Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Paź 2013 14:48 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
LOT, Ryanair, Intercity, PolskiBus. Robi sie ciekawie :)
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,147 ... #BoxBizTxt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 05 Paź 2013 14:53 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
uśmiałem sie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Paź 2013 15:45 

Rejestracja: 12 Sie 2013
Posty: 49
Loty: 22
Kilometry: 32 441
wow, nie wiedziałem że teraz można widzieć wpisy, które będą opublikowane za 10 minut :shock:

Załączniki:
Bez tytułuu.png
Bez tytułuu.png [ 139.57 KiB | Obejrzany 1073 razy ]
_________________
Zapraszam na mojego nowego bloga o podróży do Bułgarii (relacje, ciekawostki i inne pierdoły, a także przydatne info)
http://bulgaria-why-not.blog.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Paź 2013 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
popraw sobie godzinę w ustawieniach forum
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Paź 2013 15:54 

Rejestracja: 12 Sie 2013
Posty: 49
Loty: 22
Kilometry: 32 441
hahah dzięki + sory za offtopic
A co do PKP, to chyba jakieś jaja! Pomijając moje doświadczenia z PKP, to poprostu nie da rady, no way! Nie wyobrażam sobie jazdy PKP, niezależnie czy to Pendolino, czy toster na kółkach. Niezależnie od pociągu i tak poruszać się będą z max. prędkością 120 km/h a i to w niektórych miejscach. Więc dziękuję, postoję sobie na lotnisku w kolejce do boardingu.
_________________
Zapraszam na mojego nowego bloga o podróży do Bułgarii (relacje, ciekawostki i inne pierdoły, a także przydatne info)
http://bulgaria-why-not.blog.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Paź 2013 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
j4siek napisał(a):
...A co do PKP, to chyba jakieś jaja! Pomijając moje doświadczenia z PKP, ...

jak można wiedzieć jak będzie po wprowadzeniu pendolino to i można widzieć wpisy z przyszłości :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group