Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pegasus- odprawa
#1 PostWysłany: 07 Sie 2012 16:56 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 15
Hej,

Niedlugo lece Pegasusem z Berlina przez Stambuł do TEheranu. Dostałem eticket i to wszystko. Pytanie do tych, którzy tą linią już lecieli - czy coś muszę jeszcze zrobic np. jakaś odprawa online, potwierdzenie, nie wiem - cokolwiek? Czy po prostu wydrukowac eticket, wziac paszport i na lotnisko?

Napisalem do linii, nie odpisują mi juz 2-3 dzień....

Bede wdzeiczny za komentarz, pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#2 PostWysłany: 07 Sie 2012 17:07 

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 63
Loty: 10
Kilometry: 24 346
Ja leciałem nimi prawie 2 lata temu (Stambuł-Kayseri i Izmir-Stambuł) i za każdym razem szedłem z paszportem plus wydrukiem do stanowiska żeby się odprawić (wtedy nie było żadnych dodatkowych opłat - nie wiem jak teraz).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#3 PostWysłany: 07 Sie 2012 17:57 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 156
Lecialem pegazem z Istambulu na Cypr.

Odprawe na lotnisku masz gratis (bagaz tez w cenie). Jesli zapiszesz sie do ich programu i odprawisz sie online to dostaniesz na konto tegoz programu rownowartosc ok 2euro ktore mozna pozniej wydac na zakup kolejnego biletu.
Niestety chyba ze wzgledu na inna narodowosc, mimo zapisania sie do programu, nie moglem sie odprawic online:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#4 PostWysłany: 08 Sie 2012 22:43 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 87
Mam problem z Pegasusem.

Robiłem dziś rezerwację lotu ze Stambułu do Berlina, pieniądze z karty zeszły, ale potwierdzenia na maila nie otrzymałem. Co robić? (poza tym, że napisałem maila, ale ktoś u góry pisze, że 3 dni minęły i brak odpowiedzi, więc i sobie nie wróżę, że szybko coś napiszą).

Miał ktoś podobną sytuację?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#5 PostWysłany: 06 Lis 2012 09:29 

Rejestracja: 06 Lis 2012
Posty: 1
Witam Forumowiczów!

Mam pytanie - czy udało się rozwiązać wyżej wymieniony problem z biletami Pegasus?
Moja sytuacja wyglądała podobnie - kupiłem bilet 4 dni temu na stronie przewoźnika, pieniądze z karty zeszły i niestety żadnego potwierdzenia lub e-biletu nie otrzymałem :(

Zażalenie napisałem - bez odpowiedzi.
Na linii help-desk dostaję informację abym nagrał wiadomość.

Dziękuję za odpowiedź!
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#6 PostWysłany: 06 Lis 2012 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
A zrobiłeś screena z rezerwacją lub zapisałeś sobie numer rezerwacji ?
Jeżeli masz numer wraz z nazwiskiem głównego pasażera zaloguj się i wydrukuj bilety
Jeżeli nie zapisałeś numeru (zapamiętaj, żeby na przyszłość zapisywać) atakuj call center
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#7 PostWysłany: 30 Lip 2013 16:39 

Rejestracja: 06 Lis 2012
Posty: 28
Hej, dziś pierwszy raz rezerwowałąm na pegasusie,jak można zauważyć-wszystko wygląda "trochę" inaczej niż na Ryanairze, więc chcę się upewnić... Ten skromny bilecik,który dostałam na maila (a raczej informacja ) I NUMER REZERwacji z moim paszportem to naprawdę wszystko co potrzebuję?Cała odprawa ma być na miejscu? Niechcący wyłączyłam to co mi wyskoczyło od razu po rezerwacji,nie mam jak do tego wrócić i boję się,że coś ważnego utraciłam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#8 PostWysłany: 30 Lip 2013 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
Normalność że aż podejrzana w taniej linii :).
Zasadniczo potrzebujesz tylko paszport. Nawet nr rezerwacji jest tylko dla Ciebie, jako dowód, że zakup przebiegł bez zakłóceń. Mimo wszystko radzę wydrukować, ponieważ w Turcji już przy wejściu na lotnisko jest wstępna kontrola bezpieczeństwa. Biletów wprawdzie nie sprawdzają, ale tak z przyzwyczajenia ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#9 PostWysłany: 31 Lip 2013 23:33 

Rejestracja: 06 Lis 2012
Posty: 28
wielkie dzięki za odpowiedź,jestem uspokojona:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#10 PostWysłany: 04 Sie 2013 02:21 

Rejestracja: 06 Lis 2012
Posty: 28
Kurczę,mam kolejny problem:( Kupiłam bilety dla dwóch osób, pomyliłam jednak datę urodzenia drugiej osoby (bilety są na mnie). Czy mogę mieć przez to problemy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#11 PostWysłany: 04 Cze 2015 20:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
Hej,

niedługo będę pierwszy raz leciał Pegasusem. Niestety przez przypadek pomyliłem maila i nie mam PNR. Czy jest idzie się odprawić bez tego w check-inie? Czy polecę bez dodatkowej opłaty?
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off
RadekZamulacz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#12 PostWysłany: 04 Cze 2015 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
@smarzyk
Na lotnisku wystarczy pokazać dokument tożsamości.
Za odprawę na lotnisku nic nie zapłacisz, jej koszt jest wliczony w cenę biletu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
smarzyk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#13 PostWysłany: 05 Cze 2015 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
@scomin
jednakowoż, z tego co wiem, jest też odprawa online. szczerze mówiąc wolałbym ją zrobić i nie bawić się w kolejkowanie itp. na lotnisku. czy jest jakaś możliwość odzyskania PNRu? mogę do nich napisać maila i liczyć, że mi go podadzą?
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off
am_warszawa lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#14 PostWysłany: 12 Mar 2016 11:51 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 25
Przeczytałam ten wątek jednak informacje na temat odprawy są już troszkę nieaktualne, więc wie ktoś jak jest obecnie z odprawą online w linii Pegasus? Można zrobić ją przez internet żeby było pewniej i szybciej? Czy trzeba tylko iść z wydrukiem i paszportem na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#15 PostWysłany: 12 Mar 2016 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 540
Kilometry: 1 001 515
niebieski
Odprawy można dokonać przez internet jak i również na lotnisku bez uiszczenia dodatkowej opłaty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
unikat uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#16 PostWysłany: 27 Maj 2016 18:45 

Rejestracja: 27 Maj 2016
Posty: 1
Witam, mam problem ponieważ kupowałam własnie dwa bilety na stronie tickets.pl
Dla Ukrainian Airlines podawałam numer paszportu i datę jego ważności, a rezerwując bilet na Pegasus Airlines nie miałam do wypełnienia pola dotyczącego dowodu osobistego ani paszportu. Teraz mam bilet elektroniczny bez numeru dowodu ani paszportu :?
Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją? Będę miała podać ten numer podczas odprawy czy jak?

Z góry dziękuje za odpowiedź. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#17 PostWysłany: 27 Maj 2016 19:08 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 661
Loty: 130
Kilometry: 177 910
niebieski
Nic nie musisz uzupełniać. Nawet podczas odprawy online na flypgs nie trzeba podawać numeru paszportu, wystarczy imię, nazwisko i numer PNR (ten sześcioznakowy kod). Oczywiście możesz też odprawić się na lotnisku przy zdawaniu bagażu (wtedy nie potrzebujesz PNR), lub w kiosku.
Zaletą odprawy na stronie flypgs.com jest to, że za każdą odprawę wpadają punkty (wcześniej trzeba założyć konto), które można wydawać na kolejne loty lub np jedzenie na pokładzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#18 PostWysłany: 14 Sie 2016 11:48 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Witam,
Mam dwa loty: QR z CMB DOH i Pegasus Airlines z DOH SAW. Tak to sobie wykombinowalem, że zrobię check in online Pegasus A. i nie będę musiał wychodzić ze strefy tranzytowej w DOH (wiza 25 euro, stres bo 4h przesiadka) by odprawić się przy stanowisku Pegasus.
Niestety 72 h do lotu już minęły dobrych kilka godzin temu i nie mogę odprawić się, nie rozpoznaje mój PNR. Próbowałem na aplikacji jak i na stronie.
Dodam, że bilet kupiony u pośrednika , ale PNR jest prawidłowy bo mogę sobie zapłacić za miejsce i posiłek.
Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi?
Oczywiście zainteresowałem linie i napisałem tu i ówdzie, ale cisza...
Pozdraw

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#19 PostWysłany: 17 Gru 2017 19:58 

Rejestracja: 09 Cze 2015
Posty: 167
Loty: 90
Kilometry: 124 797
Aktualizuję informacje:
W dalszym ciągu w tej linii można się bezpłatnie odprawić:
1. on line na 72 godz. przed zaplanowanym lotem
2. na lotnisku na stanowisku linii bądź w kiosku- tu tylko w dniu wylotu. Do kiosku zwykle kolejki ale linia często deleguje pracowników do pomocy pasażerom. Na SAW w kiosku niedawno odprawa działała wyłącznie w języku tureckim ;), ciężko wchodziło skanowanie paszportów.
Do odprawy można też przejść podając nr telefonu podany przy rejestracji do konta w tej linii (nie trzeba pamiętać PNR)
Ogólnie linia bardzo przyjazna pasażerom.
_________________
Ciemność to Twój strach, światło jest wszędzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Pegasus- odprawa
#20 PostWysłany: 21 Lut 2018 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
od 1 marca zmiany w zasadach check-in i bagażu podręcznego: KLIK
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group