Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Lut 2024 16:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Bardzo fajny pakiet wprowadził nju/orange

Bezpieczny Roaming to nowy, korzystny sposób rozliczania transmisji danych w wybranych krajach poza UE. Dzięki usłudze, po rozpoczęciu transmisji danych w roamingu, włączymy Ci pakiet 1 GB za 15 zł na 24h. Pakiet odnowi się po upływie 24h, jeżeli rozpoczniesz transmisję danych.

LUB

Wybierasz się w dłuższą podróż? Kup pakiet roamingowy 10 GB za 79 zł, ważny przez 15 dni.


Bezpieczny Roaming dostępny jest w krajach: Albania, Algieria, Andora, Argentyna, Australia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Chile, Chiny, Czarnogóra, Egipt, Filipiny, Hong Kong, Indie, Indonezja, Izrael, Japonia, Jordania, Kambodża, Kanada, Katar, Kolumbia, Korea Południowa, Kosowo, Kostaryka, Macedonia Północna, Malezja, Maroko, Mauritius, Meksyk, Mołdawia, Nowa, Zelandia, Peru, Republika Południowej Afryki, Senegal, Serbia, Singapur, Sri Lanka, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Wietnam, Wybrzeże Kości Słoniowej, Zjednoczone Emiraty Arabskie

https://www.njumobile.pl/roaming
Góra
 Profil Relacje PM off
20 ludzi lubi ten post.
12 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 06 Lut 2024 16:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Było już, ale może dobrze, że powstał nowy temat :)

internet-podczas-podrozy,766,99045&p=1673869&hilit=orange#p1673869
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Lut 2024 17:59 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 937
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
I tu też było: tanie-dzwonienie-miedzynarodowe-z-zagranicy,20,174259?start=40#p1673726
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Mar 2024 12:55 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1798
niebieski
Ile sie czeka na aktywacje? Myslalem ze to online, od ręki...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Mar 2024 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Przetestowałem to opiszę.
Generalnie bardzo polecam usługę.
Używałem podczas jednej podróży w ZEA i na Filipinach.
Aktywowałem (przez Orange on-line) przed wylotem roaming za 79pln. I tu pierwsze rozczarowanie, bo nie przyszedł żaden SMS potwierdzający aktywację. Podczas boardingu musiałem dzwonić na infolinię Orange pytać czy aktywacja przebiegła prawidłowo. Dostałem potwierdzenie, że widzą iż ten pakiet roamingowy jest aktywny na moim koncie.
I tyle. Bo dalej już było bezproblemowo. Internet działał spoko, pełen komfort w podróży. To dużo daje. Net zawsze pod ręką, nawet w samolocie po wylądowaniu. Nie trzeba ganiać za lokalnymi SIMkami. Miód malina.
Dostałem już fakturę za ten okres z Orange i też wszystko ok. Rozliczyli 79pln i tyle. Nic więcej nie było doliczone za rozmowy poza UE.

Jak to w Orange - jak coś wprowadzają nowego to nie zawsze to działa tak jak opisują (np. brak tego SMS potwierdzającego), ale rozliczają prawidłowo i moim zdaniem to jest bardzo fajna opcja w podróży. Polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 16 Mar 2024 12:27 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 588
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
To ja dodam od siebie - potwierdzam że nie ma żadnego SMS z informacją o aktywacji. Ja aktywowałem przez aplikację i po pierwszym użyciu przełączyłem internet na zapasową kartę i sprawdziłem czy w ciągu 24h naliczyli jakieś przekroczenia na aplikacji. Nic nie było więc używałem normalnie. Z tym że działał internet i SMS ale przez ponad dwa tygodnie w USA tylko przez chwilę działały połączenia głosowe.
Jeśli dobrze pamiętam to aktywowałem gdzieś na przesiadce w EU, bo że względu na ponad 2 tygodnie na miejscu, nie chciałem marnować czasu z pakietu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Mar 2024 21:29 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Używałem w Nowej Zelandii tydzień temu. Aktywacja przez SMS bezpłatna, wysyłaliśmy będąc już na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 17 Mar 2024 12:16 

Rejestracja: 16 Maj 2021
Posty: 116
Korzystałem z podobnej promki w Orange FLEX w Meksyku ostatnio - tragedia! Cały czas 3g, zamulone, niezależnie do której sieci lokalnej się przyłączałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 18 Mar 2024 09:32 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 937
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Ciekawe, ale może tam tak jest?
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Mar 2024 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Też korzystałem z pakietu za 89 zł, SMS nie przyszedł, więc po kilku godzinach jeszcze raz próbowałem go aktywować, też bez odpowiedzi, w 2 dniu zadzwoniłem do Orange, okazało się że jest aktywny, b. dobrze działał w Japonii i USA, po powrocie do kraju zadzwoniłem do Orange z reklamacją, zwrócono mi opłaty za telefon i częściowo za upływ 2 dni bez korzystania z pakietu, po otrzymaniu faktury okazało się że policzono mi za 2 pakiety, po kolejnej reklamacji zwrócono za jeden pakiet, ale mimo tego z zasięgu i jakości jestem zadowolony,
Co do kupowania tego pakietu na Filipinach to nie ma sensu bo kartę kupiłem za trochę ponad 4 zł gdzie miałem od razu internet na 3 dni, a potem doładowałem na tydzień za 7 zł, fakt że na lotnisku w Manili sprzedają pakiety po 140 zł, więc może się wydawać pakiet Orange ok, ale po za lotniskiem wszystko jest super tanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group