Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 631 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 05 Sty 2013 03:44 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 9
kleyo - bardzo dobre pytanie! Ja także wracam bardzo rano. Na początku był pomysł żeby się po prostu przespać na lotnisku ale.... wczytałem w tym temacie że Beauvais zamykają na noc.

Jeszcze pytanko: Gdzie mogę sprawdzić skąd i o jakich godzinach odjeżdżają busty na lotnisko Beauvais?

@ szymonpoznan1
Pisałeś, że masz program na iPhone typu 'jak dojadę do'. Mógłbyś podać jego nazwę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
#122 PostWysłany: 05 Sty 2013 05:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
enemis napisał(a):

Jeszcze pytanko: Gdzie mogę sprawdzić skąd i o jakich godzinach odjeżdżają busty na lotnisko Beauvais?

http://www.aeroportbeauvais.com/rvols_r ... p?lang=eng
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 05 Sty 2013 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
enemis napisał(a):
@ szymonpoznan1
Pisałeś, że masz program na iPhone typu 'jak dojadę do'. Mógłbyś podać jego nazwę?


Guide Metro Paris - płaciłem chyba 0,79euro. Ale warto, wpisujesz skąd dokąd i wszystko działa idealnie. Jeździłem 6 dni po Paryżu we wszystkie strony i ani razu nie poprowadziło mnie błędnie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 05 Sty 2013 21:32 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
enemis napisał(a):
Na początku był pomysł żeby się po prostu przespać na lotnisku ale.... wczytałem w tym temacie że Beauvais zamykają na noc.

Tylko, że ja lecę easyjetem, więc z CDG, niby chyba jest otwarte w nocy, ale warunki raczej kijowe tam są (tak czytałem). Zasadniczo chcemy w nocy połazić i sporo jeszcze zobaczyć, ale to będzie marzec i po prostu potrzebuję jakieś alternatywy gdyby pogoda była nie do zniesienia. W ostateczności pewnie pójdzie się do jakiegoś Maca otwarte 24H, ale szukam innych opcji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 05 Sty 2013 22:25 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
kleyo napisał(a):
W ostateczności pewnie pójdzie się do jakiegoś Maca otwarte 24H, ale szukam innych opcji.

tylko uważaj tam na myszy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 05 Sty 2013 23:17 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
W jakim sensie?

Kurde tak szukam i tam niewiele tych Mcdonald's jest otwartych 24H. Jeśli ktoś był niedawno w stolicy Francji to bardzo proszę o wszelkie sugestie gdzie można usiąść w ciepełku koło 2-3 nad ranem i nie wydawać przy tym fortuny?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 06 Sty 2013 00:06 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
jak byłam w lutym 2011r. w Mcdonald's koło Luwru i w pewnym momencie w sali jadalnej (umiejscowionej na 1. piętrze) po podłodze przeleciała mysz, a po chwili kolejna. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 15 Sty 2013 21:56 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 9
Hej, znowu mam pytanko :)

Znalazłem gdzies w necie coś takiego:
Cytuj:
wszystkie zniżki z kartą Paris Visite:
Łuk Trumfalny-20%
Conciergerie-20%
Muzeum Salvadora Dali-6e za wstęp, bez karty płaci się 11
Muzeum Armii i grobowiec Napoleona-20%
Rejs statkiem po Sekwanie-25%
Przejażdżka autobusem turystycznym Open Tour-25e zamiast 31e
Zamek Fontainebleau-2e zniżki
Disneyland-20% zniżki na standardowym bilecie wstępu (jeden dzień, dwa parki)
Muzeum Figur Woskowych-30% zniżki
Wieża Montparnasse-30% zniżki
Zakupy w Galerii Lafayette-10% zniżki


Jesteśmy studentami,mieliśmy kupić kartę Paris Visite na 2 dni. Jaka jest cena na rejs Sekwaną i na wejście na wieżę Montparnasse przy zakupie biletów na miejscu?
Przez neta jest to odpowiednio 8 i 13 euro. Nie wiemy czy kupić na miejscu i pokazać kartę Paris Visite uprawniającą nas do tych zniżek czy też bardziej opłacalne jest zakupić bilety przez internet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 15 Sty 2013 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Na rejs jest z innej firmy, niż wy chcecie kupić przez neta.
Wy chcecie pewnie to:

http://www.vedettesdupontneuf.com/billet_en.php

A zniżka jest dla tej firmy:
http://www.bateauxparisiens.com/cruise- ... paris.html

Tam jest 13e normalnie i od tego -25% z Paris Visite.

Wieża Montparnasse:
http://www.tourmontparnasse56.com/index ... fos/tarifs

Normalny 13e, studencki 9.5e i od tego -30%.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez horacy19, 15 Sty 2013 23:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 15 Sty 2013 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Na wieżę Montparnasse jak to nazwałeś studencki do końca nim nie jest, chyba że jest się studentem pierwszego roku :) Powyżej 20roku życia trzeba już brać normalny czyli 13euro, czyli tyle samo co w Internecie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 15 Sty 2013 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
szymonpoznan1 napisał(a):
Na wieżę Montparnasse jak to nazwałeś studencki do końca nim nie jest, chyba że jest się studentem pierwszego roku :) Powyżej 20roku życia trzeba już brać normalny czyli 13euro, czyli tyle samo co w Internecie.


Jeśli to do mnie, to użyłem sformułowania użytkownika enemis :)
Jesteś pewien? Bo tam jest "młodzieź 16-20 lat i studenci".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 17 Sty 2013 20:50 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 19
Jeżeli chodzi o fajne miejsca, które warto polecić w Paryżu polecam blog o miastach Europy w tym o Paryżu. Zdjęcia które może jeszcze bardziej Cię nakręcą na wyjazd i krótkie informacje http://grubyalbum.blogspot.com/ Polecam gorąco
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 17 Sty 2013 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2012
Posty: 44
Polecam na tą wieże wjechać po 22... Bodajże do 1 w nocy można zasiąść na 56 piętrze w restauracji przy samej szybie mając widok praktycznie identyczny (zapiera dech). Restauracja bardzo wykwintna więc polecam się lepiej ubrać bo ja gdyby nie moje luźne podejście do życia mógłbym się czuć nieswojo :) Przychodza tam w większości bogate hamy i zamawiają homara za 100euro. My zamówilismy 4x heinekena za 10euro (330ml) =40euro + 5euro napiwek :D :D :D i około 40minut go męczyliśmy napawając się zarąbistym widokiem. szczerze polecam.

Można tez zamówić jakąś znikomą ilość szampana za 5euro albo wodę sodową za 3euro czy coś w tym guście, my wybraliśmy piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 17 Sty 2013 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Misiek0828 napisał(a):
Polecam na tą wieże wjechać po 22... Bodajże do 1 w nocy można zasiąść na 56 piętrze w restauracji przy samej szybie mając widok praktycznie identyczny (zapiera dech). Restauracja bardzo wykwintna więc polecam się lepiej ubrać bo ja gdyby nie moje luźne podejście do życia mógłbym się czuć nieswojo :) Przychodza tam w większości bogate hamy i zamawiają homara za 100euro. My zamówilismy 4x heinekena za 10euro (330ml) =40euro + 5euro napiwek :D :D :D i około 40minut go męczyliśmy napawając się zarąbistym widokiem. szczerze polecam.

Można tez zamówić jakąś znikomą ilość szampana za 5euro albo wodę sodową za 3euro czy coś w tym guście, my wybraliśmy piwo :D



Ja polecam (tak jak ktoś inny mi polecił na tym forum) wjechać za dnia i posiedzieć aż będzie ciemno ;-) Co do restauracji to bez przesady, nie pamiętam niczego takiego, a poza tym na 56 piętrze jest też normalny bar i też można siedzieć sobie przy szybie z widokiem na Paryż.

horacy19 napisał(a):
szymonpoznan1 napisał(a):
Na wieżę Montparnasse jak to nazwałeś studencki do końca nim nie jest, chyba że jest się studentem pierwszego roku :) Powyżej 20roku życia trzeba już brać normalny czyli 13euro, czyli tyle samo co w Internecie.


Jeśli to do mnie, to użyłem sformułowania użytkownika enemis :)
Jesteś pewien? Bo tam jest "młodzieź 16-20 lat i studenci".



A co do tego to jestem pewien, bo nie chcieli mnie wpuścić na legitymację i musiałem płacić 13e a jestem 23letnim studentem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 18 Sty 2013 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2012
Posty: 44
szymonpoznan1 napisał(a):
Ja polecam (tak jak ktoś inny mi polecił na tym forum) wjechać za dnia i posiedzieć aż będzie ciemno ;-) Co do restauracji to bez przesady, nie pamiętam niczego takiego, a poza tym na 56 piętrze jest też normalny bar i też można siedzieć sobie przy szybie z widokiem na Paryż.



Nasza Pani gospodarz poinformowała nas że można wjechać po 22 właśnie i nie płacąc nic za wjazd wypić lampkę szampana, baru tam żadnego nie widziałem. Na pewno jednak nie siedzi się tam przy szybie z widokiem na wieżę :D bo całą część tego piętra od strony wieży zajmuje restauracja właśnie
http://inthralld.com/wp-content/uploads ... wer-2.jpeg
http://cdn.inthralld.com/wp-content/upl ... wer-8.jpeg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 18 Sty 2013 09:25 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 63
Kilometry: 112 829
Drodzy, szybkie pytanie, bo jutro mam wylot do BVA. Czy w nocy w godzinach 21-5 można gdzieś bezpiecznie się zamelinować, posiedzieć, pospać (? :D) ?. Nie mamy hotelu na ostatni dzień, bo kompletnie jest to nie opłacalne jak 5:30 jest bus na BVA. Proszę o jakąś praktyczną radę jak można spędzić noc. Dzięki !.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 18 Sty 2013 20:15 

Rejestracja: 26 Mar 2012
Posty: 1
Witam. Chciałem się zapytać czy w każdym automacie biletowym nabędę bilet ważny w soboty i niedziele dla osób do 26 roku życia w cenie ok. 4 euro. Bo z tego co wiem reszta opcji biletowych wychodzi dużo drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 19 Sty 2013 20:15 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 19
Polecam bloga o miastach Europy w tym o Paryżu. Tam wiele zdjęć i krótkich informacji. Może akurat jakieś zainspirują i pomogą w stworzeniu planu zwiedzania. Polecam http://grubyalbum.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 21 Sty 2013 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
Pytanie do osób, które mają za sobą rejs po Sekwanie. Czy jest tylko jeden "port/miejsce" w którym wsiada się na łódź? Chodzi mi o przewoźnika http://www.vedettesdupontneuf.com/, czy przybija pod Wieże Eiffla?
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 23 Sty 2013 10:39 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 69
witam. w Sobotę lecę do Paryża na jakieś 26 h będę w sumie od 20 do niedzieli do 12 następnego dnia. Macie może jakieś rady jak spędzić tą jedną noc w Paryżu. Gdzie się wybrać? Z lotniska odbiorą mnie znajomi i będą się ze mną włóczyć także będę w miarę mobilny, z tym że oni pracują w okolicy Paryża i raczej nie należą do osób które znają Paryż jak własną kieszeń i jego atrakcję. Także liczę na was i wasze cenne rady. Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 631 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group