Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 262 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 03 Lut 2016 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 160
Loty: 171
Kilometry: 313 106
ilość dostępnych biletów w SuperPromo zależy najprawdopodobniej od dnia tygodnia i godziny kursu.
Ostatnio musiałem kupić po 2 bilety na:
Poznan-Warszawa 14.02 niedziela odjazd 8.44
i Warszawa-Poznan 3.03 czwartek odjazd 18.00
Obydwa bilety kupowałem o 1 w nocy w dniu, w którym pojawiały sie w sprzedaży, 30 dni przed wyjazdem.
I widzę, ze bilety SuperPromo na niedziele są w sprzedaży do teraz, natomiast na czwartek po dokonaniu zakupu przeze mnie został już tylko jeden bilet, a na 17.00, godzinę wcześniej, nie był dostępny żaden bilet od początku (albo został wykupiony przez Chucka Norrisa ;-) Pule najwyraźniej musza sie różnić.)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
#42 PostWysłany: 17 Paź 2016 12:52 

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 56
Czytam Was i czytam, ale nie umiem się zorientować:
czy bilety Super Promo pojawiają się w jakiś konkretny dzień?
czy można mieć jakiś newsletter informujący o promocji, czy to pewien standard, że jak sprawdzę, czy bilet jest na a 30 dni, to teoretycznie będzie tańszy niż każdy inny?

I jeszcze, czy o wydarzeniach typu: weekend dla kierowców można się dowiedzieć np. z newsletterów?
_________________
http://www.couchsurfing.org/people/tadorota/
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 19 Paź 2016 06:09 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 332
niebieski
Podepnę się z swoim pytaniem pod ten temat.
Konia z rzędem temu kto mi powie jak kupić, a wręcz upolować bilet kolejowy za 29 euro z Warszawy do Berlina. Na stronie pkp chwalą się że to możliwe. Potrzebuję na konkretny dzień w lutym 2017. Może już jest za późno?? :)
Rzuciłem okiem na ceny biletów do Berlina na najbliższe miesiące i chodzą one po 200zł+. Czy to może jest tak jak z upolowaniem biletu na modlin busa za 1zł czyli graniczy z cudem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 19 Paź 2016 06:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Kupuj na stronie Deutsche Bahn, z tego co wiem to 60 dni przed dojazdem. Tam najłatwiej kupisz, a mają polska wersję strony

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Paź 2016 06:20 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6255
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Biletów za 29 na stronie DB jest masa, jak nie trafisz tych za 39 jest bardzo duzo, trafilem nawet 4 dni przed wyjazdem (w tygodniu), zawsze te 60 dni. Teraz grudzien ;)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 13 Gru 2016 16:16 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Szukałem kuszetki ostatnio i ze zdziwieniem stwierdzam ze na trasie Sopot-BB nie ma juz opcji wyboru taniej kuszetki... dlatego czy ktoś wie czy jest to stała juz praktyka?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 13 Gru 2016 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5659
HON fly4free
tom971 napisał(a):
Kto tam spiskowal o malej dostepnosci biletow PROMO na Pendo ? :)
Ten czwartek, prime time..

Popołudniowy prime-time jest 16-18, choć owszem ostatni dzienny pociąg na danej trasie to też chodliwy towar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 13 Gru 2016 17:10 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 409
gruby_inversia napisał(a):
Szukałem kuszetki ostatnio i ze zdziwieniem stwierdzam ze na trasie Sopot-BB nie ma juz opcji wyboru taniej kuszetki... dlatego czy ktoś wie czy jest to stała juz praktyka?


zdaje sie, ze od roku juz? Albo na pewno pol. Jezdza tam zmodernizowane kuszety, torszke tansze niz wagon WLAB
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 19 Gru 2016 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Może nie promocja ale warto wiedzieć. W przypadku podróży EIC, jeżeli skład nie prowadzi wagonu restauracyjnego, mamy prawo żądać zwrotu 25% ceny biletu. Niestety tylko w postaci bonu do wykorzystania, na kupno dowolnego biletu TLK/IC/EIC/EIP. Druk reklamacyjny do pobrania w kasie na dworcu. http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/brak-wagonu-restauracyjnego-w-eic-mozesz-zadac-rekompensaty-78468.html
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 20 Gru 2016 02:29 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Ważna uwaga: minimalny wypłacany zwrot to 4 EUR (po kursie PKP Intercity), zatem sam bilet nie może być tańszy niż 16 EUR [po kursie 4,49 to równowartość 71,84 zł]. Jak widać taryfa SuperPromo albo zniżka studencka mogą pozbawić możliwości otrzymania 25% zwrotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 20 Gru 2016 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
p27 napisał(a):
Ważna uwaga: minimalny wypłacany zwrot to 4 EUR (po kursie PKP Intercity), zatem sam bilet nie może być tańszy niż 16 EUR [po kursie 4,49 to równowartość 71,84 zł]. Jak widać taryfa SuperPromo albo zniżka studencka mogą pozbawić możliwości otrzymania 25% zwrotu.

Pomyliłeś kolego, informacje z możliwością uzyskania odszkodowania za opóźniony pociąg. Za 60min. opóźnienia 25% ceny biletu, za 120min. opóźnienia 50% ceny biletu do wypłacenia na konto. http://pasazer.utk.gov.pl/pas/informacj ... nsata.html
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 08 Sty 2017 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2013
Posty: 76
Cześć,

czy to normalne, że bilety na tę samą relację Gdańsk-Berlin kupowane przez intercity.pl są droższe od tych z bahn.de? Kwota ok. 230 złotych z IC nijak nie chce się przeliczyć na promocyjne 39 euro w DB. To standard?

Wydaje mi się, że rok temu kupowałem przez IC za kwotę przeliczalną na prmocyjną kwotę euro?

Dzięki za pomoc.

Szy.
_________________
Image
Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie
Obserwuj na Facebooku i na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 09 Sty 2017 08:44 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Norma
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 03 Lut 2017 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
pawelos napisał(a):
Może nie promocja ale warto wiedzieć. W przypadku podróży EIC, jeżeli skład nie prowadzi wagonu restauracyjnego, mamy prawo żądać zwrotu 25% ceny biletu. Niestety tylko w postaci bonu do wykorzystania, na kupno dowolnego biletu TLK/IC/EIC/EIP. Druk reklamacyjny do pobrania w kasie na dworcu. http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/brak-wagonu-restauracyjnego-w-eic-mozesz-zadac-rekompensaty-78468.html

Po wypełnieniu formularza reklamacyjnego i odczekaniu 30 dni PKP bez zająknięcia przyznało mi voucher na dowolny przejazd pociągiem w wysokości 25% pierwotnej ceny biletu. Voucher przychodzi listem poleconym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 03 Lut 2017 10:25 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Czy w EIP też jest wagon restauracyjny? Jak to jest zrobione w pociągach EIP czy wszystkie te pociągi mają wagon restauracyjny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 03 Lut 2017 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
@‌ted07‌ w każdym Pendolino (EIP) jest strefa restauracyjna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 06 Lut 2017 17:08 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 1
Jac napisał(a):
Podepnę się z swoim pytaniem pod ten temat.
Konia z rzędem temu kto mi powie jak kupić, a wręcz upolować bilet kolejowy za 29 euro z Warszawy do Berlina. Na stronie pkp chwalą się że to możliwe. Potrzebuję na konkretny dzień w lutym 2017. Może już jest za późno?? :)
Rzuciłem okiem na ceny biletów do Berlina na najbliższe miesiące i chodzą one po 200zł+. Czy to może jest tak jak z upolowaniem biletu na modlin busa za 1zł czyli graniczy z cudem?


Proponuję wybrać połączenie i dopiero w następnym kroku zaznaczyć checkbox "Oferta specjalna" czy jak to jest tam nazwane. Dopiero po kliknięciu tego boxa i przejściu dalej dostajesz zrabatowaną cenę. Chore.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 02 Mar 2017 14:34 

Rejestracja: 29 Kwi 2011
Posty: 19
Czy promocja "wcześniej taniej" do 30% łączy się z biletem rodzinnym, na który też jest 30% taniej? Pewnie naiwne pytanie, ale szukam jak najtańszej opcji na kwietniowy wyjazd Warszawa-Zakopane z dzieckiem (skończone 4lata), a Polskibus mnie wkurzył, bo każe za takie dziecko płacić pełną cenę biletu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 02 Mar 2017 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Zrób symulację, można teraz kupić bilet rodzinny online.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 02 Mar 2017 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Oferta wcześniej taniej nie ma zastosowania:
a) przy odprawie podróżnych w pociągu,
b) przy odprawie grup,
c) do biletów abonamentowych,
d) w razie zamiaru przejazdu w klasie 1, choćby na części drogi przejazdu,
e) przy przejazdach osób, którym pracodawca wykupił uprawnienia do ulgowych przejazdów,
f) przy przejazdach wg oferty Bilet dla Seniora, Bilet Rodzinny z wyjątkiem osób korzystających z indywidualnych uprawnień do ulg ustawowych,
g) do multikarnetów.

czyli nie połączysz tych dwóch ofert
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 262 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group