Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Cze 2018 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Kupował ktoś krajówki w Chile na stronie SKYairline?
Jest możliwość zapłacić Visa, ale wywala błąd o metodzie płatności.
Jak wybiorę webpay to jest błąd timeout.

Ma ktoś sposób jak tam zapłacić?
Linia lotnicza nie odpisała nic konkretnego. ImageImage
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#2 PostWysłany: 28 Cze 2018 06:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
Webpay działa tylko z kartami chilijskimi. Ja kupowałem, nie miałem problemu, mam chilijskie karty, jeżeli potrzebujesz - odezwij się.
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Cze 2018 06:53 

Rejestracja: 19 Lut 2018
Posty: 66
Loty: 83
Kilometry: 179 269
W zeszłym roku płaciłem na pewno dolarówka polska tylko nie pamiętam która, albo Mastrcard z T-mobile albo Visa za Nest banku i przeszło
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Lip 2018 08:55 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1164
platynowy
No to mały update po wczorajszej walce - używając CLP na stronie nie udało mi się dokonać płatności. Po przejściu na USD wszystko niby szło dobrze, ale dostałem komunikat że karta (Visa Revo) została odrzucona. To ciekawe, bo na Revo blokada się założyła. Pieniądze pewnie wrócą za tydzień i w ogóle bilety właśnie kupiłem na stronie LATAM, ale generalnie trzeba uważać bo jeśli ktoś nie ma pod ręką środków na drugą płatność to może mieć zonka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Lip 2018 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Bez problemu przechodziła mcd w $ z kantoru kupowałem dwa razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group