udało Ci się jakoś to rozwiązać? Mam taki sam komunikat. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#632 PostWysłany: 20 Lis 2019 11:08 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Nie bardzo jest co rozwiązać samemu (zrobiłem reinstalację, bo czytałem, że u niektórych to pomogło - bez rezultatów), więc temat póki co olałem.
Można napisać do supportu, ale z racji, że moja reklamacja z odznaką Cosmopolite (nie przyznano mi jej mimo pobytów w 3-ech różnych krajach) ciągnie się od sierpnia i nic się z tym nie dzieje - straciłem ochotę reklamować cokolwiek ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#633 PostWysłany: 21 Lis 2019 19:13 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
U mnie na Androidzie nadal nie działa, ale zainstalowałem aplikację na iOS i udało się dzisiaj zrobić meldunek...
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#634 PostWysłany: 21 Lis 2019 20:34 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8913
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Ja używam na kompie i chodzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#635 PostWysłany: 21 Lis 2019 21:21 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
U mnie częściowo działa na kompie - brakuje ikon
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 21 Lis 2019 22:48 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
No to skoro Wam działa to pomyślałem, że wprawdzie reinstalka aplikacji nie pomogła, ale może przez stronę uda się coś osiągnąć i usunąłem aplikację Places z Facebooka.
Przy próbie zalogowania do Places na stronie - FB słusznie więc wyświetlił monit, abym zgodził się na przyznanie uprawnień.
I... udało się zalogować, obrazków również w większości nie mam.

Co ciekawe - aplikacja na Androida również ruszyła, też bez obrazków.

Jeśli więc nadal nie udaje Wam się zalogować do Places - wywalcie ją z Facebooka (Ustawienia / Aplikacje...).
Po restarcie przeglądarki (+ Ctrl+F5) czy reinstalacji aplikacji (tak dla pewności, bo nie wiadomo jak ją porządnie odświeżyć) - powinno się udać zalogować.

Aktualizacja kilka minut później: na stronie zadziałało to na jedną sesję, bo komunikat cytowany przeze mnie wyżej znów się pojawił, aplikacja na Androida na razie działa, ale pewnie też do restartu telefonu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#637 PostWysłany: 27 Lis 2019 19:31 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
I tyle w temacie:

http://endplacesaccor.com/

Do maja 2020 można jeszcze zdobywać odznaki...
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image


Ostatnio edytowany przez krzysiekk86, 27 Lis 2019 21:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#638 PostWysłany: 27 Lis 2019 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Dla osób zaczynających przygodę z Accorem był to świetny sposób na punkty. Przy regularnych noclegach można było w krótkim czasie wykręcić sporo punktów. Accor zamiast uatrakcyjniać swą ofertę dla stałych klientów , pogarsza ją. Ciekawa linia rozwoju.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#639 PostWysłany: 28 Lis 2019 01:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
5 dni temu na oficjalnym profilu Le Club padło pytanie o Places, odpowiedź na screenie. Bez komentarza.

Załączniki:
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg [ 17.71 KiB | Obejrzany 3351 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#640 PostWysłany: 28 Lis 2019 02:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
czy to był dobry sposób na punkty dla nowych? chyba na fly4free. promocja tego tworu w zasadzie żadna, poza forum nigdy nie widziałem o tym nawet słowa i pewnie bym się nigdy nie dowiedział, pomijając już żenujące wsparcie aplikacji - żeby się zalogować trzeba było się niemało natrudzić, ktoś nowy odpadłby przy pierwszych niepowodzeniach. oczywiście szkoda, że to likwidują, ale nawet mnie to nie dziwi, ba, bardziej dziwi mnie to, że przy dużej olewce ze strony accor to tak długo funkcjonowało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 655 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group