Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
wyszukiwarka-najtanszych-biletow-w-pendolino-intercity,35,155015


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1362 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 31 Lip 2015 10:59 

@singielka_1976

Bilety na sypialne można kupić on-line i nigdzie nie trzeba warować przed kasą.
Góra
 PM off  
      
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
#82 PostWysłany: 31 Lip 2015 11:05 

I dostanie miejscówki rozsiane po całym pociągu.
Góra
 PM off  
      
#83 PostWysłany: 31 Lip 2015 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
W sypialnym nie. Można tam wykupić cały przedział (1,2 lub 3-miejscowy)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 31 Lip 2015 11:12 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
livien napisał(a):
Chciała kupić bilety w bardzo dobrej, promocyjnej cenie, to stała w kolejce. :) To jest standard, nie tylko w Polsce - ludzie są w stanie koczować długie godziny, jeśli nie dni, gdy są skuszeni promocyjną ceną...

To prawie jak w Niemczech, gdzie wyszukiwarka sama podpowiada najkorzystniejsze promocje. Pamiętam, jak w Polsce wprowadzono ładnych parę lat temu "Bilet turystyczny" na PKP Przewozy Regionalne. Przewoźnik robił wszystko, żeby pasażerowie się o tym nie dowiedzieli, bo jeszcze zaczęliby tak tanio jeździć. Zresztą konduktorzy też o nich nie słyszeli, podobnie jak o "Regio-karnetach". Jeszcze nie przez miesiące a lata patrzyli się to w to jak Niemiec w ruską dupę i potrafili kwestionować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 31 Lip 2015 12:06 

tokajka napisał(a):
W sypialnym nie. Można tam wykupić cały przedział (1,2 lub 3-miejscowy)


Można.

Załączniki:
Screenshot (14).png
Screenshot (14).png [ 84.75 KiB | Obejrzany 822 razy ]
Góra
 PM off  
      
#86 PostWysłany: 31 Lip 2015 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
@panlukasz mój post był odpowiedzią na post @singielka_1976. Próbowałam wytłumaczyć, że można kupić cały przedział lub pojedyncze miejsce żeby nie być porozrzucanym po całym pociągu 7 osobową grupą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 31 Lip 2015 12:14 

@tokajka

Przepraszam ;)
Góra
 PM off  
      
#88 PostWysłany: 31 Lip 2015 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
Grunt że się zgadzamy :)

System sprzedaży PKP jest daleki od doskonałości. Ale nie zwalajmy na nich zamiłowania do stania w kolejce. Czy to do kasy PKP czy do bramki na lotnisku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 31 Lip 2015 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 193
niebieski
No może i macie rację... A może jednak nie. Jeżeli kupuje się bilety bez zniżek, albo do jednej zniżki to nie ma problemu. Jednak strona internetowa nie pozwala kupienia kilku biletów z wieloma różnymi zniżkami. Otóż, niedawno chciałem kupić 5 biletów na PKP, jeden ze zniżką 95%, jeden ze zniżką 51%, jeden ze zniżką 7X-cośtam procent i dwa normalne. I niby jak mam kupić 5 takich biletów przez internet żeby nie były rozsiane po całym pociągu? Musiałem się z końcu wybrać do okienka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 31 Lip 2015 14:08 

@ponchek

I tak, i nie.
* Czy mogę w ramach jednej transakcji kupić bilet z np. dwoma różnymi ulgami?
Niestety nie ma takiej możliwości. Jednakże istnieje możliwość skorzystania, przy zakupie drugiego biletu, z opcji 'Rezerwacja obok miejsca już zajętego' - wtedy system w miarę dostępności miejsc zarezerwuje drugie miejsce najbliżej zakupionego wcześniej. Dotyczy to przypadku zakupu biletu m.in. dla osoby niezdolnej do samodzielnej egzystencji oraz dla jej opiekuna.
https://bilet.intercity.pl/irez/jsp/faq.jsp
Góra
 PM off  
      
#91 PostWysłany: 31 Lip 2015 14:08 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
My tu gadu gadu, a PKP chce otwierać nowe linie kolejowe!

http://www.rynek-kolejowy.pl/58751/pkp_ ... jowych.htm

zamknąć 50, otworzyć 13 :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 31 Lip 2015 14:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
@ponchek
Ze zniżką dla niewidomego i opiekuna zawsze są takie jaja. Jak wybieram w takiej sytuacji miejsce to tak długo zmuszam system, żeby mi losował inny numer miejsca aż wylosuje kończące się na 1- wtedy szansa na dokupienie biletów "w tym samym przedziale" jest już dość duża. Dla kolejnych biletów, zaznaczam miejsce obok już zajętego. Czasem się udaje ;)
Z drugiej strony, wole miejsca porozrzucane niż wycieczkę do kasy, do której mi wyjątkowo nie po drodze.

@panlukasz
W przypadku biletu dla opiekuna, nawet jak masz pół wagonu bezprzedziałowego puste, to nie sprzeda Ci biletu jeżeli zapełni się "przedział" w którym podróżuje osoba niesamodzielna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 31 Lip 2015 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 193
niebieski
@tokajka @panlukasz
Zgadza się, trzeba próbować do skutku. A może się nie udać i trzeba zwracać bilety i kupować jeszcze raz. Ogólnie, w przypadku kupna biletu dla wielu osób z wieloma zniżkami ja wolę stanąć w kolejce, i to nie z zamiłowania do kolejek.

Wydaje jest to w miarę prosta funkcjonalność systemu rezerwacyjnego która powinna być dodana.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tokajka lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 31 Lip 2015 15:51 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
michzak napisał(a):
My tu gadu gadu, a PKP chce otwierać nowe linie kolejowe!

http://www.rynek-kolejowy.pl/58751/pkp_ ... jowych.htm

zamknąć 50, otworzyć 13 :D


Cytuj:
Kolejne proponowane odcinki są już krótsze. Pierwszy to budowa odcinka Legionowo – Nasielsk, które umożliwiłoby obejście stacji Modlin i skróciło trasę Warszawa – Gdynia/ Olsztyn o 8 kilometrów.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 01 Sie 2015 00:02 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
No i skończyło się udawanie, że Lenin umarł i namiastka normalności (acz bardzo daleka od normalności):
http://www.rynek-kolejowy.pl/58740/koni ... rcyjne.htm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 02 Sie 2015 22:22 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Nie na temat, ale tu najodpowiedniejsze miejsce: jak długo czeka się na zwrot kasy za bilet internetowy? Człowiek chce wspierać polskiego przewoźnika, no ale się nie da, a już na pewno nie jadąc na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 02 Sie 2015 22:27 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
A poza zwrotem biletu kliknąłeś na zwrot pieniędzy na stronie PKP IC? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 02 Sie 2015 22:28 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
H778 napisał(a):
Nie na temat, ale tu najodpowiedniejsze miejsce: jak długo czeka się na zwrot kasy za bilet internetowy? Człowiek chce wspierać polskiego przewoźnika, no ale się nie da, a już na pewno nie jadąc na lotnisko.

Ja ostatnio czekałem 70 dni. A to oni jeżdżą na lotnisko? Hm, tego przewoźnika na pewno bym nie wspierał - wręcz przeciwnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 02 Sie 2015 22:31 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
@ciacho_majonez Nie, na razie pytam tylko teoretycznie.

@obibok Nie, ale muszę się dostać z Łodzi do Gdańska na 6, do wyboru PKP i PB, no i niestety mimo że mniejsza wygoda i drożej, to patrząc na ostatnie dokonania tego mojego pociągu, wolę nie ryzykować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 02 Sie 2015 22:38 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Chyba nie chwytam, jakie dokonania. Przed chwilą wróciłem z Gdańska, ale "Słonecznym".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1362 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 69  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group