Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Lip 2016 00:08 

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1
1) czy można latać lotami wewn chin normalnie bo na stronie www.chinatravelguide.com przy kupnie biletów było takie info, ale ogólne z adnotacją, że : '"Only holders of long-term Student Visas, Emigrant/Immigrant Visas and long-term Work Visas (over one year) may book one-way tickets. Other short-time visa holders on business or travel are required to book round-trip tickets or check-in and exit formalities will not be processed due to restrictions from the destination country. Please check relevant information before booking one-way tickets. "

2 ) co jest potrzebne do zabookowania biletu - czy trzeba miec karte kretydową czy wystarczy debetowa, czy pytają o to na lotnisku

3) które linie są najlepsze, czy ma ktoś doświadczenie z china eastern airlines? jak jest z bagażem ?

4) czy przy lotach wewn chin jest potrzebne coś poza paszportem z wizą i biletem ? czy potrzeba tą kartę płatniczą/kretydową bo tak pisano na jakimś forum że mogą na lotnisku spr. karte
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#2 PostWysłany: 08 Lip 2016 01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 212
1) nie mam pojęcia co to za przepis, nigdy się z nim nie spotkałem.

2) to co przy każdej rezerwacji biletu online. Jeśli używasz cudzej karty i nie bedziesz jej mieć przy sobie, weź skany z karty+ ID właściciela(podpisane). Latałem z biletami opłaconymi cudzą kartą- nigdy nikt nie pytał.

3) nie ma najlepszych, to wszystko mniej więcej jedno i to samo. Może Air China jako narodowy przewoźnik czy Southern, ale różnicę poczujesz tylko na międzynarodowych trasach. Latam chińskimi liniami i nigdy nie zwracam uwagi na przewoźnika...bagaże-> strona przewoźnika

4) różni się to w zależności od linii, do sprawdzenia na stronie przewoźnika.

Do rezerwacji używaj ctrip, nigdy nie mailem z nimi żadnych numerów, jak jest sprawa to dzwonią, na maile odpisują. Powinni też mieć info dot. bagażu. Najczęsciej jest to 15kg rejestrowany i podręczny...nie pamiętam. Nigdy w Chinach nikt nie chciał mi go ważyć...
pzdr
_________________
http://www.chiny-info.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Lip 2016 03:30 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Ten zapis o biletach one-way ewidentnie dotyczy lotów międzynarodowych.
Nigdy nie miałem problemu w Chinach na lotach OW (w zasadzie to chyba nigdy nie leciałem na bilecie RT)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bosal oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group