Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
wyszukiwarka-najtanszych-biletow-w-pendolino-intercity,35,155015


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1362 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
#681 PostWysłany: 27 Gru 2019 07:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Jakby to byl prywaciarz wszystko by sie dalo, a tu jak po sylwestrze w Zakopanem, bilety na pociag wyprzedane i nikt nie chcial zarobic i dostawic jeszcze jakis sklad, i tak z budzetu jest doplata to po co sie starac, kto to doceni.


Ostatnio edytowany przez Roku, 28 Gru 2019 13:05, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#682 PostWysłany: 27 Gru 2019 08:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Jeśli chodzi o przedłużenie trasy pociągu KM z Czeremchy do Białegostoku to nie jest to taka prosta sprawa, bo "dzięki" reformie samorządowej z 1999zł za komunikację lokalną na terenie danych województw odpowiadają poszczególne Urzędy Marszałkowskie i nie mogą tak sobie przedłużać tras jeśli druga strona nie zwróci kosztów takiego połączenia, bo była by to niegospodarność.
Wyjątkiem jest pociąg Słoneczny, który sam zarabia na siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#683 PostWysłany: 27 Gru 2019 15:41 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
I wlasnie stad biora sie absurdy, gdzie 2 miasta oddalone sa od siebie np 15km, ale leza w 2 wojewodztwach i juz jest problem z komunikacja pomiedzy nimi.
Czeremcha lezy w woj.podlaskim i jest skomunikowana z Bialymstokiem pociagami Regio.
Odnosnie "Czeremszaka" padl wyzej argument, ze KM nie maja odpowiedniego taboru i dlatego puszczaja to cos, a ze to konstrukcja stara, to i duzo pali, wiec gdyby dolaczyc do tego kolejne wagony, to spali jeszcze wiecej, a ze to konstrukcja stara, to sie nawet nie rozpedzi... Itd, itd.
Najlepiej bedzie naglosnic sytuacje, moze wtedy KM ustosunkuja sie do sprawy, chocby pod kątem bezpieczenstwa pasazerow, bo chyba jakies reguly obowiazuja?
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Gru 2019 09:30, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#684 PostWysłany: 27 Gru 2019 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Taki olbrzymi tłok jest tylko w wakacyjne weekendy.
Więc można by w sobotę i niedzielę tylko dołączyć do tego składu dodatkowy wagon.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#685 PostWysłany: 05 Sty 2020 12:45 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
W ramach ciekawostki dla obiezyswiatow - bilet EIP Warszawa - Gdansk na 12.01, w 2 kl - 135pln, bilet lotniczy Modlin - Gdansk z przesiadka w Oslo na ten sam dzien 25€ (10 + 15) ???
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#686 PostWysłany: 05 Sty 2020 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5647
HON fly4free
Trzeba naprawdę mocno kochać latanie i mieć multum wolnego czasu (o co w dzisiejszych czasach szczególnie trudno) żeby skusić się na taki przelot zamiast pociągu, w każdym innym przypadku te 135 PLN zdecydowanie wygrywa z 25€ ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#687 PostWysłany: 05 Sty 2020 13:47 

Tom Jed napisał(a):
W ramach ciekawostki dla obiezyswiatow - bilet EIP Warszawa - Gdansk na 12.01, w 2 kl - 135pln, ....


Znajomy akurat też kupował na 12.01 na Pendolino w podobnej cenie nie wiem czy to ważne w kasie, do tego w 1-klasie były tańsze od tych w 2-drugiej. Po kilku dniach popatrzył na stronie, a tam po 77 zł, w tej samej kasie pod pozorem zmiany miejsc wymienił i dostał z powrotem róznicę

Jechałem kilka razy Pendolino i akurat w tej opcji też wybieram pociąg :)
Góra
 PM off  
      
#688 PostWysłany: 05 Sty 2020 14:02 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Wrzucilem to jedynie w ramach ciekawostki, bo skoro 2 przeloty kosztuja mniej o 30%, niz polaczenie kolejowe na dystansie +/-350 km, to chyba cos jest nie tak. Albo PKP zawyza ceny, albo Ryanair ma dumpingowe ceny... 135pln, to powiedzmy cala dniowka, a to moim zdaniem lekka przesada, jak za 350km - nawet Pendolino ?
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#689 PostWysłany: 10 Sty 2020 02:08 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Probuje od wczoraj rana online kupic bilet na TLK 31100 Przemysl - Warszawa, odjazd 16:27.
Czy ma ktos wiedze dlaczego po wybraniu konkretnego wagonu i konkretnego miejsca system nie puszcza mnie dalej, informujac, ze "przepraszamy w tej chwili nie mozemy dokonac rezerwacji. Prosimy sprobowac pozniej"??? Natomiast jak nie wybieram konkretnego miejsca, to mozna rezeewowac. Tzn, ze i ta funkcja w tym dziwnym systemie przestala dzialac i nie ma opcj, zeby wybrac sobie miejsce? Z tego, co pamietam kiedys chcac zarezerwowac zajete juz miejsce pojawiala sie informacja, ze zajete - taka loteria, bo mapek dostepnych miejsc oczywiscie nigdy nie bylo i trzeba bylo "typowac" dalej.
Czy ktos kupowal ostatnio bilet na TLK online, albo wie, co sie im znowu popsulo???
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#690 PostWysłany: 10 Sty 2020 03:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Może wybrane miejsce jest zajęte? Spróbuj kupić bez wyboru miejsca. Jak przykładowo pokaże Ci jakieś miejsce to anuluj rezerwację i za drugim razem spróbuj wpisać to samo miejsce jako żądane przez Ciebie. Jeśli znów pokaże, że "przepraszamy" to faktycznie by znaczyło, że coś u nich jest nie tak

EDIT spróbowałem Twój przypadek wybrać. Jak np wpisuje się wagon 17 miejsce 83 to jest ok. Miejsce 80 to komunikat (bo 80 nie istnieje), że prosimy wybrać właściwe miejsce. A 88, że przepraszamy. Dziwne faktycznie. Ewentualnie jeszcze na bilkom.pl warto sprawdzić
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#691 PostWysłany: 10 Sty 2020 03:22 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Jechałem tym pociągiem miesiąc temu z Krakowa i też miałem problem z rezerwacją konkretnego miejsca, trzeba działać metodą prób i błędów. W końcu jakoś się udało zarezerwować 3 miejsca w miarę blisko siebie. Na miejscu okazało się, że wagon, mimo że na vagonweb widnieje z przedziałami 6-osobowymi, był z przedziałami 8-osobowymi. Być może z tego powodu części miejsc nie ma w sprzedaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#692 PostWysłany: 10 Sty 2020 06:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Ostatnio bilet typowalem w podobny sposob z poltora roku temu,
domyslalem sie, kombinowalem, wpisywalem rozne kombinacje bo oczywiscie fajnego logicznego ulozenia miejsc brak,
w koncu mi zablokowali mozliwosc kupna :mrgreen: bo chyba piec prob jest o czym wtedy nie wiedzialem
i nie pamietam czy blokada konta nastepuje czy mozliwosci rezerwacji na dany kurs,
tak czy siak nie wiem jak do tej pory moze byc taki bajzel....

Z miejscami w pendolino jest ciut prosciej ale wcale nie nowoczesniej o ile pamietam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#693 PostWysłany: 10 Sty 2020 09:03 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 474
niebieski
@DonCorrado Przy zakupie biletów na pociągi EIP (Pendolino) już jest i prościej i nowocześniej :)

Załączniki:
pendolino.jpg
pendolino.jpg [ 131.85 KiB | Obejrzany 1498 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#694 PostWysłany: 10 Sty 2020 11:12 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Czyli - wg tego, co pisze @NikodemFM - najlepiej byloby isc wagon po wagonie, przedzial, po przedziale (a sklad dosc dlugi) i wtedy jest szansa "trafienia" miejsca, ale to w moim przypadku dopiero polowa sukcesu, bo potrzebuje 2 bilety ?
Plan na dzis - zjadam sniadanie i rezerwuje bilety - moze do kolacji zdaze, a jak nie, to jade na Centralny i tam w kasie, albo w PUPie ( Punkt Obslugi Pasazera) ? bede probowal kupic 2 miejsca przy korytarzu w jednym przedziale - moze tam mi ktos pomoże.
Po co im ta strona www, skoro i tak nie dziala...
...a ja wczoraj rzeczywiscie sie nie przylozylem, bo sprawdzilem 3 wagony po 2 losowe przedzialy w kazdym, zamiast caly pociag od samej lokomotywy az po ogon ?????????????????
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 10 Sty 2020 14:50, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#695 PostWysłany: 10 Sty 2020 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Od kilku miesięcy mam tylko małe autko Aygo, no nie jest to demon szos i autostrad.
Wypadł mnie i mojej rodzinie 2+1 wyjazd do Gdyni, taki na 48h, ale praktycznie z dnia na dzień.
Popatrzyłem na ceny Pendolino, po czym wypożyczyłem Forda Focusa z dobrym silnikiem, z opcją od domu do domu i pojechaliśmy całą rodziną. I tak, wyszło taniej, bardzo niewiele taniej, ale zawsze.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#696 PostWysłany: 10 Sty 2020 12:38 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 474
niebieski
Tom Jed napisał(a):
Probuje od wczoraj rana online kupic bilet na TLK 31100 Przemysl - Warszawa, odjazd 16:27.
Czy ma ktos wiedze dlaczego po wybraniu konkretnego wagonu i konkretnego miejsca system nie puszcza mnie dalej, informujac, ze "przepraszamy w tej chwili nie mozemy dokonac rezerwacji. Prosimy sprobowac pozniej"???


Taki komunikat jest kiedy podana kombinacja nr wagonu + nr miejsca nie istnieje.

@Tom Jed A jak wybierasz przy zakupie opcję Wagon z przedziałami i miejsca Korytarz, to nie wybiera dwóch miejsc Korytarz z jednego przedziału?

Jak nie, to spróbuj może inaczej - wybierz sobie na dany pociąg zakup biletu dla 6 osób + opcja Wagon z przedziałami.
Jak przejdziesz dalej, po zalogowaniu, pokaże jakie miejsca chce przydzielić. Jeżeli będzie wolny cały przedział, to powinien zaproponować miejsca z jednego przedziału. Wtedy zobacz jaki to jest nr wagonu + numery miejsc (np. korytarz), trzeba cofnąć próbę zakupu i wtedy ponownie kupować już te wskazane miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#697 PostWysłany: 10 Sty 2020 14:56 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
Przy tylu próbach zakupu bez finalizacji raczej będzie miał zablokowaną możliwość kupna biletu na ten pociąg ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#698 PostWysłany: 10 Sty 2020 15:28 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Faktycznie system po kilku anulowanych rezerwacjach blokuje możliwość dokonania kolejnych na dane połączenie z tego konta, ale wtedy wystarczy się wylogować - niezarejestrowani użytkownicy mogą robić co chcą, limity anulowanych rezerwacji wtedy nie istnieją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#699 PostWysłany: 10 Sty 2020 18:21 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Bilety kupione na Dworcu Centralnym, gdzie kolejki do wszysciusienkich mozliwych kas, jak za glebokiej komuny,
Pewnie moglyby byc mniejsze, gdyby strona www pokazywala mape miejsc, ale dzieki temu ile ludzi ma prace...
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#700 PostWysłany: 11 Sty 2020 05:00 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Nie wiem, czy w momencie, kiedy zmienia sie rozklad jazdy zmienia sie tez sposob zestawienia poszczegolnych skladow. Zdaje sobie rowniez sprawe, ze ilosc pociagow pod bandera PKP Intercity kazdego dnia jest duza, ale mimo wszystko nie moge pojac czemu na ich stronie nie ma latwej mozliwosci rezerwacji miejsc, zwlaszcza ze czasami mozemy spotkac sie z adnotacja, ze "pociag objety calkowita rezerwacja miejsc"...
Wg mnie gdyby istniala realna konkurencja, to wymusilaby ona zmiane sposobu podejscia do klienta - nie dosc, ze nie mozna w prosty sposob zarezerwowac online miejsca, za ktore sie de facto placi, to jeszcze w dalszym ciagu nie ma mozliwosci kupna biletu na polaczenia miedzynarodowe... Przeciez w XXI wieku, wieku komputerow i informatyki podobne "udogodnienia" sa dostepne dla wiekszosci klientow firm podobnych do PKP - mamy juz e-zwolnienia, e-recepty, wszystko "e", a PKP wciaz tkwii w "d".
Nastepna sprawa - bedac dzis na Dworcu Centralnym w Warszawie, zeby kupic bilety, ktorych online kupic nie mozna pokrecilem sie przy okazji po podziemiach (od dziecka pasjonuje mnie to miejsce :) i co zauwazylem...
Otoz wiele pawilonow handlowych stoi pustych i mozna je wynajac od PKP - nie wnikajac w szczegoly oferty nie jestem w stanie pojac, czemu szklane witryny kazdego z tych pawilonow oklejone sa folia mleczna, z grafika PKP, informacja gdzie, kto, jak odpowiada za wynajem tego itd - od samiuskiej podlogi, az po sufit - kazda jedna, bez wyjatku - setki metrow kwadratowych - grube pieniadze... A jak juz pawilon zostanie komus wynajety, to naturalnie trzeba zdjac ta folie, wiec drugie tyle zaplacic firmie, ktora to wczesniej wykonala... i tak w kolo... Z racji tego, ze mam stycznosc z branza reklamowa zwrocilem na to uwage, ale czy ktos, kto powinien kontrolowac wydatki PKP zwroci - szczerze watpie :(
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1362 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 69  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group