Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Kwi 2015 15:34 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Pewnie wie, ale nic z tą wiedzą nie robi... Tak jak z wieloma przejawami takiej drobnej przestępczości w europejskich miastach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 27 Kwi 2015 15:39 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 92
Loty: 45
Kilometry: 60 493
To, że podstawiał kartę nie znaczy, że zapłacił. Mógł mieć całkowicie od jakiegoś czasu nieważną kartę bankomatową, a bilety dla dzieci już były wrzucone w kieszonke, z której się wyciaga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 27 Kwi 2015 15:43 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1288
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
To tak jak ze sprzedażą torebek na ulicy wszyscy wiedzą nikt nie reaguje handel kwitnie:mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Kwi 2015 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2014
Posty: 16
Co kraj to obyczaj ;-) ale w każdym trzeba się pilnować ...
Góra
 Profil Relacje PM off
MUC2014 lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 24 Lip 2015 12:11 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 158
Loty: 113
Kilometry: 173 717
a policja jakoś słabo z tym walczy...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 24 Lip 2015 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
To ja dodam jako ciekawostkę że kupiliśmy "karnet" czyli 10 biletów, właśnie dla 5 osób, na 2 przejazdy dla każdej. I to nie w automacie tylko w okienku (dopytywałem się o opcje dla dzieci i wyszlo jakoś śmiesznie że trzeba kupic 10-cio biletowy karnet dla dzieci, a luzem dziecięcy bilet kosztuje tyle samo co zwykly (dzieci starsze). Przy kasowaniu drugiej piątki, na pierwszy bilet przeszło najmniejsze dziecko, a drugi... nie zadzałał. No i panika co teraz. Zamieszanie, nawet przez moment myslalem ze wymieszalem stare (zużyte) bilety z nowymi i ze wszystkie które mam reku nie będą działały. Ostatecznie przy ponownej próbie zaczelismy przechodzić i ja zostałem na bramce z ostatnim biletem (pewnie to był ten sam tylko się przetasowały). Pan w okienku już się zainteresował. Zawolal, zaczal bilety czytac u siebie i wyszlo ze... bilet był uszkodzony. Pan go jakoś skasował i puścil mnie boczną bramką już bez kasowania.
Maly stres wyszedł z tego, bo raz ze dziecko zostało po drugiej stronie, a dwa - no weź i zgadnij że bilet może być "zepsuty". Jeżdze metrem po świecie i taki numer zdarzył mi się pierwszy raz....

Nie mniej będąc rodzina 2+3 nie było optymalnej opcji kupienia biletów dorosłych i dziecięcych, potrzebowaliśmy 3 przejazdy (czyli 15 jednostkowych biletów). Ostatecznie kupiliśmy karnet x10 (14EUR) i 5 biletów luzem (9.x EUR). Całodzienne wychodziły jeszcze drożej. Ja na takie duże miasto to słabo to mają rozwiązane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Lip 2016 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 13
Temat nadal aktualny... nas przerobili dziś na prawie 50€. Sytuacja jak wyżej, miły i "pomocny" pan z identyfikatorem wyrósł przy biletomacie na stacji metra Porte Maillot. Dobrze ze nie daliśmy sobie wcisnąć najdroższych karnetów na 4 dni :( zastawiamy się nad wizytą na komisariacie paryskiej policji, ewentualnie nad próbą przyłapania typa na gorącym uczynku... choć po ostatnich zajsciach w Paryżu (i nie tylko) ostatnia opcja jest mocno ryzykowna a zdrowie i życie jest najważniejsze. Drugi raz nas tak łatwo nie przerobią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 30 Paź 2016 15:48 

Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 4
Uwaga również na osoby które proszą o wypełnienie ankiety oraz na grę w trzy kubki, pod którym jest piłeczka i tym podobne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Maj 2017 10:02 

Rejestracja: 24 Maj 2017
Posty: 2
Zbanowany
Widziałam tych "wolontariuszy" ;) całe szczęście już wcześniej czytałam o tych incydentach w necie i udało mi się ich olać i ostrzec inną kobietę że to oszuści. szkoda, że pewnie po nas nabrał się na to pewnie kilka innych osób... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group