Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Pili Pili "upadł"
#101 PostWysłany: 24 Lut 2022 08:38 

Loty: 191
Kilometry: 627 645
srebrny
Arkadie na Filipinach zniszczyl grudniowy tajfun. Prawie wszystkie domki zniszczone. Organoizator napisal na fejsie ,ze kazdy kto ma domek musi praktycznie zaplacic za niego drudi raz albo zamyka temat.

"Bez wsparcia inwestorów i zapłaty zaległych opłat serwisowych oraz pokrycia kosztów potrzebnych napraw i wpłat od innych darczyńców nie damy rady odbudować Arkadii i po 5 latach będziemy musieli zrezygnować z kontynuacji tego projektu. Inwestorzy będą musieli w sprawie swoich domków kontaktować się z innymi przedstawicielami firmy zarządzającej ośrodkiem oraz właścicielami działk"
 Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 26 Lut 2022 20:07 
Awatar użytkownika

Mi tych ludzi w ogóle nie jest szkoda.
Przecież wiadomo było, że ten cały Wojtuś to w przeszłości robił przekręty i miał postawione zarzuty. To raz. A dwa...ludzie pisali o wiele wcześniej, że te PilliPilli padnie, jest nie pewne i co raz gorzej stoi finansowo.
Ale Polaki cebulaki nie patrzyli na to, nawet nie sprawdzając w jakim stanie finansowym jest ten cały PilliPilli. Nie mówiąc o rzuceniem okiem na komentarzy w internecie.
Nie jest mi w ogóle szkoda tych ludzi. Sami są sobie winni.

Następnym razem brać wczasy z biura podróży, albo na własną rękę szukać
 Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 26 Lut 2022 20:56 

niebieski
Rok temu gdy wylądowałem na Zanzibarze przy lotnisku była ogromna reklama "Pili pilii" i wtedy usłyszałem od miejscowego: to bogaty człowiek.
Tydzień temu wylądowałem ponownie i mieszkam w pobliżu jednego z obiektów Pili Pilii i miejscowi mówią, że właściciel ma "pełno problemów itd., że już nie istnieje..."... coś czuję, że ta marka przestanie istnieć na Zanzibarze. Bez akceptacji lokalnej społeczności nie sądzę, by cokolwiek mogłoby się "odrodzić".
 Relacje PM off  

#104 PostWysłany: 26 Lut 2022 21:03 

Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@wiater Takie slowa świadczą że jesteś złym człowiekiem bez empatii. Mnie i mysle że wielu innym forumowiczom zawsze przykro jak ktoś jest oszukany. Nie ma znaczenia czy to staruszka oszkana metodą na wnuczka czy też poszkodowani w Get Back, czy Amber Gold lub inne pili pili, lub turysta polczony x 10 w taksówce na Filipinach, Brazylii lub na dworcu w Warszawie. Oszust jest oszustem i to zawsze on jest winny.
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

#105 PostWysłany: 26 Lut 2022 21:49 

niebieski
Pazerny dwa razy traci;) Chyba coś jest w tym przysłowiu i w tym temacie akurat idealnie się sprawdza...
 Relacje PM off  

#106 PostWysłany: 26 Lut 2022 22:07 
Awatar użytkownika

@Krzysztof76
Ten typ był od dawna szemrany. Miał problemy z prawem. Stwarza jakiś kurort, z dziwnymi coinami i...Ty byś to łyknął? Byś przekazał duża kwotę na takie wczasy, które nawet nie mają żadnej gwarancji , tylko na ładne oczy czy uśmiech? Ja bym nawet nie spojrzał na tą ofertę. Ale ludzie zamiast przed wykupieniem tych pillicoinów, sprawdzić, zorientować się kim ten człowiek jest, jak to działa, to na łapu capu przekazali dla oszusta swoją kasę :)

W tych czasach trzeba być ostrożny i zanim podejmie się jakąkolwiek decyzje, trzeba dwa razy się zastanowić.
 Relacje PM off  

#107 PostWysłany: 26 Lut 2022 22:20 

srebrny
Bez przesady. Ludzie latali i wracali zadowoleni. Internet jest pelny zdjec i filmow z pilipili. Na tym polega taka piramida ze trudno sie zorientować. A nikt normalny nie kupujevwczasow po wywiadzie gospodarczym firmy.
Tui tez sprawdzasz czy nie ma dlugow?
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
tomlesz uważa post za pomocny.

#108 PostWysłany: 26 Lut 2022 23:23 

srebrny
@brzemia
Każdy normalny człowiek sprawdza, czy kupuje wczasy od firmy mającej gwarancje TFG i TFP - tak, jak TUI.
Każdy normalny człowiek sprawdza firmę, której przekazuje dziesiątki lub setki tysięcy złotych i oczekuje na zyski.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#109 PostWysłany: 26 Lut 2022 23:27 

srebrny
Łączysz 2 sprawy. Nie mylmy wczasów od inwestycji w nieruchomości.

Na tym forum ludzie powinni zrozumieć intencje "Kowalskiego" ktory chciał polecieć prawie na wlasną rękę do egzotycznego kraju. To takie fly4free w wersji lajt. Wielu się udało, byli zadowoleni. Opowiadali znajomym jak to prawie sami polecieli na rajską wyspę.
 Relacje PM off  

#110 PostWysłany: 26 Lut 2022 23:28 
Awatar użytkownika

niebieski
Ja latałem z Neckermanna, właśnie dlatego żeby było pewnie. A jednak też torby zaliczyli.
Tak naprawdę to takie pili pili to właśnie zgarnęło klientów którzy z normalnym biurem nie chcieli, tylko na własną rękę bo taniej będzie. Sporo ludzi jednak skorzystało, więc wałek nie był taki oczywisty. A dziś czasy takie, że ciężko odróżnić realna alternatywę od oszołomstwa lub najzwyklejszego oszustwa. Jedni wierzą w tlenek grafenu a inni w cudowną okazję w jakimś pitupitu.
2 ludzi lubi ten post.

#111 PostWysłany: 26 Lut 2022 23:34 

srebrny
Cytuj:
Ja latałem z Neckermanna, właśnie dlatego żeby było pewnie. A jednak też torby zaliczyli

Odzyskałeś pieniądze?
Cytuj:
Sporo ludzi jednak skorzystało, więc wałek nie był taki oczywisty

Wałek udaje się właśnie dlatego, że najpierw sporo osób jest zadowolonych.

@brzemia
Cytuj:
Nie mylmy wczasów od inwestycji w nieruchomości.

Nie myl przekazywania pieniędzy na wypoczynek nie wiadomo komu od zakupu wczasów od biura podróży, prowadzącego legalną działalność.
 Relacje PM off  

#112 PostWysłany: 26 Lut 2022 23:58 

srebrny
Ty nigdy nie zalatwialeś biletów z 2 ręki?
Nigdy nie mialeś wykupionych noclegów zalatwionych przez znajomego?

Szacun
 Relacje PM off  

#113 PostWysłany: 27 Lut 2022 00:00 

srebrny
Nigdy, bo po co?
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

#114 PostWysłany: 27 Lut 2022 13:58 

niebieski
Przez znajomego to ja najwyżej mogę załatwiać nocleg w Ciechocinku lub we Władku latem, ale nie na Zanzi gdzie ew. wtopa może być bolesna finansowo i zepsuć potencjalny urlop.

Dużo ludzie nadal nie wie, że biura czy inne instytucja często są droższe dlatego, że muszą spełniać wiele państwowych przepisów, które zabezpieczają ich potencjalnych Klientów przed bankructwem.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#115 PostWysłany: 27 Lut 2022 23:45 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Sorry, nie mogłem się powstrzymać

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
24 ludzi lubi ten post.

#116 PostWysłany: 07 Kwi 2022 20:33 

srebrny
Sprawą zajęła się Prokuratura Okręgowa w Gdańsku. Zawiadomienie złożyło 13 osób indywidualnych oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Postępowanie jest na początkowym etapie.
https://www.o2.pl/biznes/znane-biuro-tu ... 011785856a

I przy okazji: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/w ... 49468.html
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#117 PostWysłany: 08 Kwi 2022 15:18 
Awatar użytkownika

niebieski
Jak czytam wasze posty to rozumiem, że 4200 Pili punktów mogę na coś wymienić w Polsce czy może przepadną ? Czekam na odpowiedź czy wylot na majówkę nadal aktualny. Może macie jakieś info , ja nadal jestem pełen nadziei ?

#118 PostWysłany: 08 Kwi 2022 15:24 

srebrny
Możesz wymienić na magnesy. Wylot oczywiście aktualny.
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

#119 PostWysłany: 08 Kwi 2022 15:48 

Loty: 36
Kilometry: 20 681
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Patrząc na materiał zalinkowany powyżej to aż prosiło się o nadużycia. Grubymi nićmi szyte. Dla przypomnienia dam przykład świetnego serwisu streamingowego z filmami, z którego w 2019 i wcześniej obejrzałem parę filmów. Po 2020 dostęp był już nie free, a za kryptowalutę. Już wtedy powinna się włączyć lampka kontrolna. Niedługo później newsy z aresztowania gostka, który za tym stał. Może się wywinie, może nie, ale ci co włożyli nic nie odzyskają.
 Relacje PM off  

#120 PostWysłany: 12 Maj 2022 11:15 

srebrny
https://www.fly4free.pl/co-dalej-z-pili ... dbeda-sie/
 Relacje PM off  

[ 148 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Yandex [Bot] oraz 6 gości